Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - an321d
Añadido 30 ene. 2026

an321d

@an321d
Número de suscriptores: 2
Fotos: 92
Videos: 6
Enlaces: 64
Descripción:
You can view and join @an321d right away.

👥 Número de suscriptores

2
Promedio/Día:: -171
Promedio/Tiempo:: -155
Promedio/Mes:: -92

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 0
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

an321d 2026-06-17
321Andrew 2026-01-31

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2026-01-31

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 179 26-05-29 21:07
ЯК ЗАРОБИТИ +5 000$ В МІСЯЦЬ НА АКЦІЯХ MEXC?На новий рік, коли я спав, тіпи з 5$ на акції $PLTR нафліпали по 2-5к доларів - мене задушила жаба...Інфли почали робити платні парсери по аномальних обʼємах на акції.Ну а я ж не лох платити комусь, тому зробив свій - @splashstocksЯ з моїм товаришем explos1ve побачили закономірність, що о 11:00 / 23:00 / 3:00 на MEXC робився спред з премаркетом на Yahoo Finance, приблизно 0.5-3%.Заливались на максимальну позу ~10 000$, на пару акаунтів - і прінтили гроші.Після двох тижнів відпрацювань ми вже навіть не дивились, чи там є спред, чи нема...Графік пішов вверх - шортГрафік пішов вниз - лонгМінуси: часто був спред в самому стакані. Деколи треба було по 2-4 години чекати, щоб стакан уплотнився в нашу сторону, і при першій можливості виходити та забирати профіт. Бан фючів (але не одразу).Зараз MEXC вже закрутив гайки, і НДА по суті не робоча. Жила приблизно 2 місяці.Рухи о 3:00 ночі досі є, але руками їх зловити майже нереально, і не завжди є нормальна ліква в стакані, щоб нормально зайти і вийти.
👁 312 26-05-05 21:06
🔮В мене є теорія "Прокляття енджоя".Почалось все дуже просто. Я побачив, що він купив DPEG, і вирішив повторити. Без якогось глибокого аналізу, просто да да нет нет. Типу ну щіток і щіток, може щось дасть, може стрельне, може вийде забрати якийсь легкий профіт.Але, як це часто буває в крипті, легкий профіт виявився не таким вже й легким.DPEG рагнувся.І ніби нічого нового. У крипті таке буває постійно. Сьогодні ти віриш у монету, завтра вона вже лежить десь на дні. Здавалося б, ну прогорів, зробив висновок і пішов далі.Але прикол у тому, що після цього в мене почалась якась дуже дивна чорна полоса.Не така, що один раз зайшов не туди й отримав мінус. А саме затяжна. Така, де майже кожне рішення в крипті виглядає нормальним до моменту, поки я його не зроблю.Купую - падає.Продаю - росте.Не заходжу - саме воно робить ікси.Думаю, що вже точно дно - виявляється, там ще є підвал.Думаю, що вже точно пік - воно летить ще вище.І я сиджу такий і розумію, що, скоріш за все, це просто ринок. Просто невдалі рішення, поганий період, десь поспішив, десь повірив не туди, десь зайшов без плану, десь не вийшов вчасно.Але мозок все одно шукає якусь причину. Бо коли мінусів стає забагато, вже важко сприймати це як звичайний збіг.І от в голові постійно крутиться одне: все почалось після DPEG.До DPEG я ще якось вірив, що можу нормально ловити рухи, розуміти ситуацію, а зараз анлак...І найсмішніше, що це почалось не тільки в мене, а й у всіх знайомих, які тоді разом зі мною повторили за енджоєм. До DPEG ми торгували крипту, після DPEG крипта почала торгувати нас...
👁 258 26-02-17 14:23
PerpDEX PerpDEX PerpDEX 📈 🧠 Вирішив зібрати всі PerpDEX, які зараз прокручую/цікавлять мене. Ворк не малий по них, але чесно кажучи, так як вели в ЄС DAC8, PerpDEX - це виглядає як наступна фішка якою повсякденний час будемо користуватись, аля "децентралізація повернення". 😌Їх дуже багато з'явилось, ніби і гіганти вийшли та роздали дуже круті дропи, хтось каже наратив пропадає, і тут навряд вийде витягнути ще круті кейси. Але я буліш по пердексам, кручу далі, нище складаю свій топ, від пріоритетного до менш цікавого. Не тримаю ціль в к-сть аків а цілюсь в якість!😇Ethereal Ethereal - відносно такий старічок вже під відпрацювання, там доречі тепер фармити вдвічі цікавіше (Ethereal x Ethena , тепер будуть разом нараховуватись поїнти). Для мене він один із топів який активно юзаю - Гайд. 🙂‍↕️ Variational Variational - це наступний для мене топ перпдекс. Мають там 11,8млн$ інвестицій від Coinbase і т.д. Відома токеноміка (50% токенів на комюніті), фішка в тому, що працює на власному OLP (Omni Liquidity Provider). В грудня 2025 почався фарм. Як нараховують поїнти?▫️Утримання позиції (чим довше тим краще).▫️Малі і швидкі угоди можуть не враховувати▫️Open Interest▫️Мало ліквідні токени (краще сипе) обережно з таким▫️Якість торгівлі (PNL важливий, без різниці + або -▫️Об'єм не важливий, за нього не враховують багато поїнтів⚫️ Nado Nado - це новий PerpDex (CLOB DEX) побудована на Ink L2 від біржі Kraken. Alpha фаза закінчилась, роздали NFT для топів (Ціна яких сягала 1.5к$ зараз 855$, за неї дають множник на фарм поїнтів.) Вхід наразі по інвайтам, можна спробувати мій інвайт або пробувати зловити в твітері проекта. За що рахують поїнти?▫️Активні трейдера▫️NLP-депозит▫️РефералиТестив всі ці метрики, толком точного розуміння за що саме нормально підсипають немає, об'єм хтось більше хтось менше а сипе відносно одинаково. 🆕 EdgeX EdgeX - гігант серед PerpDex. Недавно добрали інвестицій/партнерство від Circle Ventures. Топ 1 по об'єму серед інших, XP важко фармиться оскільки пре-тге фарм зараз триває, який буде іти до кінця березня + тут окремий пул нагород. За що нараховують поїнти?▫️ Час утримання позиції (якщо короткі позиції, то практично не сипе норм поїнтів). Краще тримати угоду годину як мінімум.▫️ Утримання лікви в пулах (vault).▫️ За ліквідацію, якби це страшно не звучало, але теж нараховують поїнти.▫️ Вош трейдинг, або швидкі входи/виходи не враховують повноцінно.👍 HyEna HyEna - це PerpDEX, надбудова над Hyperliquid запущена в основній мережі в грудні 2025 року командою Based у співпраці з Ethena Labs. Зараз вже відкритий доступ для всіх охочих, та дали 50% знижки на комісію на торгівлю, + це пердекс ми можемо торгувати у зв'язці з TradeXYZ. Поїнти нормально підсипає (так як це завжди перші початки фарму, там завжди буде легше нафармити). Як нараховують поїнти?▫️Активні трейдера▫️Реферали▫️Об'єм, також враховуть малі угоди▫️Фарм APR через USDE Як фармити на декілька аків?🟠До прикладу маємо мейн ак.🟠Робимо ще 3 аки під перпдекс🟠Заводимо 1к на мейн, на ак 2 ➜ 400, на ак 3 ➜ 500 на ак 4 ➜ 200. (Тобто основну суму розбиваємо).🟠Відкриваємо угоди наступним чином, мейн в лонг ➜ інші в шорт, сайз той самийхедж вийшов фармиться одночасно 4 аки 88n77 crypto