Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нагорняк
Añadido 06 ene. 2025

Нагорняк

@yana_horniak
Número de suscriptores: 3 205
Fotos: 426
Videos: 93
Enlaces: 178
Descripción:
Канал від Макса Нагорняка (Bezodnya Music) Де буде про все впідряд! Але багато дивних і розумних думок про музику… а ще футбол, кіно, формулу 1, ігри і всяку фігню
Fuente

Нагорняк | The Maneken і його альбом, як промінь надії на щось притомне в сучасні...

Logotipo de la comunidad de telegram - Нагорняк Нагорняк @yana_horniak
2 900 Vistas/Alcance 2025-05-29 17:01 Mensaje №434
The Maneken і його альбом, як промінь надії на щось притомне в сучасній українській поп-музиці!Обовʼязково послухайте Nova Era! Особисто мене, це єдине, що надихає!Сьогодні зранку послухав 5 нових поп-треків Трінчер, Калуш, Кола, Люлєнов та Островський. І відчуття від почутого, що всі застрягли 2010-х, за звуком, формою і подачею матеріалу!Так, Женя Філатов, переосмислює ретро, десь хіп-хоп, фанк, блюз! Але дожились, це звучить сучасніше і свіжіше, ніж вся разом взята верхівка топ-чарту ютуб і епл! Туди входить і пʼятірка відслуханих зранку)Бачу тут проблему не в самих піснях, а більше в музичних продюсерах, які відверто манали напрягатись і робити, щось нове і роблять по шаблону, який залишила російська попса!Артисти, благаю слухайте те що виходить нове закордоном!!! І не бійтесь це інтегрувати у власні треки)Для порівняння зайшов в чарти Естонії, Польщі, Литви та країн на які теж довгий проміжок часу вплив мала росія. Перше, що кидається в око, вуха і обличчя всюди на верхівках хіп-хоп (їхніми мовами), далі поп хіти, але в тренді світового звучання!Тож виходить… ми застрягли в бульбашці, яку треба розривати!Отакий парадокс найкращий поп-альбом укр. сцени сьогодні зроблений в ретро)