Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харків. Відгуки про заклади
Añadido 14 jul. 2024

Харків. Відгуки про заклади

@xarplace
Número de suscriptores: 7 318
Fotos: 4,890
Videos: 922
Enlaces: 2,930
Descripción:
▫️ Надіслати відгук: @xarplace_bot. ▫️ Наш чат @xarplace_chat. ▫️ З питань реклами: @xarplace_reklama_bot. ▫️ Реклама через біржу: adsell.me/r/JCQ7AR Посилання для друзів https://t.me/+PFZtXMlN3m9kMDFi

👥 Número de suscriptores

7 318
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -22
Promedio/Mes:: -45

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 376
Promedio/Día:: 1,600
Promedio/Tiempo:: 1,155
ERR: 18.8%

📊 Mensajes por Día

2.7
Último día: 2
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 2.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🍁 _Осінній Фестиваль Борщу у «44 Favorite Place» 🍂Уявіть: на дворі осінь, кружляє листя, а навколо-аромати свіжозвареного борщу, пампушок із часником і теплого глінтвейну… Саме так буде 27 вересня у 44 Favorite Place.На вас чекає справжнє свято смаку:🇺🇦Три види борщів із різних куточків України:🐓ПОЛТАВСЬКИЙ з галушками та куркою🌶️🥕🫑🧅🐂КИЇВСЬКИЙ з телятиною та квасолею🍅🐖ГАЛИЦЬКИЙ зі свининою та копченою грушею🍐Кожен із них зі своєю історією, характером і ароматом🍽🍞До кожної тарілки-пухкі пампушки з часником🧄, чорний хліб, сметана і толчене сало з зеленню та чарочка Горілочки Nemiroff - зігріє, й розвеселить🕺Ціна на всі ці борщі всього 150грн❗️🥘 картопля зі шкварками на вогні на великій сковороді-100грн🍷А для тепла — гарячий глінтвейн із цитрусовими та корицею🍋-100грн та чай з запашних трав-50грнДля вас буде гратиме 🎧 Диджей Mario👭 Дитячий аніматор розважатиме малюків та створить яскравий аквагримОсінні аромати, сміх друзів, музика й святковий настрій створять особливу атмосферу теплого вечора🙌Приходьте самі, приводьте друзів і родину, щоб відчути справжній смак осені🍁🍂📍Де?Р. 44 FAVORITE PLACE. Вул. Г.Сковороди, 44🗓️Коли?27 вересня (сб) з 12:00 📲Бронювання столиків:👨‍💻На сайті➡️ жміть тут📲+380675752580✈️Telegram @Favorite44_Place📷 Direct Instagram
🍁 _Осінній Фестиваль Борщу у «44 Favorite Place» 🍂Уявіть: на дворі осінь, кружляє листя, а навколо-аромати свіжозвареного борщу, пампушок із часником і теплого глінтвейну… Саме так буде 27 вересня у 44 Favorite Place.На вас чекає справжнє свято смаку:🇺🇦Три види борщів із різних куточків України:🐓ПОЛТАВСЬКИЙ з галушками та куркою🌶️🥕🫑🧅🐂КИЇВСЬКИЙ з телятиною та квасолею🍅🐖ГАЛИЦЬКИЙ зі свининою та копченою грушею🍐Кожен із них зі своєю історією, характером і ароматом🍽🍞До кожної тарілки-пухкі пампушки з часником🧄, чорний хліб, сметана і толчене сало з зеленню та чарочка Горілочки Nemiroff - зігріє, й розвеселить🕺Ціна на всі ці борщі всього 150грн❗️🥘 картопля зі шкварками на вогні на великій сковороді-100грн🍷А для тепла — гарячий глінтвейн із цитрусовими та корицею🍋-100грн та чай з запашних трав-50грнДля вас буде гратиме 🎧 Диджей Mario👭 Дитячий аніматор розважатиме малюків та створить яскравий аквагримОсінні аромати, сміх друзів, музика й святковий настрій створять особливу атмосферу теплого вечора🙌Приходьте самі, приводьте друзів і родину, щоб відчути справжній смак осені🍁🍂📍Де?Р. 44 FAVORITE PLACE. Вул. Г.Сковороди, 44🗓️Коли?27 вересня (сб) з 12:00 📲Бронювання столиків:👨‍💻На сайті➡️ жміть тут📲+380675752580✈️Telegram @Favorite44_Place📷 Direct Instagram
🍁 Осінній Фестиваль Борщу у «44 Favorite Place» 🍂Уявіть: на дворі осінь, кружляє листя, а навколо-аромати свіжозвареного борщу, пампушок із часником і теплого глінтвейну… Саме так буде 27 вересня у 44 Favorite Place.На вас чекає справжнє свято смаку:🇺🇦Три види борщів із різних куточків України:🐓ПОЛТАВСЬКИЙ з галушками та куркою🌶️🥕🫑🧅🐂КИЇВСЬКИЙ з телятиною та квасолею🍅🐖ГАЛИЦЬКИЙ зі свининою та копченою грушею🍐Кожен із них зі своєю історією, характером і ароматом🍽🍞До кожної тарілки-пухкі пампушки з часником🧄, чорний хліб, сметана і толчене сало з зеленню та чарочка Горілочки Nemiroff - зігріє, й розвеселить🕺Ціна на всі ці борщі всього 150грн❗️🥘 картопля зі шкварками на вогні на великій сковороді-100грн🍷А для тепла — гарячий глінтвейн із цитрусовими та корицею🍋-100грн та чай з запашних трав-50грнДля вас буде гратиме 🎧 Диджей👭 Дитячий аніматор розважатиме малюків та створить яскравий аквагримОсінні аромати, сміх друзів, музика й святковий настрій створять особливу атмосферу теплого вечора🙌Приходьте самі, приводьте друзів і родину, щоб відчути справжній смак осені🍁🍂📍Де?Р. 44 FAVORITE PLACE. Вул. Г.Сковороди, 44🗓️Коли?27 вересня (сб) з 12:00 📲Бронювання столиків:👨‍💻На сайті➡️ жміть тут📲+380675752580✈️Telegram @Favorite44_Place📷 Direct Instagram
Піца смачна, не сперечаюся. Але завдяки відношенню директора та відповідно персоналу до клієнтів відвідувати цей заклад немає жодного бажання. Зайшли з сім'єю після прогулянки, у дитини була своя вода, яку він вирішив попити і як тільки він намагався дістати пляшку з рюкзака і пив свою воду з'являвся офіціант і робив зауваження, щоб дитина не пила свою воду. Вперше я не надав цьому значення, але коли це повторилося мене це неабияк зачепило і я вирішив поспілкуватися з директором. Едуард, як він представився, посилено відстоював свою позицію, що дитині не можна пити свою воду, а якщо хоче пити нехай купить у них. Вважаю це повним абсурдом. На відвідувачів у цьому заклад начхати, ну а напівпорожня зала у вихідний день підтверджує мої слова.Почитавши інші відгуки про цей заклад, а також реакцію на них власника все стало зрозуміло, власнику явно не треба спілкуватися з людьми і зайнятися чимось іншим.#Pizzeria_Senior🔘 Харків. Вігдгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм
27.03 сделала заказ в osama.sushi.kharkiv. Были гости и заказа был сделан заранее, за пол дня, на определенное время. Два сета по 830 грн на 6 персон. Заказ был через сайт. Потом перезвонила дама, что-то невнятное промямли (что-то ела или спала) я подтвердила что заказ делала, на какое время и куда. В итоге заказ привезли из одного сета, весь набор за который я заплатила на 6 персон, а вот сет один. Звонили оператору, та дать внятный ответ не могла. Мол она видит только заказ на один сет. Но я делала скрин заказа. Ждите менеджера, вам перезвонят…. Перезвонили через 40 минут. Наглая баба, обвинила меня в том что я что-то не услышала при созвоне с оператором. Вот интересно мне, зачем тогда онлайн заказ, где все четко записано, даже с какой суммы сдача. Я ехала с пригорода, специально за заказом, в итоге потраченный бензин, время и не полный заказ, гости без еды. Отвратительная служба доставки, обвинения, никаких извинений. А суши…это просто. Хуже не бывает. Рыба не свежая, сыр ужас.Совсем не советую. Прост зря потраченные деньги. Риса с гнилой рыбой можно и бесплатно себе сделать, при большом желании.Вот злости не хватает. Они должны закрыться и не травить наш народ. А они наживаются на нас. Еще и нас делают виноватыми. Совести нет. Никто не повторяйте моих ошибок. Берегите здоровье и деньги#osama_sushi🔘 Харків. Вігдгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм
Дякую команді Roll Club!!!Замовлення робив 7 березня о 20:50 і особливо не сподівався, що його приймуть, бо до цього в 3х різних закладах або не відповідали і не передзвонювали, або час доставки був на 20-21 годину 8 березня, а потрібно було на 12-13 годину. Дуже здивувався, коли мені зателефонували о 21:18, хоча графік роботи вказан до 21. Оператор контакт центру була дуже привітна і приємна у спілкуванні, хоча під кінець напруженого робочого дня, впевнений, що дуже важко зберігати такий емоційний стан. Ввічливо повідомила, що у зв'язку зі святом працюють по скороченому меню, і запропонувала інший сет взамін того, який обрав я. Для зручності вибору надіслала у вайбер список сетів. Після того перетелефонувала для підтвердження вибору і уточнення деталей доставки.Замовлення було доставлено вчасно, кур'єр ввічливий і привітний.Роли смачні і мають гарний вигляд.Гарний сервіс, чудовий персонал, смачні страви!Будемо замовляти у вас ще! Успіхів вашій команді!#Roll_Club🔘 Харків. Вігдгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм
Bali casual cafeВперше відвідала цей заклад 11.06.24, і вперше так розчарував персонал.Сиділа на терасі, її обслуговували дві дівчини. Спочатку все було добре, офіціантка була привітною, принесли графін, воду, їжу також готували недовго (напій хвилин 7, салат хвилин 12). Через певний час почався вітер, і в їжу і в напої потрапили дрібні частички з дерева (звичайно це не вина закладу). Крім мене, було зайнято ще 3 столика. До всіх столиків (крім мого) почали підходити міняти графін, стакани. Після того як принесли моє замовлення до мене не підійшли ні разу, це ~ 30 хвилин. Поки я сама не пішла до бару. Це був будній день, обід , в самій будівлі ще був зайнятий 1 стіл. Тобто варіант, що офіціанти були дуже зайняті відпадає. Одна з офіціанток ( не та що обслуговувала мене) виходила і періодично оглядала столики, але на мене уваги не звернула, з урахуванням того, що я дивилась їй прямо в очі, і махнула головою, щоб вона підійшла. Потім біля бару на моє запитання чому вона не підійшла, дівчина просто мовчки пройшла крізь мене 👏🏻З врахуванням, що чек в закладі вище середнього очікуєш нормальний сервіс. Вже мовчу, що в інших закладах через кожні 10 хвилин підходять з питанням чи все добре/смачно, і прибирають серветки і тд.Сама їжа смачна, і гарна подача, повару велика дяка. Інтерʼєр також сподобався. Але неприємний осад залишився.#Bali🔘 Харків. Вігдгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук