Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Насильницька українізація ⚔️
Añadido 06 dic. 2025

Насильницька українізація ⚔️

@yivha_bes_zensury
Número de suscriptores: 1 193
Fotos: 178
Videos: 35
Enlaces: 85
Descripción:
Місце для посилань, шитпостингу, матюків і насильницької українізації. У нас тільки еліта ✨🍷

👥 Número de suscriptores

1 193
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +2

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Насильницька українізація ⚔️ 2026-02-04
Рецепти страв з рускіх младєнцев 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Книга славіста Станіслава Здзярського «Чингісхан, що постав із мертвих. Трактат про російську психопатологію», частково написана у 1907 р. й нарешті опублікована в 1919 р. книгарнею св. Войцеха в Познані:«Що означає: поквитатися з кимось по-російськи? - запитував автор. - Це означає: врізати в морду так, щоб людина побачила всіх святих, вибити зуби, розпороти живіт, - оце по-російськи». Росіянами, - як вважав польський психопатолог, - керували кровожерні інстинкти, успадковані від предків, які колись бешкетували у степах. «Запитайте росіянина "чистої крові» - що таке мораль? Мораль, - звучатиме відповідь, - це коли наших жінок і дочок ми віддаємо іншим задля блискучих дрібничок або грошей (...)». Не випадково вираз "чистої крові» було взято в лапки, адже в жилах росіян тече кров турків, татар і фінів. На думку Здзярського, більшовизм є еманацією давніших віків Росії, привидом Чингісхана, що виник зі «здегенерованої крові» і розкладається в іще «живому організмі», жахливою потворою, охопленою жагою знищення. Він поєднує у собі, окрім демонічних первнів, ще й звірячу розгнузданість. Можна сказати: нічого нового, поєднання анімалістичних рис - «кровожерних інстинктів» та «звірячої пристрасті» - з метафорами пекла: це поєднання має традицію, що сягає уявлень про диявола у середньовіччі. Послання тут одне: більшовиків треба боятися, бо вони - не люди, і вже точно не такі люди, як ми.»
«Бабуся, сідай!» — Трійка евакуювала цивільних із сірої зони за допомогою наземного робота!Літню жінку, яка рухалася прострілюваною дорогою, на Лиманщині виявили пілоти 60-ї ОМБр. Без надії вижити вона йшла крізь вирви від снарядів і тіла односельців — допоки за нею не прибув робот.За справу взялися бійці роти безпілотних наземних систем “Cerberus”. Щоб не налякати жінку, наземний роботизований комплекс накрили ковдрою із посланням: «Бабуся, сідай!».Ще трьох цивільних, які виходили пішки, дрони супроводжували до точки евакуації. Діставшись бронеавтомобіля, бійці 1-го мехбату вивезли людей із зони бойових дій і передали представникам ЦВС бригади. Кадри технологічної операції, що тривала чотири години — показуємо у відео.Евакуйованій жінці 77 років. 53 із них вона прожила у власному будинку, який зруйнували окупанти. Третій армійський корпус закликає: евакуюйтеся завчасно, щоб зберегти найцінніше — життя.Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
Привіт усім.Я працюю у таборі військовополонених клінічним та провідним психологом соціально-психологічного відділу.Ініціюю акцію "Подаруйте КНИГУ ОКУПАНТУ!"У таборі тримання військовополонених росіяни-невігласи з 9-11 класами освіти або ПТУ та "заблудлі вівці" з ДНР/ЛНР/Криму, які недостатньо знайомі з власною культурною, історичною спадщиною, зокрема через хибну політику у сфері освіти у регіоні, починають ЧИТАТИ. А в бібліотеці, окрім радянської та релігійної православної літератури, майже немає гідних примірників. Те, що там є, годиться більше для розпалювання буржуйки та стукання чимось твердим по дурній голові. Тому прошу усіх, хто може, зробити ревізію своїх полиць та зробити внесок у просвіту полонених. Потрібна література і російською (не рос.авторів, а переклад цією мовою, такого до війни було удосталь), і українською. Не занадто складна. Наукові монографії не варіант. Там би з азів критичного мислення, бази історії, психології, зокрема управління масами, починати, з ознайомлення з українськими досягненнями у різних сферах, бо ж вони здебільшого нічого й не знають про Україну, навіть про нашу географію, окрім заготовок пропаганди та стереотипів.  Бажано щоб українські книги були сучасними, цікавими, кольоровими, аби навіть московит захотів їх брати до рук. Вітається художка як от "Солодка Даруся" Марії Матіос, "Тигролови" Багряного тощо. А як маєте Орвелла "1984", то взагалі бомбяо!Надіслати або передати книги можна мені (адресу в ПП). Це буде ваш донат на зернятка, що проростуть згодом. Серед полонених чимало незашкарублих 18-25 річних з українських окупованих регіонів.