Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кит не спить
Añadido 14 jul. 2024

Кит не спить

@whale_lullaby
Número de suscriptores: 3 467
Fotos: 3
Enlaces: 2
Descripción:
і ви прокидайтесь https://instagram.com/airglow_in_sea
Fuente

Кит не спить | Я знав одного хлопця, який грав на скрипці посеред вулиці – і місто ла...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кит не спить Кит не спить @whale_lullaby
10 400 Vistas/Alcance 2024-10-19 19:52 Mensaje №185
Я знав одного хлопця, який грав на скрипці посеред вулиці – і місто ластилось до його рук, а кожен, хто чув цю музику, раптом розумів, що серце в грудях – цілісіньке. Я знав одну дівчину, яка сама вирішила всім здаватись дівчиною, а насправді була – вихор яблуневого цвіту в травні. Вона не могла всидіти на одному місці, постійно кудись летіла. Та коли починала танцювати – то це світ літав довкола неї. Хто бачив, ставав закоханим на все життя. Я знав одне дерево, яке дарувало кожному, хто до нього підходив – відчуття своєї міці і свого коріння. І коли людина вміла взяти цей подарунок – дерево на радостях гілками розчісувало хмари, а всі знають: дощ з вичесаних хмар найдобріший в світі. Я знав одного поета, який не написав жодного вірша, та, на щастя, це і не обов'язково. Він вмів так ходити, що кроки його римувались з серцебиттям дракона, що колись оберігав це місто з висоти; робить це і зараз, але з виворотньої сторони.Я хотів би тебе познайомити з ними, та певно це буде лишнім.Ти, схоже, одна із них, живих.