Fuente
Вербена | З сьогоднішнього дня я буду банити людей за ШІ-дроч в коментарях, оскі...
659 Vistas/Alcance
2026-01-12 13:11
Mensaje №7891
З сьогоднішнього дня я буду банити людей за ШІ-дроч в коментарях, оскільки як велика мовна модель, я більше не маю моральних сил знову і знову пояснювати, чому генеративний ШІ є неетичним, чому це не те ж саме, що і друкарський, блять, верстат чи фотошоп, чому навчання ЛЛМ на роботах людей без їхньої згоди — не те ж саме, що і людина, що вчиться на цих роботах, і що це лайно не варте того, щоб спалити планету.В увірувавших у ШІ уже є купа купа інформації на ці теми у відкритому доступі, їм окремі люди пояснили кожен пункт уже мільйон разів. І вони просто обирають ігнорувати все це, оскільки їм так зручно.Тому ну, чим ми тут узагалі займаємось, ведучи ці дискусії? Ну чесно.А ще:1. Не всяка нова технологія є прогресом, просто хочу сказати.2. Circular deals, у які залучені ШІ-компанії, і те, що це робить із економікою.3. Скорочення через імплементацію ШІ, і те, що це робить з економікою. Я не вірю у фантазію, що ми всі будемо промпт-інженерами у майбутньому.4. ШІ-психоз, і те, що він робить з людьми. Це просто охуєнно, блять, страшно.5. "Нічого не зміниться від твого неприйняття мАйБуТнЬоГо" — окей, якщо це допомагає вам засинати уночі. А ще, якщо ви думаєте, що якимось чином генеративний ШІ відкриває перед вами двері у світ мистецтва, яке, як вам здається, раніше гейткіпили за необхідністю мати скіл.. Ну що ж, вітаю у майбутньому, де 90% контенту — ШІ-слоп, створений претензійними ідіотами з фантазією про власну геніальність