Fuente
Нагорняк | Думки: Слухай, захищай своє | Національний форум діалогпередмова: це ч...
3 400 Vistas/Alcance
2025-05-01 17:53
Mensaje №385
Думки: Слухай, захищай своє | Національний форум діалогпередмова: це чергова спроба ентузіастів, обєднати владу і музичну індустрію, яка була в першу чергу обумовлена проблемою авторського права, роялті і тд.я не вперше на подібних заходах і всі вони наповнені одим і тим самим - ВОДОЮ! Прейдемо до суті:1. Більшість серед предствлених людей на сцені не хоче вирішувати проблеми, вони чи імітують стурбованість, чи набивають собі поінти.2. В назві заходу є слово "Діалог", його не було і скоріш за все і не буде. На запитання було по 5 хвилин, де тут діалог????Люди, які були від держави не освідчені в проблемах муз.індустрії і точно не готові вирішувати їх. Було видно, що ніхто навіть не подумав, які будуть запитання від залу, напередодні. Ніхто не прийшов, хоч з одним КОНКЕТНИМ РІШЕННЯМ. Всі прикривались лозунгами, чи "ми за все хороше, проти всього поганого".3. Багато хто з "старої грвардії" відірваний від реальності сьогодення і живе незрозуміло чим. Напевно, суб'єктивними судженнями, де всі гарні і добрі, просто щось не виходить.4. Люди музичної індустрії, теж прийшли не на діалог, а на щось інше. Були подйобки одне одного, розкази хто скільки заробляє на роялті, яку музику треба писати, без табу з Ольгою Сумською, моновистави і тд. Знову - все окрім - ДІАЛОГУ і РІШЕНЬ для проблем.5. Єдине добре з позитиву, це те що ЧАСТИНА влади, побачила ЧАСТИНУ муз.індустрії. А інша чатина: хтось пішов у відпустку і проігнорував, хтось не отримав запрошення, а хтось взагалі не був поінформований про це дійство.6. Прикріплене відео, окреслює напевно не 45 хвилин, а весь захід. По самій СУТІ заходу було мало. Всі хто був поруч біля мене, сиділи від цього всього з підгорівшими сраками і зневірою в омріяний "ДІАЛОГ", якого так і не сталось. Хоча дуже ШКОДА...7. Висновок дуже простий, перед тим, як почати нормально говорити з владою, треба перестати СРАТИСЬ між собою муз.індустрії. І усвідомити, що коровай не чийсь, а спільний і його треба разом готувати, а не ділити ще сире тісто. А також приходити з підготовленим домашнім завданням. Щоб до подіїї всі хто буде від влади були в темі розмови, а не кліпали красивими очима, а потім казали: "ми не маємо тут і зараз рішення".пс: Давайте вже не пиздІти і пИздити, а кожен на своєму місці робити старано власну справу. Помиляючись і навчаючись. Бо виглядало це все, як розмова сліпого з німим. Де ніхто не знає об'ємів ринку, проблем аудиторії і музикантів, рішень. Давайте почнемо з малого - між собою! А вже тільки тоді робити з кимось "ДІАЛОГ".