Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - V CRYPTO ✌🏻
Añadido 06 dic. 2025

V CRYPTO ✌🏻

@v_crypto7
Número de suscriptores: 301
Fotos: 231
Videos: 10
Enlaces: 220
Descripción:
Україномовний канал про заробіток на криптовалютному ринку 🇺🇦 Власник / Реклама: @vinchikm9

👥 Número de suscriptores

301
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -10

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 58 25-10-11 16:23
Всі вже читали новини, всі все вкурсі. Всі знають що сталось і чому.Вставлю свої 5 копійок як я це бачу. Хтось хотів скупити альту ДЕШЕВО, дуже дуже дешево.Чи почався альтсезон? думаю тепер він точно має початись, адже все сміття у вигляді альтів скуплено великими дядьками з великими сумками, прям дуууже великими і з дуууже великими знижками. АТОМ по 0.001 це ж взагалі пздц.Хто за цим стоїть? Я більше ніж впенений, що біржі такі як бінанс, байбіт там свої руки також простягнули. Це готувалось, однозначно це все було підготовлено і однозначно все було зроблено, щоб збрити всіх. 19 ярдів ліквідацій це дуже велика сума.Трампеня теж внесло свій вклад своїми твітами, але знайте одне, це КРИПТА, тут будуть ЇБАТИ всюди де тільки можна, а такі як трамп і його шарага будуть тільки це робити ще більше, бо бабкі для них це все.В сутації з Костею Кудо, взагалі мовчу, я не слідкував за ним, але колись читав його пости також. Шкода однозначно, що таке сталось, це все пічально і ще раз доводить крипта буде їбати далі всіх і їй пофігу на твої статки чи профіти. Розумна людина, але те що брав гроші інвесторів дурна думка, як на мене. Якщо ти крутий трейдер, тобі гроші інвесторів не треба, сам собі заробиш. Але не про це зараз..Вічна памʼять і хай спочиває...Що ми можемо з цього винести? 1. А тільки те, що з цього і можна заробити, хто це зробив, я щиро за вас радий, бо я на заборі весь цей час. 2. Не торгувати з великими плечами на фьючах, або взагалі не торгувати, або торгувати грошима, яких не шкода, бо як буде от така фігня знову, то хоч не так обідно буде.3. Мати свою голову, не гоніться за думками інших, майте свою на плечах і робіть свій аналіз, я не скидаю сюди ні сигналів, ні інсайдів, нічого що звʼязано з фʼючами. Якщо сам балуюсь то ділюсь, а не кажу як то робити.4. Дивитись за мільярдерами, вони знають що роблять, бо це їхні бабки і я зараз не кажу про "супер" інфлів, які скинуть профіт в 1000 доларів, а за реальними "пузатими" дядьками, куди вони інвестують, що вони роблять.Все буде добре, це переживемо теж, але знайте, краще кровно заробити на проекті і взяти з того дроп, ніж залишитись сивим в 20-30 років, бо тебе ліквіднуло на 20к чи більше..Качаємо менталку, робимо висновки і лутаємо дропчики собі. Качайте твіттер, дуже скоро він нас буде теж кормити, бо Ілон не стоїть в стороні і теж хоче капусту мати, хоч в неї його і так дохрена