Fuente
VIBE | мабуть через те, що у мене дуже погана памʼять, я забув написати про л...
1 220 Vistas/Alcance
2026-01-03 11:36
Mensaje №10248
мабуть через те, що у мене дуже погана памʼять, я забув написати про людину, яка за ніч взбудоражила всю американську моду. знайомтеся — рама дуваджі, дружина новообраного мера нью-йорку зорана мамдані, «перша леді нью-йорку». перемога соціаліста мамдані стала для всієї америки подихом надії — на фоні трампа та решти жаху, який відбувається політично в америці (і як у результаті — в усьому світі). а його дружина в момент перетворилася на ікону, символ покоління та it-girl. рама дуваджі — ідеальна персонажка для цього. вона — мисткиня, сама заробляє на життя, має класний смак і дуже модно одягається, часто обираючи східних дизайнерів (вона сирійка). the cut вже зробили з нею найвіральніший для видання едіторіал за весь 2025, який став останнім мазком на полотні нової зірки. після інавгурації мамдані, куди рама прийшла у ботильйонах miista за 600$, авжеж уже стався перший скандал. як це — дружина соціаліста, а взуття за 600$? зате мільйонні гардероби іншої американської політичної еліти у new york post не викликають питань. не знаю як краще описати першу леді нью-йорку, окрім як «дивлюсь на неї і думаю — наша».