Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2
Añadido 17 jun. 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Número de suscriptores: 951
Fotos: 210
Videos: 8
Enlaces: 204
Descripción:
Іронічно про Вінницю
Fuente

Вінницький блог N2 | Якби я був журналістом в білорусі, то обов'язково почувши цю новину, д...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N 2 Вінницький блог N2 @vinblog2
230 Vistas/Alcance 2022-11-26 17:25 Mensaje №491
Якби я був журналістом в білорусі, то обов'язково почувши цю новину, доїв би картоплю з сіллю, та поставив питання лукашенку:- григорович, блять, шо сталося? Чого помер міністр закордонних справ? А лукашенко теж доїв би свою картоплю з сільодкою, витер вуса об піджак і відповів:- Якби наш міністр не помер сьогодні, то завтра б на нього напали українські нацисти в подворотні і убили. Тому він прєвєнтівно помер, щоб не дать возможность НАТО його убить. Ми знову всіх перехитрили і не дали западним шпіонам дістрєдітіровать білоруську супердержаву. Я вам більше скажу, у мене з собою карта усіх подворотєн, де хаймарс мали нанести ракєтний удар по міністру. Карта з собою, я її завжди ношу, аби не ходить по тим подворотням. Тепер, коли план НАТО провалився, можна смєло говорити, що наші - білоруські міністри - недосягаємі для хаймарс.Дякую міністру закордонних справ за службу та желаю здоров'я та успіхів в новій для нього жизні. Своїм прикладом він показав, як треба воювати против врагов та шокіровать їх.