Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)
Añadido 14 jul. 2024

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)

@yiksperg
Número de suscriptores: 1 736
Fotos: 12,900
Videos: 2,310
Enlaces: 607
Descripción:
Нетривіальний канал про спорт. Блогер Трибуни, вболівальник, дизайнер. Запрошуйте друзів за посиланням @yiksperg Instagram про дизайн: instagram.com/yiksperg Питання/пропозиції писати у Дірект знизу зліва (стосовно реклами не писати)

👥 Número de suscriptores

1 736
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +12
Promedio/Mes:: +47

👁️ Vistas promedio por mensaje

782
Promedio/Día:: 959
Promedio/Tiempo:: 722
ERR: 45.05%

📊 Mensajes por Día

7.1
Último día: 19
Promedio semanal: 5
Promedio por día: 7.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) 2026-06-11
Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ 2025-05-12
Їксперґ ✙ ➔ #ЗаТроєщину ⚽️ Джерело 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

😀 А тепер якщо серйозно і без жартів – я щиро і без крихти жалю радий зникненню «Дніпра-1». І цей клуб, і історія його створення, і його айдентика з емблемою, і те, що його керівництво разом зі своєю медіагрупою не давало статися єдиному пулу, до якого ми стали близькі якраз після зникнення клубу, що належав керівництву медіагрупи, в цілому було раковою пухлиною УПЛ і я щасливий, що принаймні від цього наш чемпіонат одужав.Звісно, зараз можлива поява якогось «Дніпра-2», але принаймні поки ми маємо можливість відпочити від таких явних афер у нашому футболі. Звісно, на «Дніпрі-1» проблеми правонаступництва та справжності не закінчуються, і такі самі питання можна поставити і «Карпатам» чи «Металісту», але вони принаймні продовжують виступи під власними оригінальними брендами і мають стару фанбазу, яка при реновації нікуди від них не пішла.Я не стверджую, що в «Дніпра-1» не було фанатів, але ми прекрасно розуміємо, що ці всі фанати вболівали не за конкретно цей клуб і за конкретну емблему, а просто за дніпровський футбол та за менеджмент, що залишився з часів старого «Дніпра» та просував ідею, що це той самий клуб.Як відданих фанатів «Дніпра», які не стали на бік «Дніпра-1» і на всю Україну поширили інформацію про цю проблему, так і «перебіжчиків» (не в поганому значенні), які ситуативно стали вболівати за «Дніпро-1», мені щиро шкода, адже таке місто, як Дніпро, зі своєю історією як у футболі так і поза ним заслуговувало б на більш гідного представника на футбольній мапі, з більш гідним та небайдужим до справи та до міста керівництвом. І точно без подібних скандалів. Але це не скасовує моєї радості за те, що тепер в УПЛ не буде «Дніпра-1». Цього не мало б бути з самого початку. @yiksperg