Fuente
Нагорняк | Останні півроку все більше і більше треків та кліпів в українській муз...
3 730 Vistas/Alcance
2025-07-03 10:58
Mensaje №467
Останні півроку все більше і більше треків та кліпів в українській музиці з ретро естетикою 90-х від поп-артистів. Звичайно, це нормальний процес в сучасному світі повертатись в якусь епоху і стилізувати. Є багато прекрасних прикладів як закордону так і в нас.Єдине хотілось би, щоб артисти і музичні продюсери, які роблять це в Україні, не створювали це по референсам Буланової чи Шатунова. І це не про зраду і тд, ці артисти дійсно були популярні тут - це факт.Я хотів би, щоб вищезазначені надихались і переосмислювали своє, що було популярно тут, бо і звук, і текст тут був більш цікавий. Майже ніхто з поп-артистів не іде в сторону Аква Віта, Сестрички Віки, Шао Бао, Юлії Лорд, Фантом 2, Ірини Білик чи Юрка Юрченка. Цей список можна продовжувати довго. Варіанта подібного вибору бачу два:- обрання легкого шляху у створенні композицій;- банальне незнання власної музики і естетики 90-х;Думаю, обидва близькі до правди.Навіщо знову шукати і надихатись десь, якщо є дійсно класне своє, яке більш багатогранне і також звичне нашому слухачу. Це ж про сталість і наступність поколінь...