Fuente
VIBE | ще з цікавого — я вважаю альбом “lux” від rosalia найкращим альбомом ц...
1 280 Vistas/Alcance
2025-12-03 20:21
Mensaje №10206
ще з цікавого — я вважаю альбом “lux” від rosalia найкращим альбомом цього року, як мінімум. при тому, що у мене з нею ніяк не складалося, попередні альбоми мені не дуже заходили. цікаво, що це її четвертий альбом, як колись вийшов четвертим “vespertine” björk. бачу якісь музичні паралелі між цими двома роботами. на обкладинці розалія в одязі від бренду alainpaul. в 2025 році цей бренд виграв special prize на премії andam fashion awards. бренд надзвичайно цікавий і я вірю у його велике майбутнє, бо ним зараз займається одна з найпотужніших агенцій в моді karla otto. з дизайнерської точки зору, alainpaul про рух, тіло, танець, перформанс, місцями балет і контемпорарі. якщо вам, як і мені, ці слова нагадують про fka twigs — не переймайтеся, вона періодично одягає вироби бренду на хідники та виступи. навіть пані гага вже зʼявилася в образі бренду в кампейні свого бьюті-бренду. дуже сподіваюся побачити на комусь alainpaul на мет галі, бо воно мені ну дуже метчиться із темою виставки в музеї метрополітан. чомусь відчуваю від нього вайб norma kamali, хоча візуально скоріше нагадує hodakova і, авжеж, maison margiela.