Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Vadim Moroz / Rivne
Añadido 14 jul. 2024

Vadim Moroz / Rivne

@vadimoroz10
Número de suscriptores: 208
Fotos: 741
Videos: 102
Enlaces: 651
Descripción:
Доброго вечора, ми з України 📍Новини 📍Актуальні події 📍Власні думки

👥 Número de suscriptores

208
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

177
Promedio/Día:: 106
Promedio/Tiempo:: 145
ERR: 85.1%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 112 26-05-26 10:55
🚨 На Рівненщині викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордонСБУ, Нацполіція та Держприкордонслужба ліквідували на Рівненщині схему незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України.За інформацією Управління СБУ в Рівненській області, організатором схеми був 26-річний житель Сарненського району, який залучив до незаконної діяльності 59-річного киянина. Фігуранти шукали «клієнтів» серед чоловіків призовного віку, які хотіли уникнути мобілізації та виїхати за кордон.💵 Вартість «послуг» становила 10 тисяч доларів США з людини, а також додатково по 900 доларів за трансфер.Як повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі, один із підозрюваних організовував трансфер до Сарненщини та надавав детальні інструкції щодо обходу блокпостів, інший — перевозив чоловіків до прикордоння.Правоохоронці затримали зловмисників після отримання 20 тисяч доларів США від двох «клієнтів» з Хмельниччини.🚔 За даними поліції, суд уже обрав обом підозрюваним запобіжний захід — тримання під вартою із можливістю внесення застави понад 532 тисячі гривень кожному. Також арештовано автомобіль Tesla Model 3, який використовували у схемі.Обом чоловікам повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України — незаконне переправлення осіб через державний кордон. Санкція статті передбачає до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.Слідчі дії тривають.
👁 129 26-05-13 09:50
Ситуація станом на зараз, 13 травня 2026 року, досить напружена. За даними моніторингових каналів та Повітряних сил, Україна від самого ранку перебуває під масованою атакою БпЛА.​Головне, що варто знати мешканцям Рівненщини, групи «шахедів» були зафіксовані на Житомирщині (зокрема в районі Коростеня) з курсом на захід. Це створює пряму загрозу для Рівненської області.​Особливість полягає в тому, що сьогодні ворог застосовує тактику «рою» — дрони запускаються великими групами, буквально один за одним. Повідомлялося, що частина безпілотників заходила через кордон з Білоруссю, намагаючись триматися на відстані 5–10 км від кордону, щоб перевантажити систему ППО.​На Рівненщині військова адміністрація закликає не нехтувати сигналами тривоги, особливо мешканців північних районів (Сарненський, Вараський).​⚠️ Слідкуйте за офіційними джерелами.Оперативні оновлення публікуються в телеграм-каналі голови Рівненської ОДА (Олександра Коваля) та Повітряних сил ЗСУ.​Бережіть себе та близьких!Джерело: Анатолій Прошин
👁 159 26-04-11 13:49
8 квітня 36 річний чоловік без постійного місця проживання нападає на перехожого та бʼє його по голові у Рівному. Без причин. Просто так. Це все фіксує камера відеоспостереження і відео публікує Департамент муніципальної варти.10 квітня рівненський телеканал ITV media group спілкується із потерпілим, де чує, що поліція дала зрозуміти - нічого зробити не можуть! Також у коментах телеканалу опитані люди кажуть, що чоловік може мати психічні проблеми.Минулого року камінням кидався по автівках, більше того, були щодо нього зверненння до поліції через агресивну поведінку, але він далі вільно ходив вулицями міста. А потім зробив той самий напад. У Департаменті соціального захисту населення та ветеранської політики Рівного журналістам сказали, що силоміць нікого до спеціалізованого закладу забрати не можуть. Чоловік має сам звернутися.На третій день після нападу, та на другий після виходу журналістського сюжету, поліція нарешті затримала цього чоловіка. Більше того, там повідомили, що його за добровільної згоди таки доправили до спеціалізованого закладу.Виходить, можна було щось зробити. А не шукати причини, чому не робити. А якби потерпілий був би менш наполегливий та не надав цій ситуації великої уваги та розголосу, що тоді? Чекали доки комусь дісталося б більше? Якось принцип запобігти та вберегти у поліції підкульгує.https://youtu.be/4tjkELiod3c?si=qeJcQmE7YUGXLoVe
👁 192 26-03-09 14:48
На Рівненщині роздумують над закриттям чотирьох спеціальних шкіл, де навчається 389 учнів з особливими освітніми потребами. На Рівненщині можуть розпочатися громадські обговорення щодо закриття чотирьох спеціальних шкіл, де навчаються діти з особливими освітніми потребами. Мова про заклади такого типу у селах Мізоч, Великі Межиричі, Тучин та Чудель. Відповідні проєкти рішень з'явилися на сайті Рівненської обласної ради. Ініціює цей процес Департамент освіти і науки Рівненської обласної військової адміністрації. Аби дати старт обговоренням, ці проєкти мають підтримати депутати обласної ради на сесії, яка відбудеться 20 березня. Наведені нижче дані із пояснювальних записок до проєктів рішення.У спеціальній школі села Великі Межирічі станом на 01.02.2026 року навчається 60 осіб у 7 класах. Проєктна потужність закладу - 155 учнів. Працює у закладі 64 працівника - 28 педагогів та 36 адміністративно-господарського персоналу. При закладі є пансіонат, де може жити 55 учнів. Наразі там перебуває 25 здобувачів освіти. Майже 60% учнів проживають поруч із закладом. Школа розташована у пристосованому приміщенні — історичному комплексі, що є пам’яткою архітектури XVIII ст. Видатки на утримання у 2026 році за рахунок коштів обласного бюджету становить – 7,1 млн., за рахунок коштів освітньої субвенції – 7,1 млн.У спеціальній школі села Мізоч навчається 137 учнів у 17-ти класах із 200 максимально можливих. Кількість працівників 119: 69 - педагогічні працівники, 50 – адміністративно-господарський персонал. У пансіоні проживає 79 учнів. 80% учнів проживають у громаді, або у сусідніх із закладом громадах. Видатки на утримання у 2026 році за рахунок коштів обласного бюджету становлять – 11,5 млн. грн, за рахунок коштів освітньої субвенції – 16,9 млн. грн.У спеціальній школі села Чудель навчається 86 учнів у 10 класах із 125 максимально можливих. У закладі 74 працівники, із них: 38 - педагогічні працівники, 36 - технічні працівники та спеціалісти. У пансіоні проживає 69 здобувачів освіти. 70% дітей в даному закладі це діти з громади, де розміщений заклад. Видатки на утримання у 2026 році за рахунок коштів обласного бюджету становить – 9,4 млн. грн, за рахунок коштів освітньої субвенції – 9,6 млн. грн.У спеціальній школі села Тучин навчається 106 учнів у 12 класах із 200 максимально можливих. Працює 98 осіб, із них: 51 - педагогічні працівники, 47 – адміністративно-господарський персонал. У пансіоні живе 39 учнів при потужності у 80 ліжкомісь. 80% дітей в даному закладі це діти з громади ( Гощанської ТГ), де розміщений заклад або прилеглих територіальних громад. Видатки на утримання у 2026 році за рахунок коштів обласного бюджету становлять – 8,8 млн., за рахунок коштів освітньої субвенції – 10,9 млн.Що буде із дітьми, якщо заклади закриють?У пояснювальній записці до проєктів рішення йдеться про інклюзивні класи у закладах загальної середньої освіти, як альтернатива спеціалізованим школам. "На сьогодні Міністерством освіти і науки України розглядається питання виділення коштів для облаштування освітнього середовища для організації навчання учнів з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти наближених до їхнього місця проживання", - йдеться у проєктах.
👁 151 26-02-26 15:20
У лікарні помер Олександр Курсик - військовий, волонтер, журналіст та політик. Після людини залишаються лише спогади про неї, її вчинки, її шлях...У тебе було чого повчитися. Завжди дивувався твоєму оптимізму. Радий, що доля свого часу перехрестила наші дороги. Як зараз пам'ятаю день знайомства. Це була Школа операторської майстерності від РИТМа. Ви тоді запізнилися, бо саме прибігли після занять на військовій кафедрі. Але враження справи колосальне. Може саме воно й відіграло ключову роль у виборі, який було зроблено. Як не як, ми завжди отримуємо підказки, коли опиняємося перед вибором.Ваших журналістських матеріалів не застав, але передивився їх чимало. Мій найулюбленіший про життя у військовій частині. Вам все, зі сторони, давалось легко, невимушено, наче тут й нічого складного. І це не лише у журналістиці. У всьому, що б не робили. Дякую, за поради, історії про легку атлетику, якою, як виявилося згодом, ми обоє займалися, та розповіді про Вашу і мою Радивилівщину. Мав за честь бути знайомим
👁 104 26-02-25 15:21
У жінки, яку збили у Костополі 18 лютого є дворічна дитина. Чоловік у ЗСУ. Наразі жінка у комі. Як розповіли родичі журналістам Телеканалу ITV media group, приїжджали лікарі зі Львова, які констатували смерть головного мозку. Вони пропонували, аби родичі дали дозвіл на трансплантацію органів для тих, хто цього потребує. Родичі на це не погодилися. Стан жінки дуже важкий. Вона не приходила до тями з моменту ДТП, з 18 лютого. Зараз вона приєднана до апаратів підтримки життя. Відомо, що спричинив ДТП 35-річний костопільчанин. Він є військовим. За інформацією від поліції, чоловік намагався втекти від відповідальності. Автівку, на якій було зроблено фатальний наїзд, знайшли в іншій частині України, на Сумщині. Винуватець ДТП не надав потерпілій допомогу. Залишив на вулиці помирати. Її знайшли місцеві. Саме вони викликали швидку та поліцію, повідомили рідним, які намагалися додзвонитися до жінки. Трагедія трапилася фактично у спальному районі. Там йде одноповерхова забудова. Тротуар відсутній, плюс на узбіччі лежав сніг. Дорога не у найкращому стані, безліч вибоїн. Підозрюваному уже обрали міру запобіжного заходу: цілодобовий домашній арешт терміном на 60 діб. Наразі йому оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.135 (залишення в небезпеці) КК України. Також тривають експертизи, за результатами яких вирішуватиметься питання про повідомлення керманичу про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому тяжкі тілесні ушкодження) КК України.
👁 116 26-02-24 11:53
Автостанцію "Чайка" у Рівному закриють. З 1 квітня 2026 року вона не працюватиме. Квитки у касах можна буде придбати до обіду 27 лютого. Далі оплата за проїзд буде здійснюватися у маршрутках, а з 1 квітня звідти маршрутки не їздитимуть взагалі. Уже відбувається скорочення персоналу автостанції. Автостанція є ПРИВАТНОЮ. Земельна ділянка під нею та навколо також є ПРИВАТНОЮ власністю. Рішення про закриття прийняли власники. Пояснили це збитками. Працювати "Чайка" у Рівному розпочала у 2011 році. Її збудував приватний інвестор. Тодішній міський голова Володимир Хомко говорив, що ця станція суттєво розвантажить місто, бо на Костопіль, Березне та Сарни тепер не доведеться їхати із автовокзалу на Київській. Власником автостанції "Чайка" є ТОВ «Управляюча компанія «Рівнеспецбудінвест». Що буде на місці автостанції наразі невідомо, але цей район активно забудовується житловими будинками. Звідки їхатимуть на Костопіль, Сарни та Березне поки що невідомо. В Управлінні транспорту Рівненської ОДА мають ідею "розкидати" маршрути по існуючим станціям на Київській та залізничному вокзалі, але остаточного рішення ще немає.
👁 164 25-12-09 16:17
Новий орендар📌Приміщення так званого “витверезника” у Рівному на 878 квадратних метри віддали в оренду. Участь в аукціоні взяли два претенденти. Виграв той, хто запропонував платити пів мільйона оренди у місяць, але коли справа дійшла до підписання договору - відмовився. А от той хто фінішував другим, із ціною 162 тисячі гривень у місяць, договір підписав. Хазяйнуватиме тепер у приміщеннях біля Покровського собору у Рівному ТОВ “Крок до життя”. Уповноваженою особою там є Валерій Халдей, а кінцевий бенефіціар - Сергій Сошніков. ТОВка зареєстрована менше двох місяців тому - 18 жовтня 2025 року. Статутний капітал - 200 тисяч гривень. Проте, з 2014 року працює ГО «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПСИ­ХО­СО­ЦІ­АЛЬ­НОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ КРОК ДО ЖИТТЯ», де керує той же ж Валерій Халдей. У коментарі для телеканалу ITV media group Валерій Халдей повідомив таке:“Це планується мультимодальний медичний центр під назвою “Крок до життя”. Буде 22 медичних спеціалізації за різними направленнями. Збирається велика команда спеціалістів за різними напрямками. Ми будемо займатися лікуванням та реабілітацією. Це буде також робота із залежностями - алкогольними, наркотичними та ігровими.
👁 441 25-08-09 16:14
На Рівненщині підозрюють директора навчального закладу, який «заробив» понад 1,7 млн грн, фіктивно зарахувавши на роботу та навчання 125 ухилянтів 🔷 Чоловік, будучи адвокатом та директором приватного коледжу, одержав ліцензію на провадження освітньої діяльності, при цьому не маючи наміру надавати освітні послуги. З червня по листопад 2024 року, він влаштував на роботу та навчання 15 «викладачів» та 110 «студентів» бдля здобуття фахової передвищої освіти без проведення вступної кампанії та подальшого навчання. Усі «клієнти» отримали документи, які надають право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації. 💵За свої послуги підозрюваний одержав понад 1,7 млн грн неправомірної вигоди.🔷Такими діями чоловік сприяв зменшенню мобілізаційного ресурсу та перешкодив законній діяльності ЗСУ.⚖️Суд обрав посадовцю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.👉Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 2 років.
👁 220 25-08-01 05:24
І сумніву не було, що винних не знайдуть😔🤔Костопільська міська рада має сплатити 4,8 мільйона гривень у державний бюджет. На це мають місяць часу. ЧОМУ❗️Біля села Яполоть, що входить у Костопільську громаду «невідомі особи» напочатку року вирізали 1554 сосни на ділянці комунальної власності. Це так звані самосіви. Шкоду оцінили у згадані 4,8 млн гривень. За повідомленням від ДЕІ Поліського округу, поліція шукала винних, але не знайшла. Уявіть собі, зрізали півтори тисячі сосон і кінці у воду😀 Так як винних немає, то👇🏻💬«Вимогами частини другої статті 107 Лісового кодексу України чітко встановлено, що шкода, заподіяна лісу, не наданому в користування, у разі невстановлення осіб, винних у заподіянні шкоди, відшкодовується органом місцевого самоврядування, у межах території якого знаходиться ліс та якому була заподіяна шкода – в даному випадку Костопільською міськрадою.У разі відмови від добровільної сплати заподіяної державі шкоди, Державна екологічна інспекція Поліського округу буде вимушена звернутись до суду для примусового їх стягнення», - повідомив начальник Держекоінспекції Поліського округу Євгеній Медведовський.💬📌І кошти, які могли б піти на ремонт доріг чи навчальних закладів у громаді просто доведеться віддати.