Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чому?
Añadido 14 jul. 2024

Чому?

@whyukraine
Número de suscriptores: 13 264
Fotos: 1,900
Videos: 78
Enlaces: 203
Descripción:
Цікаві відповіді на питання «Чому?» Для друзів: @whyukraine З питань реклами: @Perrin_wolf Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/6SYZQ6qePC
Fuente

Чому? | Чому бренди Adidas і Puma розділилися❓Після Першої світової війни, на ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Чому? Чому? @whyukraine
4 800 Vistas/Alcance 2025-03-16 12:35 Mensaje №2751
Чому бренди Adidas і Puma розділилисяПісля Першої світової війни, на початку 1920 року Дасслери на сімейній раді вирішили організувати сімейну справу – пошиття взуття під брендом Dassler. Першою продукцією родини Дасслер були домашні тапочки і ортопедичне взуття для тренувань спортсменів – інвалідів (яких було багато після війни). Матеріалом для них служило списане військове обмундирування, а підошви вирізали зі старих автомобільних покришок.У 1924 році була заснована «Взуттєва фабрика братів Дасслер». Через рік Адольф винайшов і пошив перші в світі футбольні бутси з шипами, які виковували ковалі брати Целяйн. Футбольна модель виявилася зручною стала основною продукцією Дасслерів. На літніх олімпійських іграх 1928 вже кілька спортсменів виступали у взутті Дасслеров.Після смерті батька в 1948 році брати остаточно посварилися і, розділили компанію навпіл: Адольф назвав свою фірму Adidas (від Adi Dassler), а Рудольф – RuDa (від Rudi Dassler), дещо пізніше перейменувавши її в Puma. @whyukraine