Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав
Añadido 14 jul. 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Número de suscriptores: 10 103
Fotos: 278
Videos: 26
Enlaces: 493
Descripción:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Fuente

Думки, про які ніхто не питав | Мені здається, ми не розуміємо того, що реліз DeepSeek, крім того, що ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
4 300 Vistas/Alcance 2025-02-03 08:17 Mensaje №426
Мені здається, ми не розуміємо того, що реліз DeepSeek, крім того, що це еволюція LLM моделей, це ще й величезне геополітичне питання. І в центрі всього - чіпи. Чіпи - це нафта, золото, і найголовніший ресурс за який будуть воювати країни. Реліз DeepSeek - це початок наступної холодної війни між США і Китаєм - аля Заходом і Сходом. Ви знали, що США контролюю експорт своїх чіпів навіть серед союзників. До прикладу, якщо Сінгапур, або Португалія захочуть купити велики партію чіпів - NVIDIA треба буде питати дозволу в США, щоб продати цю партію. Країни, які можуть купити F35 - не можуть купити чіпи. Най ця думка вляжеться у вас в голові.І тут стає трошка сумно, коли бачиш, що наші міністерства планують будувати свої заводи чіпів в Україні. Ми зможемо робити дуже примітивні чіпи ( хоча для воєнки і тракторів того може і вистачить ), але про ніякий український штучний інтелект ми навіть не можемо мріяти. Особливо це сумно, тому що роботи саме українського вченого стали фундаментом deep learning.