Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - wake me up (+18)
Añadido 06 dic. 2025

wake me up (+18)

@wakemeup_4am
Número de suscriptores: 97
Fotos: 285
Videos: 10
Enlaces: 56
Descripción:
дякую, що не покидаєш мене

👥 Número de suscriptores

97
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +3

👁️ Vistas promedio por mensaje

302
Promedio/Día:: 138
Promedio/Tiempo:: 164
ERR: 311.34%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 95 26-02-02 11:25
Цитати:🔹Усмішка дратує людей куди більше, ніж прямі образи.🔹 Якщо інстинкти дають маху, мусить працювати інтелект.🔹Благородні наміри нічого не варті.🔹Як же це чудовезно типово — пережити всі витівки лиходіїв, аби тебе вбив той, на чиєму боці ти був увесь цей час.Цікаві речення/слова:▫️вона нюшкувала з приводу мого розслідування▫️Б'янчиній охороні не вистачало кебетки в надприродному, аби захистити її...▫️...і так само можливо у мене цю ж мить із гузна вилізе дракон.▫️Бздури це (брехня)▫️ЧортопхайкаПомилки:🔻(с19) Він носив пом'ятий піджак та замацану краватку, але все це ховслося за гострим, як бритва, розумом.(Га? Шо? За всим цим ховався розум, а не шмот за розумом!)🔻 жіночка (Аааааа! це капець! Чому не просто жінка чи пані?)🔻Одруківки: Конверті був...(44), наспів час (а треба настав 86), ще це малоймовірно (має бути що с125)🔻А це означає (раз! 54) А це означає (два!54), А це означає (три! 58)🔻як міркуєш... с80(чесно, це слово для мене дивне. тобто не саме слово, а те, як його використовують.Міркування це мислення, ні?Кароч, я вважаю що краще вуло б використати 'вважаєш', або 'як на твою думку'.#відгук #грозовийіронт #бутчер
👁 120 26-01-19 21:12
Вирішив поділитися передісторією написання оповідання Назву тебе також ангелом, що увійшло до восьмого номера NoName. Відкрив теку зі скрінами переписки й потонув у спогадах.Стоп. Нада все ж таки про оповідання. Колись, не в цьому житті, була людина в яку неможливо було не закохатися. Однієї ночі ми говорили за життя, і, як зазвичай буває у бесідах непомітно перейшли на роздуми про вчинки. Саме тоді він сказав:— Всередині кожної людини точиться боротьба, про яку ніхто не підозрює.А я відповів...— А знаєш, назву тебе ангелом, а себе дияволом, уявлю, що ми на даху й вийде непоганий сюжет. — Чому ангел я? — Мені так хочеться, — зізнався я, бо він завжди був для мене світлом. — Даш прочитати? Він називав мене письменником і так тепло всміхався, що я майже відчував як поступово зігрівається серце.І я написав... як два ангела, темний і світлий сидять на даху й спостерігають за смертним. Цей епізод тепер останній. І він його прочитав. Все інше я дописав вже після того як дізнався, що його більше немає. І я, як той Сарґатанас існував у цьому світі й не розумів нафіга я тут.Шостий рік вже.
👁 132 26-01-08 19:16
як я її хотів! майже так само сильно як Чортів.після Чорної роти мені грім дарк здався цілком «моїм» жанром.знаєте, таке відчуття виникає, не передати так просто. з жодними книгами не ьуло так. наче повна срака та до всього нема надії, а ще оцей весь пиздець ще кудись рухається! але з Садами ще й ніфіга не розумієш. взагалі.я прочитав звернення Стівена Еріксона до читачів. він каже, що у Кук жадібний на слова.але в роті хоч є можливість слідкувати за персами, бо я, блоть, міг второпати шо те бла-бла імена! і запам'ятати дрвше ніж на один абзац. я міг второпати шо то військо а не будувати здогади шо таке ота дивна назва: наймення раси, сила магії чи тварина з крилами!я читаю і ніхуя не розумію!!! аааааа!люди, які прочитали(!) і яким СПОДОБАЛОСЯ як ви це чітерство провернули?нє, мені наче норм, але я хо розуміти слова.Стівен у зверненні каже, що якщо не зайшли перші сто сторінок, то всьо, алюмінь. але я хочу щоб мені зайшло.ще я хо щоб Малазька імперія сконалапроміжний #відгук #еріксон #садимісяця
👁 117 26-01-05 15:10
Початок обнадійливо натякав, що оповідь мені сподобається. Я познайомився з хлопчиною Мортімером і Смерттю, який намагається вдавати людину. Останній, до речі класний перс. Він має доньку, їсть, рибалить. Є в бібліотеці Смерті біографії смертних. Також є дивний сад, є класний кінь і учень Морт.Смерть не вбиває, він допомогає.Потім ниє бармену:— НА ВЕЧІРКИ МЕНЕ, ЗНАЄТЕ, ТЕЖ НЕ ЗАПРОШУЮТЬ. УСІ НЕНАВИДЯТЬ МЕНЕ. УСІ. ЖОДНОГО ДРУГА НЕ МАЮ. Допився (радше догрався в людські справи) Смерть до того, шо... (Не буду надто вже спойлерити).Стиль можна порівняти з Тресс Сандерсона...Але але!Роман був схожий на сценарій з нудними діалогами. Персонажі постійно повторюють попереднє ствердження, або перепитують знову й знову попередні питання. Він випростав руки. В них з’явилася коса— з таким звуком, ніби тихо вдарив грім. (Ось битва (капець не епічна і хоба на, фінт вухами й всі святкують хепіенд).Це тааак нудно. Історія млява. Принцеса та шо не риба ні м'ясо , я вже мріяв коли вона нарешті остаточно гигне, а не те щоб ще її рятувати. Мені не хотілося читати і я насилу змушував себе це робити. Хоч задум з Диском цікавий, та Прачетт не мій автор. Нажаль. Я постійно повертався думками до своєї полиці: там стільки класних історій, а я катую себе цим ...🔹…Та знаю, знаю. Він власної дупи на собі відшукати не може.🔹Тоді йдеш і вчишся ремесла. — Якого саме? — Ну, приміром, теслярство непоганий фах, — бовкнув Лежек. — Чи грабіжництво. Має ж хтось і таке робити.🔹геть, широко всміхнувся до конячого заду.🔹І оскільки очевидно було, що королем бути — не в варенні купатися, Морт щоразу дивувався, нащо половина персонажів аж так прагне влізти на трон🔹ЯКЩО МЕНЕ ВОНИ БАЧИТИ НЕ ХОЧУТЬ, ТО ТЕБЕ Й ПОГОТІВ. ЦЕ АРИСТОКРАТИ, ХЛОПЧЕ. НЕ ПОМІЧАТИ ВОНИ ВМІЮТЬ НАЙКРАЩЕ🔹— Моя бабуся казала, що вмирати — все одно що засинати, — з надією припустив Морт. — ГАДКИ НЕ МАЮ. НІ ТОГО, НІ ІНШОГО НЕ РОБИВ.🔹— Благословенний той смертний, хто допоможе демонові в біді, — пояснив чоловік. — Чим ми можемо прислужитися тобі, о лютий подиху псячої пащі?🔹Жодного разу йому не стало сміливості спробувати Альбертову кашу, яка жила власним життям десь у глибині каструль і харчувалася ложками.🔹У Сховищі було тихо й темно, мов у підземній печері. Стелажі стояли так тісно, що між них заледве проходила одна людина, і були такі височенні, що свічкове світло не сягало верхніх полиць. Та наймоторошніше було те, що вони мовчали. Життя персонажів добігли кінця, й біографії їхні спали. Та Мортові здавалося, що сплять вони, мов коти, — одним оком. Вони чатували.🔹Смерть — найсамотніша істота у всесвіті. На святі Створення світу його місце було на кухні.🔹Покоївчині очі немов засклилися, і вона схилила голову набік, не впевнена, чи не почулося їй.🔹СМЕРТЬ ТОЙ, ХТО ВИКОНУЄ РОБОТУ СМЕРТІ.▫️рунук▫️витягнув величеньку шкіряну калитку, набиту розмаїтими мідяками▫️Вона повихляла до одних із дверей.▫️... вихилясом вийшла з кухні▫️стояв за аналоєм▫️ВОНА ДУЖЕ ПРИЄМНА ЛЮДИНА, КОЛИ ЗАПІЗНАТИСЯ БЛИЖЧЕ.▫️— Хай би мене чорти забрали. — ний чаклун. Ненавиджу — них чаклунів!▫️Кінь легко пішов учвал, відриваючись від бруківки.▫️Хропунець тим часом не займав себе роздумами про моральність і взявся жувати.▫️курдупель▫️намітка▫️А що значить «порськуваті»? — Та знаєш, як‑от Альберт яйця варить, «у мішечку». — Такі, що білок липкий, ріденький і шматків слизу повно?▫️туманне плесо▫️опецькуватий🔻кінець-кінцем (врешті решт!)#відгук #морт
👁 139 25-12-29 17:38
Поділюся своїм Страшним списоком 26. До речі, на цей рік, я майже дотримався плану. Цього разу я порозумнішав і рахувати в грошах не буду. Хоча я уявляю вже...?— не певен чи нада+ — скільки плюсів стільки книг з серії придбано (але звісно нада проду)🎉Віват▫️СандерсонЮмі та художник кошмарів(інші секретні проєкти)▫️ШенонДень опалої ночі 1,2☁️Небо▫️Д. КрістоффВійна лотосівШтормденс+Імперія вампірів 1,2,3▫️Сандерсон+ВійноборецьГерой віківЦитошосьтамія▫️БутчерСправи Дрездена 2, 3▫️ЕріксонСади місяця 2—10▫️СакавичВсе заради перемоги 2, 3,▫️Лінч 3, 4▫️СтівотерВорони 3, 4🦅Кондор▫️Кауліц Інсайдери/Демонічна кров▫️Фаріда Местек Лабіринт розуму▫️Світельська Хазяїн Лихолісся 📑АртБукс▫️Кейнер Занепалі боги 2,3🤷🏻‍♂️Богдан▫️Р. Сальваторе Тррилогія Темного Ельфа 1,2,3▫️Брент Вікс Світлоносець 1,2,3,4,5▫️Джордан Колесо часу 5 —?▫️Пакат++Темний++Полонений▫️Кей Джей Чальз Ксі ми вбивці▫️Браун Все, що залишилося в світі▫️Джеймс Краш тест▫️P. Powars And they roommates📖Букшеф▫️Система врятуй себе сам 1—5▫️Хаскі та його вчитель білий кіт 1—8продовження догребти:Урядник/Засновник▫️Клюн++Золотий струмок ▫️Ґреґсон▫️Міроненко🐦‍🔥МангаМедіа▫️Заблудлий пес 3🏠КСД ▫️Гобб Живі кораблі 3том та наступні▫️Яррос 4том про натертий об цеглу голос Ксейдена▫️Аберкромбі Гострі кінці Перший закон1,3▫️Ротфус Ім'я вітру 1,2,3 —?Повільна увага мовчазних речей ▫️Сандерсон Вітер та істина▫️Гашем Спадкоємиця Джасада 1,2—?🫐Редберрі▫️Вільямсон Війна віверн— ?Апріорі ▫️Серце всього що втрачено Тед ВільямсТАК ▫️+Я чую сонячне світло 2 — 220🐙Мальопис+Серця Пандори 1,2Фабула ▫️Blood and steel 4тЖорж▫️+++++Хроніки вбивцебота догребти продиСамвидав:▫️+Колєснік Захисники лісуlolkeksuaМокрий пісок(блоть! я ж не збирався це купляти!)___🐼 Букбанда не вирішив шо надаКМ Букс/РМ (хоч би нічо нінада було)Шось дохуя я хочу...Які ваші плани? Щось співпало? #страшнийсписок
👁 165 25-12-27 16:00
(Навіщо я це виписую? бо мені подобається, і я все ж іноді пишу. Тому, якщо не цікаво перегорніть далі)🪄маловживане▫️Звісно, сер, як завволите.▫️...мінилося сріблом Латунне море.▫️різьблені забавки (дерев'яні іграшки)▫️квилив чайкою (нив)▫️злодійчук▫️прискалити око (наміряти оком)▫️...у відчинене вікно вивітрювався сопух п'яного тіла (перегар)▫️Лок захлебтав безсоромно, мов кінь з корита▫️...так, може я й заслужив лупки.▫️Селендрі повідомила мені, що вам страшенно нетерпеливиться померти.▫️колінкувати▫️ич, які зухвальці.▫️гічка, шлюпка-тузик, шкафут, колотта, ванти, фок-щогла, грот-марс, кальватер, норд-вест-зюйд(направлення курсу) — корабельні терміни які мееі цікаво погуглити.▫️От і ваш причал, пане, ще й завчасу приїхали.▫️дзуміння, дзуміли оси (дзижчання)▫️чарунок (про отруйних ос)▫️—...розкішна жінка. Я пробував з нею дружніше якось, та вона вочевидячки не оцінила моїх чарів.—...вона віддає перевагу товариству жінок.— Яке полегшення — бо я вже подумав, що гублю навички.▫️бахмате темне вбрання▫️...а сади сусідять з...▫️Лок знайшов майстерню, довгу двоповерхову кам'яницю без вікон з боку хідника.▫️шабельтрас (шкіряний пояс на якому висять шаблі)▫️йому вже макітрилася голова▫️під вітром тріпотіли сукняні заслони від сонця.▫️всюли пахло вільгістю...▫️Упряжка сірих коней цокала копитами й пирхала, наче запах кухні був їм не до шмиги.▫️Усюди стояв сопух нечистої постелі, сечі й протухлої їжі.▫️Є такі місця, куди розумний капітан судно нізащо не поведе. Неправильні чи що. Такі, що чигають на тебе.▫️ Захочете з кимось із команди полицятися... (366)▫️Жан зазвичай переходив на нижню палубу й лляло, розмахуючи...(347)▫️міазми▫️поганин (людина, що вірить у поганських богів)▫️Сядь і сиди крячкою.▫️ушнипилося (унадилося, тут у сенсі вилупило очі/пильно дивиться)▫️прицюцькуваті ледацюги▫️вилоги🪄цитати🔹...жінка й далі вибиватиме з них гроші, як кухар — лантух з борошном від кузьки.🔹Навколо стояв гомін людських насолод і цокіт кінних екіпажів по бруківці...🔹Мене ще ні разу не грабували в Тал Веррарі, але я настільки голодний, що тепер ця честь належить вам.🔹«Складно» і «неможливо» — це двоюрідні брати, яких часто плутають, хоча в них дуже мало спільного.🔹Ми так усю ніч можемо мірятися довжиною членів. Я скажу, що мій — завдовжки п'ять фунтів, ще й стріляє по команді.🔹Деяким таємницям краще перерізати горло.🔹Треґанн, яка визнавала себе рівною хіба тим, чиї імена були вибиті на хмарах.🔹Я страшенно сміливий у своєму боягузтві.🪄помилки🔻пойми (47)🔻багато надіюся. чому не сподіваюся?🔻Зніміть з неЮ(ї) сукню! (182)🔻...на яку реакціЯ(ю) ви надіялися(сподівалися, розраховували, очікували), коли прийшли до мене з такими новинами? (517)🔻по кахлІ(ях?) (606)#лінч #відгук #червоніморя
👁 171 25-12-14 19:17
— Хто визнав мене, визнаю вослід.Визнання, знайди загублений слід!Повітря перед ним повільно ущільнилося, забарвилося червоним і запульсувало живою масою. Від руки з малюнком до густини потягнулися яскраві абрикосові гілки, гублячи дорогою присмертні квіти.Асвард рішуче увійшов у портал та опинився в темряві.Після залитої сонцем кімнати місце куди закинуло його закляття, було схожим на яму: сиру, холодну й тужливу.Прикривши очі, він тихо покликав:— Ваальгард, покажи мені, де ти.Близько хвилини нічого не відбувалося. Та невдовзі Асвард побачив кам'яну кладку. Біль черговим розрядом ковзнув тілом, ноги не витримали, й він повалився на коліна, витягнувши перед собою руки. Пальці зачепилися за холодні кам'яні виступи, в останню мить утримавши від остаточного падіння.— Я зрозумів, Вальгарде, зрозумів. Стіна. Ти бачиш стіну.Зап'ястя лівої руки знову обдадо приємною прохолодою, немов прохолодне джерело в спекотний день, й Асвард з жахом відчув низку важких каменів — артефакт Життя повернувся до свого господаря.У ту ж мить підступила невидима морська хвиля, змила всі хворобливі відчуття й повернула сили. Асвард випрямив спину. Біле волосся, що звільнилося від шпильки, піднялося й розкрилося широким віялом-щитом, вивільняючи магічну енергію. За білим світлом, що йшло від мага крізь стіну потягнулися й гілки абрикоса. Асвард, слідуючи за покликом Визнання попрямував у темряву.#забутийбог
👁 138 25-12-13 16:25
Я так вболівав за пошук Джерела, а воно он як...Я так полюбив ОрСеура, а воно он як...Я так прикіпів до Кривонога, Доксона та Тіндвіл, а воно он як...Я так боявся Імлистого духа...Я будував теорії змов, підозрював персонажів і навіть спромігся дещо вгадати. Проте радію, бо більша частина сюжету для мене так і залишилася загадкою (не те що у Чортах).Приймайте мене до осередку очікунів Героя віків. Нада — капець!З мінусів: у другому томі поимітно більше одруківок. Якщо нада я зробив помітки, можу поділитися. Але я пробачу їх, бо історія, яку розказує Сандерсон дуже гарна.Не можу не зупинитися на ілюстраціях. В обох книгах майстерність Тараса Копанського безсумневно додає плюсів. Пане Тарасе, роздивлятися ваші ілюстрації — задоволення! Я повертався до них багато разів.Деякі цитати, які припади до душі (спойлерів в них немає, а якщо будуть, то я їх заблюрю).🔹От бачиш, ти навіть не розумієш, наскільки це хитрий трюк з мого боку, — промовив Еленд. — Якщо люди не можуть збагнути, чи я ідіот, а чи геній, можливо, мої хибні кроки вони вважатимуть за блискучі політичні маневри.🔹Добрі люди не стають легендами.🔹«Чудово, — подумав Еленд. — Набрав команду з мазохістів, яким бракує гострих вражень. Навіть гірше — вирішив і сам до них приєдналися.🔹 Людину визначають не її недоліки, а те як вона дає їм раду.🔹Ви — король, і все, що трапляється у вашому королівстві, хай там хто це утнув, — це ваша помилка.🔹Одяг не дуже змінює людину. Але він змінює те, як на цю людину реагують інші люди.🔹Я не дозволю зневажати себе за те, що висловлюю сою думку.🔹 Іноді люди здаються впевненими лише тому, що їм не залишили вибору.А тепер скло. Для когось може й не надто скляне, але мені роздерло серце.▫️Байдужість. Апатія. Який сенс у розмовах цих правителів? Який сенс у всьому іншому, якщо Тіндвіл померла?▫️Та він дедалі краще розумів, що не хоче припиняти думати про неї. Що потужніше? Біль спогадів чи біль забуття?(А тут я завив).Просто не помітив коли історія стала описом моїх відчуттів.Я дочитав. Хутко поставив Джерело на полицю та одразу схопив «Червоні моря під червоними небесами». Сподіваюсь Лок Ламора своїм зухвальством заспокоїть роз'ятрані спогади.Але всю ніч думав про Джерело вознесіння...#відгук #джерелоВознесіння
👁 179 25-12-02 19:54
Я не знаю шо писати у відгуку.Це лише третя книга Сандерсона, якщо не зважати на надкушений Шлях королів.Коли я читаю цього автора у мене постійно виникає відчуття дежавю. Наче щось таке десь лунало і я чув. Але чесне слово, я не спойлерів собі жодну книгу.Тут немає героїв, які класні чи фігові. Вони всі однаково круті. Та тут навіть імла крута!Я не вгадав нічого. Тільки підозрював що до Пана Всевладаря і підозри на якийсь відсоток виявилися правдою.Я щиро співчуваю Вен, бо розумію її почуття.Не знаю що ще додати.Хіба що я думаю що вони ще потребуватимуть того атія капець як.Планував читати другу книгу від містера Лінча, але Джерело Вознесіння ігнорити тепер не виходить. І я тепер розумію що не просто чекаю на Героя віків, а потребую його.Тож, читайте, бо історія неймовірна.Ніяких курв! Ніяких помітних русизмів! Декілька одруківок є, але то допускається на такий об'єм. Мова перекладу класна, читати неймовірне задоволення.Якщо нада цитати ядля вас випишу. Тут і слова є прикольні.Ваааа я кайфонув з книгою.#відгук #останняімперія