Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2
Añadido 17 jun. 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Número de suscriptores: 951
Fotos: 210
Videos: 8
Enlaces: 204
Descripción:
Іронічно про Вінницю
Fuente

Вінницький блог N2 | Читаю знову новини про наїзд одної абревіатури на іншу (СБУ на УПЦ МП)...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N 2 Вінницький блог N2 @vinblog2
379 Vistas/Alcance 2022-11-24 08:42 Mensaje №489
Читаю знову новини про наїзд одної абревіатури на іншу (СБУ на УПЦ МП). Бо зараж же не 90-ті, щоб СБУ отак просто наїжала на міжнародний бізнес УПЦ МП.Я провів власне розслідування, аби це прояснить. По-перше, я знаю багато людей, які лічно ходять в УПЦ МП за часточкою душевного спокою і змінювати церковний бренд не хочуть. Оно у Вінниці KFC скільки працював, поки макдака не було і що? Откуда ті черги по кілометру після відкриття? По-друге. Да, в храмах знайшли пропагандонську літературу росіян, російські рублі і паспорти, а також ноти з піснями про росію-матушку та підроблені квитки в рай. І шо? Це приватна справа каждого фбшніка: шо йому слухать, шо читать та тим більше співать. З яких це пір СБУ цікавиться фсб в Україні? Їм шо роботи мало?І третє - головне - я колись зайшов в церкву в шапці, так на мене поп як накричав, чуть лі не з палкою вигнав: я даже не вспів сказати, шо приніс гроші на церкву. А тут СБУшніки спокойно в шапках гуляють і хоть би хни.А бог небось сидить і хіхікає через це все!