Fuente
Вербена | рідко дозволяю собі у задоволенні привітати вас із чимось, але.. цей р...
697 Vistas/Alcance
2025-12-31 21:49
Mensaje №7805
рідко дозволяю собі у задоволенні привітати вас із чимось, але.. цей рік був таким, що його відхід не гріх і відсвяткувати.тим паче, ми з вами сьогодні серед свічок (графіки відключень, так?), захмілівші від шампанського.. тож коли як не зараз говорити такі речі?хочу сказати, що вдячна вам за кожен день, що ми провели разом.ви, ваша підтримка, творчість, меми, ідеї — це тримає мене щодня. я вдячна за те, що маю привілей зустрічати новий рік із вами вже вчетверте.ви — неймовірна спільнота, і як же мені з вами пощастило. ми з вами на одній хвилі, і ви просто.. ну, відчуваєте.нас не розлучають ні сумнівні угоди ЕА, ні відключення світла, ні моя менталками з вами пройшли разом.. так багато. і все, чого я хочу у прийдешньому році — провести його разом із ваминехай 2026 рік принесе нам ще більше хаосу. більше ідей. більше творчості. більше мемів. і більше любові. хай все те хороше, що ми маємо, тільки примножуєтьсяяк писала велика поетеса: "all i want for christmas is you".люблю вас, бебігайз 🥂❤️