👁 2,200
25-04-07 12:22
Гурт Тонка днями презентував реліз «До нестями». І по моїм критеріям це один з найкращих ПОП-ХІТІВ останіх 5 років. Це те як я уявляю якісну українську поп-музику, розумну, цікаву, не тривіальну, з красивою мелодією, та яку хочеться наспівати. Так! Це зовсім йде в розріз сталим поняттям про сучасну музику. Де нині на верхівці чартів «Це мужчина тільки мій», «Зірочка палай» та «Не втратити звʼязок»… Тонка може дозволити собі інтро в треці 1 хвилину 4 секунди, яке особисто мені не скучно слухати. Хто ще може так зробити? Одиниці… Можна випускати пісню більше 3 хвилин, і таке буває.Всі вище зазначені пісні 2:10 - 2:40. «До нестями» - 4:49. Думаю тут суть не у форматі, а брак ідей. Уявіть, можна змінювати форму пісні, не мати чітких канонів «куплет - приспів - куплет - приспів». А гратися з нею і доповнювати її музичним супроводом.Також, уявіть можна не повторювати одну і ту саму мелодію всю пісню. Можна змінювати декілька разів ритмічний малюнок))Скажіть вау 🤯Щось нове, свіже!Сама пісня про флірт, загравання, інтим, секс.Але це сформульовано філігранно, це не ріже вухо. А ще і доповнюється музичним рішеннями, на кшталт духової партії в розвʼязці композиції.Я вже часто казав, що музика має давати емоції і малювати образи. Тут це все є. І створено з любовʼю до музики. А не з любовʼю до мінливого успіху.Саме ці люди формують щось нове і цінне.Мрію і бажаю, щоб за моє життя ми всі прийшли до того, що на першому місці всіх стрімінг платформ був гурт ТОНКА чи подібний на нього.Слухайте і надихайтесь на щось добре і світле