Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🤬 Маразми Великодимерської громади
Añadido 06 ene. 2025

🤬 Маразми Великодимерської громади

@velykadymerka
Número de suscriptores: 1 490
Fotos: 580
Videos: 199
Enlaces: 73
Descripción:
📣 Актуальні питання Великої Димерки 💡 Викриття схематозників 🤬 та відверті питання зашкварним брехунам ⚠️Увага! Канал створено для всіх, хто вміє критично мислити. 👉 Надіслати новину t.me/info_holos
Fuente

🤬 Маразми Великодимерської громади | ПРО ЦЕ МАЄ ЗНАТИ ВСЯ УКРАЇНА ! МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС ! Зневага та обра...

ПРО ЦЕ МАЄ ЗНАТИ ВСЯ УКРАЇНА ! МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС ! Зневага та образи до військових, спроба залякування, цькування та неабияке усвідомлення того яким способом люди йдуть до влади під час війни. Про це неможливо мовчати та болісно бачити в рідній Україні. Історія така…. Активісти «Слизюк Олена, Корнієнко Антоніна, Лимаренко Ірина, Анатолій Юрченко» які проламують собі шлях в депутатство накинулися на військового якому не сподобалися їх дії та методи. Спочатку були образи в соц мережі, потім дзвінки та повідомлення посеред ночі. От настав момент коли пораненого воїна довели до кипіння «фрази у фото» він вже не відповідав нічого. І тут саме головне, не досягши своєї провакації вони беруть телефон і нібито під його іменем роблять погрози самі собі….Потім пишуть заяву, в той же день «його солдата у відпустці через поранення» запрошує поліція на розмову🤯. Він все пояснює за спровоковану грубість вибачається по чоловічі, як справжній воїн. Але їм мало вони після цього дзвонять та пишуть до всіх щоби видалили її розмову до воїна. Погрожує розправою та поліцією. Всім у кого це відео написала про видалення, бо зробить Саші проблеми….. Маніпуляції та погрози нам нідочого, ваша сутність як людини яка ображає постійно військових також не цікава. Ви це робите не вперше і не до одного військового та цивільного. Образи інших це ваш стиль життя, який не є нормальним в здоровому суспільстві, а тим паче в країні яка стікає у крові……Знайте за те що ви робите треба відповідати по закону та моральній етиці. Ми чекаємо вибачення перед воїном та іншими людьми яких ви образили своєю брехнею !https://www.facebook.com/share/p/1Ym8VgtFNs/?