Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Vadim Moroz / Rivne
Añadido 14 jul. 2024

Vadim Moroz / Rivne

@vadimoroz10
Número de suscriptores: 208
Fotos: 741
Videos: 102
Enlaces: 651
Descripción:
Доброго вечора, ми з України 📍Новини 📍Актуальні події 📍Власні думки
Fuente

Vadim Moroz / Rivne | Автостанцію "Чайка" у Рівному закриють. З 1 квітня 2026 року вона не п...

Logotipo de la comunidad de telegram - Vadim Moroz / Rivne Vadim Moroz / Rivne @vadimoroz10
116 Vistas/Alcance 2026-02-24 11:53 Mensaje №1771
Автостанцію "Чайка" у Рівному закриють. З 1 квітня 2026 року вона не працюватиме. Квитки у касах можна буде придбати до обіду 27 лютого. Далі оплата за проїзд буде здійснюватися у маршрутках, а з 1 квітня звідти маршрутки не їздитимуть взагалі. Уже відбувається скорочення персоналу автостанції. Автостанція є ПРИВАТНОЮ. Земельна ділянка під нею та навколо також є ПРИВАТНОЮ власністю. Рішення про закриття прийняли власники. Пояснили це збитками. Працювати "Чайка" у Рівному розпочала у 2011 році. Її збудував приватний інвестор. Тодішній міський голова Володимир Хомко говорив, що ця станція суттєво розвантажить місто, бо на Костопіль, Березне та Сарни тепер не доведеться їхати із автовокзалу на Київській. Власником автостанції "Чайка" є ТОВ «Управляюча компанія «Рівнеспецбудінвест». Що буде на місці автостанції наразі невідомо, але цей район активно забудовується житловими будинками. Звідки їхатимуть на Костопіль, Сарни та Березне поки що невідомо. В Управлінні транспорту Рівненської ОДА мають ідею "розкидати" маршрути по існуючим станціям на Київській та залізничному вокзалі, але остаточного рішення ще немає.