Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кит не спить
Añadido 14 jul. 2024

Кит не спить

@whale_lullaby
Número de suscriptores: 3 467
Fotos: 3
Enlaces: 2
Descripción:
і ви прокидайтесь https://instagram.com/airglow_in_sea
Fuente

Кит не спить | Я не можу відвести від неї погляд, але чесно буде сказати, що і не хоч...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кит не спить Кит не спить @whale_lullaby
8 590 Vistas/Alcance 2024-07-19 09:12 Mensaje №184
Я не можу відвести від неї погляд, але чесно буде сказати, що і не хочу. Лицарка кульбабового поля, королева лісу, приборкувачка спеки і абрикосів. Яка вона красива, коли хмуриться, коли сміється, коли розчісує комариний укус, коли пальці від ожини витирає об свої шорти, коли засмучується, як тільки хтось говорить про Велике Місто. Як щоразу, коли я берусь про неї щось розповісти – слова виходять незграбні і хибні, та я все одно намагаюсь ще. Як починається дощ і вона біжить по ковзкій траві босоніж. Як залазить на дерево, щоб почитати книжку й записати в блокнот секрети. Як в мене болять щоки від сміху, коли ми разом йдемо в похід лісом, річкою чи горою. Як легко з нею бути самим собою. Як вона сперечається з усієї сили. Як йде – і в мене пустка всередині, бо я думаю, що це назавжди, а вона повертається за пів години з букетом ромашок і ще такими квітами, назви яких я, звісно, не знаю, але відтепер помічатиму всюди – і відчуватиму себе, як в обіймах. От би їй завжди було вдосталь тепла, сонця, нектаринів і добрих див. Ми біжимо чимдуж. Якщо дивитися згори, видаватиметься, що летим.