Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чому?
Añadido 14 jul. 2024

Чому?

@whyukraine
Número de suscriptores: 13 264
Fotos: 1,900
Videos: 78
Enlaces: 203
Descripción:
Цікаві відповіді на питання «Чому?» Для друзів: @whyukraine З питань реклами: @Perrin_wolf Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/6SYZQ6qePC
Fuente

Чому? | Чому в лондонському метро водиться унікальний вид комарів, якого немає...

Logotipo de la comunidad de telegram - Чому? Чому? @whyukraine
4 200 Vistas/Alcance 2024-10-24 11:01 Mensaje №2623
Чому в лондонському метро водиться унікальний вид комарів, якого немає більше ніде в світі Culex pipiens f. molestus, або комар звичайний виду f. molestus, також відомий під назвою «комар лондонської підземки».Цього виду немає більше ніде в світі. Щоб відкладати яйця, комарам потрібні калюжі зі стоячою водою – в тунелях таких багато. Завдяки мільйонам людей, які користуються метро щодня, в цих калюжах досить органічних поживних речовин – наприклад, викинутих бутербродів або клітин людської шкіри.  Покоління за поколінням комарі відкладали яйця в цю воду, і кожне покоління ставало все більш життєздатним. Самкам навіть не потрібно пити багату поживними речовинами кров перед тим, як відкласти яйця.Незважаючи на те, що офіційно комарів лондонської підземки визнали окремим видом тільки в 1999-му році, є докази того, що вони населяли ці місця з початку 19-го століття – їх предки оселилися там ще під час будівництва першого тунелю, який поклав початок розвитку підземного  транспорту.@whyukraine