Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - WAR CREW 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

WAR CREW 🇺🇦

@warcrewofficial
Número de suscriptores: 8 828
Fotos: 8,280
Videos: 337
Enlaces: 4,240
Descripción:
War crew - це мілітарі-канал, присвячений історії спецпідрозділів та добровольчих формувань України Зворотній зв'язок - @warcrewadmin Надіслати фото / відео - @WarCrew_bot Підтримати проект:

👥 Número de suscriptores

8 828
Promedio/Día:: -7
Promedio/Tiempo:: -14
Promedio/Mes:: -126

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 0
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,180 26-06-05 13:24
Денис Штілерман дав цікаве інтерв'ю: Ми вперше випробовували FP-7 як ракету ППО. Випробування тільки що пройшли успішно. .. Вона (ракета) зберігає ще великий запас наперед чого ми дуже чекаємо. Рішення європейських партнерів полягає в тому, щоб великі компанії, зокрема німецькі та з інших країн, надали нам своє обладнання. У нас немає часу ні на виробництво головок самонаведення, ні на виробництво високоякісних радарів.Наша цільова ціна — не більше мільйона доларів за перехоплення рос. балістики Зараз попит на системи ППО більш ніж у десять разів перевищує світові виробничі можливості. Як тільки така система з’явиться, вона буде дешевою та перевіреною в боях. Як тільки ми почнемо перехоплювати «Іскандери» та «Кинджали», які літають в Україні, вона стане battle-proof. Ми зможемо швидко постачати її в багато країн, які її одразу захочуть. Уже зараз велика кількість країн хоче брати участь у програмі, навіть коли ще не було бойових перехоплень. Путін точно не зможе захистити Моску від балістики. А дронами ми показали, що навіть таке щільне кільце оборони, як навколо Москви, наші сили оборони продавили.WAR CREW🇺🇦
👁 1,150 26-06-04 20:40
Війна в Ірані(Нарешті щось цікавеньке)Пентагон повідомляє, що середня ціна на паливо зросла майже на 27% за пів року(З 154 до 195 доларів за барель). Причини нічим не відрізняються від нас, цікаво інше. МІЛЬЯРД зайвих витрат, через це подорожчання. Для порівняння: 1 бойовий виліт F-16 це 50тисч.(Не враховуючи озброєння). Тобто таких вилітів можна зробити 20тисяч P1SUNном можна знищити мільйон шахедів Ну і так далі. . .Але це все херня. Ну зайві витрати і що? А от, деякі підрозділи, наприклад, скоротили, або повністю скасували поїздки на навчання.Скорочення торкнулися десятків навчальних програм, зокрема для медичного персоналу, інженерів та артилерійських підрозділів. Також значно зменшено наліт на гелікоптерах. А ми пам'ятаємо, що вони казали про цю війну на початку. Що ж буде без навчань?Взагалі, Іран не єдина причина дефіциту. Він спричинений кількома факторами одночасно: Війною з Іраном, розширенням місій на південному кордоні США та збільшенням чисельності Національної гвардії у Вашингтоні.Відмазки у них топ(У наших, напевно, вчились), але от виникає питання - А нахуя збільшувати чисельність НГ у Вашингтоні, якщо це шкодить фронту?! В цілому, у мене все. Не знаю який ще висновок зробитиWAR CREW🇺🇦
👁 989 26-05-29 19:05
Минулого літа була створена державна компанія "Test in Ukraine". Ціль - Запросити іноземні компанії до України з цілю тестувати свою продукцію в реальних бойових умовах. Сотні компаній вже подали заявки, а безпосередньо на фронті працюють десятки.За словами Гриценюка, це дає компаніям можливість заявити, що їхня продукція пройшла випробування, а в окремих випадках і бойове застосування в УкраїніНаприклад, британський стартап "Occam Industries". Він розробляє програмне забезпечення для дронів на основі ШІ. ід час випробувань програмне забезпечення працювало, однак носії, на яких воно було встановлене, виявилися не пристосованим до фронту. Після дороботки цю систему вже інтегрують у ніші дрони. Олексій Вискуб(Перший заступник міністра оборони України) у розмові з Business Insider зазначив: "хоча дедалі більше західних компаній зацікавлені у випробуваннях своєї продукції в Україні, більшість з них все ще не готові працювати в потрібному темпі."В цілому, все шикарно. Проблема в тому, що те що шикарно зараз, без розвитку, - повна лажа завтра. Потрібно створювати вигідне економічне середовище щоб компанії, вже зараз, будували своє виробництво і не кинули нас після війни, як непотрібWAR CREW🇺🇦
👁 1,020 26-05-23 15:03
Одна з моїх улюблених тем, яку регулярно обговорюють русопітеки, «сильні офіцери», «бойові генерали» і вся ця ностальгія за армійською ініціативою, яку знищують якісь абстрактні погані люди.За сотні прочитаних подібних дописів майже ніхто прямо не назвав головне: а хто саме цих офіцерів і генералів тихенько прибрав, знищив, посадив або списав? І хто насправді боїться, щоб такі офіцери ставали популярними, впізнаваними й авторитетними не лише в армії, а й серед цивільних?Головне, що ця практика в них існувала завжди. Ініціативних людей апаратна система пережовувала, випльовувала та просто знищувала роками. Для мене один із найяскравіших прикладів — сталінські часи.Коли люди говорять про катастрофічні поразки СРСР на початку Другої світової, часто забувають, що Сталін власноруч обезголовив власну армію ще до того, як пролунав перший постріл. Це була не просто політична боротьба. Це було нищення інтелектуального фундаменту війська через хворобливу параною Сталіна, яка боялася будь-якої автономної сили поруч із собою.Першою і, мабуть, найважливішою «жертвою» цієї параної став Михайло Тухачевський. Один із найсильніших військових умів Червоної армії, людина, яка подекуди випереджала свій час. Він говорив про модернізацію, механізацію, роль танків і авіації тоді, коли багато хто ще мислив категоріями попередньої війни. Проте Сталін побачив у ньому загрозу своїй абсолютній владі. Тухачевського звинуватили у змові з Німеччиною, швидко провели через тортури, вибили зізнання і врешті-решт стратили у 1937 році. Разом із ним прибрали цілу групу командирів, які могли бути кістяком армії.Серед них був Ієронім Уборевич — близький до Тухачевського командир, який займався модернізацією радянської піхоти й військової підготовки. У часи сталінського терору дружба з «неправильною» людиною вже була автоматично смертним вироком. Уборевича звинуватили у змові та шпигунстві, того ж тижня стратили разом з іншими командирами. Але система не зупинилася на вбивстві самого Уборевича — всю його родину відправили до трудових таборів.Або мій улюблений приклад ублюдок — Йона Якір. Для червоних — бойовий герой, людина, яка будувала радянську армію майже з нуля. Для України — один із тих, хто був частиною більшовицької машини насильства. Він командував 45-ю стрілецькою дивізією, брав участь у придушенні антибільшовицького опору на українських землях, очолював Український, а потім Київський військові округи.Підрозділи під його командуванням залучалися до оточення українських сіл, вилучення продуктів у селян під час Голодомору та придушення селянських повстань проти колективізації. Він входив до радянської політичної системи на території України, був частиною партійного апарату й підтримував загальну сталінську лінію терору. Тобто був максимально лояльною людиною до Сталіна та партії. Якір не був якимось антисталінським чи прихованим ворогом режиму.Але його доля вирішилася миттєво, таємна поліція витягла його з дому посеред ночі, провели швидкий закритий суд, після чого розстріляли як собаку, а будь-які згадки про нього ретельно видалили з військових архівів.І таких історій, де вчорашній герой революції й будівничий армії сьогодні — герой, завтра — «зрадник», якого треба стерти не тільки фізично, а й з публічної пам’яті. Сотні, якщо не тисячі.UAF | Ukrainian Armchair Front
👁 958 26-05-21 14:59
Група CNN зробили репортаж про "Дорогу життя" Дружківка - Костянтинівка. Зараз це життєво важлива артерія, яка забезпечує постачання українських військ на наразі найскладнішій ділянці фронту. Найголовніше з сюжету:військові, часто виснажені після місяців перебування на одній позиції, пересуваються майже виключно пішки; Дрони тепер правлять війною, і єдиний захист від нескінченного потоку російських атак — це ховатися в деревах, збивати їх або просто сподіватися на удачу. Хоча при цьому цей технологічний зсув дав Україні перепочинок у протистоянні з набагато сильнішим противником Коли чуєш дрон — треба бігти в зарості, де можна сховатися, або де дрони не можуть так вільно літати. Якщо йдеш в коридорі під захисними сітками, а дрон залетів в сам коридор, доводиться шукати або прорізати отвір, щоб вибратися і сховатися в лісосмузі Київ, можливо, ще не виграє війну, але вже точно припинив програвати. І утримання таких ділянок, як «Дорога життя», може змусити Росію почати відступатиWAR CREW🇺🇦
👁 1,080 26-04-25 16:00
Як працює ТЦК з середини?УП зробили хорошу статтю про особливості робити після розмови з 4-ма різними особами. Військовослужбовців можна умовно розділити на три групи – начальник, штаб і рота охорони(Останні 2 є заступниками начальника). Начальника призначає оперативне командування певного регіону. Зазвичай ним стає військовий з поважним строком служби, типу полковника. Саме начальник задає тон і правила роботи всього колективуШтаб займається мобілізацією, рекрутингом, частково оповіщенням. Більша частина роботи - це паперова справа. Розшуком(Оголошення/Зняття) займається оператор "Оберега", саме він має доступ до реєструОхорона переважно складається з військових які перевелись після поранення. Вони прибирають, готують і роздає повістки. І як можна здогадатись, саме ця посада є найтяжчою і найнебезпечнішою.Один з військовослужбовців 3-ки який перевівся в один з відділів розповів, шо пережив найтяжчий моральний етап за свою роботу - "Коли ти ТЦК-шник, тебе ненавидять і військові, і цивільні, і твоє начальство. Військові, які приїхали у відпустку, намагаються тебе спровокувати на красівий відосік, начальство постійно розказує підлеглим, що якщо будуть хєрово ТЦК-шнічати, поїдуть на війну"Плани. Денні, тижневі і місячні плани визначають кількість людей які мають бути поставленні у військо. Поліція має свої плани скільки людей привезти до ТЦК. Чи стануть вони до війська — для правоохоронців немає значення(Тобто вони мають привезти певну кількість людей, а чи будуть вони мобілізовані їм не важливо).Наразі 20 із 30 чоловіків призовного віку, яких ТЦК зупиняє на вулицях, як переповідають УП військові, будуть заброньованими або матимуть відстрочку. Один з тих 10, які залишаться, буде таким, що годиться для служби."Охороні"(Ну ті хто роздає повістки) не видають з собою зброю, хоча використовувати власну не заборонено. Частина з них навіть не проходило БЗВП"Але й були випадки, коли "просто не кидай", бо кум-брат-сват. Це невеликі населені пункти, вони всі один одного знають… Вони всі тягнуть один за одного. Інший приклад: ми подаємо громадянина N у розшук, а ТЦК, який вище за нас, його з цього розшуку знімає. Потім проходить 2–3 дні й усе, він раптово стає заброньованим" - Розповідає колишній оператор "Оберегу"Інколи для перевірки людини в "Оберезі" кидають інформацію в особисті, а не в загальний чаи - Це означає, що за певну суму людину відпустять і вдадуть, що її не зупинялиWar Crew🇺🇦
👁 1,180 26-02-21 13:06
Вітаю друзі, звертаюсь до вас з нагальним проханням підтримати дуже важливий збір для моїх друзів з окремої роти РЕБ «Хартія» які виконують місії на Купʼянському напрямку і дуже потребують нашої з вами підтримки.Потрібно закупити інвертори, щоб дядьків які безпосередньо знаходяться на бойових позиціях,можна було забезпечити світлом і хоч трішки полегшити їх перебування в тому пеклі…Дуже прошу вас долучитися, сума зовсім не велика, загальна сума збору 12к грн.🎯Моя ціль: 4 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/8u45wtAzjh💳Номер картки банки4874 1000 2505 2377Щиро прошу підтримати цей збір. Там служить моя близька людина, мій друг який став для мене рідним братом за ці роки. Будь-ласка, не проходьте повз, кожна копійчина, репост дуже важливі. Особливо зараз, в період затяжної кризи в суспільстві, недовіри і якоїсь зневіри в тому, що все може змінитися.Я розумію, що багато хто втомився, фінансові спроможності дуже просіли і люди стараються більше приділяти уваги собі, своєму життю.Але це не дає нам жодного морального права бути стояти осторонь.Залишати козаків самих в надії, що вони вивезуть цей двіж.І це наша найбільша помилка, бо з таким мисленням за часту результат один, смерть близьких…. Повірте, я відчув це ще в 2023 році. Ціна байдужності = життя близької людини….Будьте сильними. Козакам жити 🫡
👁 1,850 25-12-13 20:58
Купʼянськ: операція, що триваєНаприкінці квітня 429 окремий полк безпілотних систем «АХІЛЛЕС» зайшов у смугу оборони Купʼянська. З першого дня ми працювали по ключових завданнях: ліквідація особового складу противника, взяття під вогневий контроль переправ і мінування напрямків можливого просування ворога.У процесі розвідки було виявлено нетиповий, але критично важливий канал логістики – трубу, яку противник використовував для інфільтрації свого особового складу на північну околицю Купʼянська. Це був безпечний шлях, який дозволяв ворогу накопичувати сили, обходячи вогневий контроль.Полк «АХІЛЛЕС» розпочав системну роботу зі знищення цього маршруту. Три тонни вибухівки було використано для ураження труби. Згодом до операції зі знищення труби долучилися суміжні підрозділи Сил оборони України. На напрямку противник вдавався до тактики штурмів малими піхотними групами. Від квітня і до грудня у Купʼянську та на підходах силами 429 полку «АХІЛЛЕС» було виведено зі строю 1877 окупантів (998 ос. – ліквідовано, 879 ос. – поранено). Після інфільтрації у Купʼянськ ворожих пілотів до планових цілей додали укриття позицій БпЛА, де ворог щодня встановлював антени та коригував ураження логістичних шляхів Куп'янська. Було атаковано 8324 укриття та 232 злітні позиції БпЛА противника. 61 автівку знищено, 611 – уражено. Для підтримки вогневого контролю на лінії бойового зіткнення та підтримки піхотних позицій продовжувалася робота по відпрацюванню броньованої техніки та артилерійських систем ворога: ◾️Броньована техніка: 9 од. – знищено; 54 – пошкоджено. ◾️Артилерійські системи: 8 – знищено; 146 – пошкоджено. Важка ситуація на передньому краї значно ускладнила логістику і зʼявилася потреба на системній основі здійснювати гуманітарні місії для забезпечення піхотних позицій. Екіпажі полку за допомогою БпЛА доставили 8 тонн гуманітарних вантажів (2 урали) з продовольством, ліками, обладнанням, теплим одягом, генераторами та бензином на позиції суміжних підрозділів, куди вже не міг доїжджати будь-який транспорт. Паралельно відбувалися процеси встановлення невибухових загороджень, мінування логістичних шляхів, знищення ворожих засідок та прикриття піхотинців, коли в сусіднє укриття вривався противник. Дякуємо команді 429 полку «АХІЛЛЕС» за успішне виконання бойових завдань. Операція на Купʼянському напрямку триває – Сили безпілотних систем продовжують здійснювати повітряну підтримку піхотних та штурмових груп Сил оборони України та взяття під вогневий контроль противника. Дякуємо усім підрозділам за братерство, допомогу, взаємовиручку у реалізації спільних завдань.Купʼянську бути🇺🇦Підтримати збір | Сайт | Приєднатися | Благодійний маркет | Instagram | Facebook | YouTube | Twitter(X) | Whatsapp | Tik-Tok
👁 2,240 25-12-06 19:41
Блогера засудили до 5 років в’язниці за поради «відбиватися» від ТЦК арматуроюНовозаводський райсуд Чернігова визнав винним місцевого блогера з ніком «Звичайний хлопець». На своєму YouTube-каналі він публікував відео, в яких закликав чинити опір працівникам ТЦК — від використання каміння й перцю до бензину та арматури. У роликах він також розпалював національну ворожнечу.Правоохоронці зафіксували ці матеріали, а суд встановив: такі відео перешкоджають законній роботі ТЦК та створюють загрозу співробітникам, які виконують свої обов’язки під час війни.У суді обвинувачений вини не визнав, заявляв, що не закликав до насильства й нібито лише «самозахищався». Також стверджував, що не є громадянином України та що «військкоматів давно не існує».Втім, суд дійшов іншого висновку. Чоловіка засудили за перешкоджання діяльності ЗСУ та за розпалювання національної ворожнечі. Покарання — 5 років позбавлення волі.Гра почалась, в медійному полі виграє тільки той, хто навчився заробляти гроші та правильно давати свідчення.Тепер можуть засудити на 5 років за розважальне відео, прикольно. Спільнота нескорених:http://biohack.com.ua/unfairadvantage?ref=UnfairAdvantageTG