Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🤬 Маразми Великодимерської громади
Añadido 06 ene. 2025

🤬 Маразми Великодимерської громади

@velykadymerka
Número de suscriptores: 1 490
Fotos: 580
Videos: 199
Enlaces: 73
Descripción:
📣 Актуальні питання Великої Димерки 💡 Викриття схематозників 🤬 та відверті питання зашкварним брехунам ⚠️Увага! Канал створено для всіх, хто вміє критично мислити. 👉 Надіслати новину t.me/info_holos
Fuente

🤬 Маразми Великодимерської громади | Виявляється в нас у громаді є неабиякий «заслужений солдат та герой на...

Виявляється в нас у громаді є неабиякий «заслужений солдат та герой нашої громади». Анатолій Юрченко виявляється боєць територіальної оборони, принаймні він так заявляє. От тільки боронить він свій гаманець та власні інтереси. Хоча можливо його як «спеціаліста-розвідника» відправляють на спеціальні завдання в Німеччину. Хто зна ? Це тяжка робота насправді, вести запеклий бій на території ворога, у Німеччині не кожний зможе витримати насування ворога на самоті. Коли боєць вже взагалі виснажений він повертається в рідний Русанів, але не сам не подумайте! Він бере трофейне авто і продає його військовим, нормально так виходячи в плюс. Поки йде кровопролитна війна і треба робити єдність не дивлячись на свої бажання, він продовжує свій бій за власні інтереси, владу та помсту деяким політичним діячам ВДСР. Так на минулій сесії було зірвано надання військовослужбовцям коштів на військові потреби в сумі 5 мільйонів гривень. Солдат Юрченко скаже що то депутати втікли та не вистачило голосів. Але насправді він не проголосував і невистачило всього одного голосу. Так як він не голосує за інші питання, які стосуються мешканців громади, такі як надання соціальної підтримки, документів на будівництво, школи, гуртки та інше. От і виникає питання, що насправді домагається Анатолій. Точно не нормальної роботи ради та благополуччя громади. Але піар треба такий що тільки вони "квартет" допомагають солдатам ЗСУ ніхто інший, за чого треба дискредитувати всіх інших від ради до людей які не з ними.