Fuente
VIBE | певно в тому щоб роздивлятися помитих, зігрітих та дорого одягнених го...
1 940 Vistas/Alcance
2026-02-02 21:14
Mensaje №10322
певно в тому щоб роздивлятися помитих, зігрітих та дорого одягнених голлівудських зірок є доля українського мазохізму. втім, я вже декілька днів шукаю свою щелепу вулицями столиці після того як побачив прикрасу на марго робі під час престуру «буремного перевалу». це — кулон у формі серця, оправлений нефритом та підвішений на золотий ланцюг з рубінами та діамантами. перською мовою на величезному діаманті всередині написано «любов безсмертна» та імʼя нур джахан. нур джахан — дружина могольського імператора шаха джахангира. як ви можете зрозуміти з кількості східних слів в попередніх двох реченнях — події ці відбувалися більше 400 років тому. цей величезний діамант потім перейшов до сина нур джахан — шах джахана. він подарував його своїй коханій дружині мумтаз махал, на честь якої потім звів мавзолей — тадж махал. ще недостатньо культурної цінності в одній прикрасі? тоді читаємо далі:у 20-му столітті діамант було придбано домом cartier, які і помістили його в кулон та розробили ланцюжок. в 1972 році річард бертон купив прикрасу за ~ £380 000 (зараз — приблизно $1 000 000) та подарував її елізабет тейлор на її 40 річницю. після смерті елізабер в 2011 році прикрасу було продано за $8,8 мільйонів. і ось через 15 років ми побачили кулон знову. урахуйте цю інформацію, коли складатимете вішліст своїй другій половинці на 14 лютого. здається оригінальний власник діаманту шах джахангир був правий — любов невмируща.