🐷 ЦЬОГО ЛІТА МИ НА СВИНОКРАФТІ! 🌞❗️Одразу уточнимо: ми НЕ ліваємо з PixUniverse та взагалі з пікселів.Свинокрафт - це наше додаткове місце дислокації на літо, де ми будемо разом будувати, воювати(там грає березань), проходити данжі та створювати власні території.
📢 Що буде далі?У чаті найближчим часом з'явиться більше інформації про:• 🏰 Наші землі та території ( пропонуйте ідеї де ми можемо осісти )• 🏠 Розташування основної бази• 📜 Плани на сезон 🔥 Що є на сервері?🗺 Кастомна карта🏰 Данжі різної складності⚒️ Унікальні крафти📦 Нові предмети
📱Для телефонів та ПК🔖 Версія: 1.21.11
🔗Як підключитися:
🟦Айпі: svin.aartzz.pp.ua (1.21.11)Порт: 25565 (Java), 19132 (Bedrock)ОТРИМАТИ ВАЙТЛІСТ (ОБОВ'ЯЗКОВО) - @BotikWhitelist_Bot 📅 Відкриття: 06.06.2026🕓 Час: 16:00 за Києвом⚠️ Нагадуємо: Свинокрафт - це не заміна нашим основним планам і діям. Ми продовжуємо грати на пікселях, а сервер стане ще одним місцем, де можна провести літо разом.🇺🇦 Ave UkrPixel 🇺🇦Посилання на ТГК СвиноКрафту | Додаткова інформація по серверу
Перемога!Б'ю чолом вам, браття й сестри! Після довгих двох тижнів війни для нас закінчилась довга ніч. Відгреміло дві великі битви, а наш войс зібрав більше 30 чоловік!. Такого числа ми не бачили з часів 2025-го. Ми вчергове довели, що об'єднані українські фракції можуть дати відсіч навіть найбільшому ворогу. Противники бояться нас, а тому вчора і позавчора було підписано мир з антиукраїнською коаліцією. ЕТО втратило багатьох своїх членів і було розформовано.В результаті миру, ми змогли зберегти кордони 1991-го року. Також нам була передана Молдова. На її території планується організувати автономію, що буде захищати регіон, не відволікаючи основні сили нашої спільноти.Але за час, поки ми воювали, наша територія досі залишалась в кашкалендах, невеликих блобах, тощо. Тому, завтра, о 19:00, ми проведемо войс, де зачистимо їх до кінця.Я вчергове щиро дякую всім гравцям всіх українських фракцій, що брали участь у другій битві за Подільськ на нашому боці. І я вчергове закликаю тих, хто ще не приєднався до нас (в особливості Укрвей) - зробити це. Наша мета - не міжусібна війна за шаблон, а об'єднання усіх українських фракцій в одну спільноту, як це й було раніше.Слава соборним українським фракціям!Слава Укрпікселю!
🇨🇳🇹🇼Сі Цзіньпін заявив, що Китай «не терпітиме» незалежності ТайванюСі Цзіньпін під час зустрічі з лідеркою опозиційної партії Тайваню Гоміньдан Чен Лі-вень заявив, що Китай «абсолютно не терпітиме» незалежності острова. Він підкреслив, що саме ідея незалежності є головною причиною напруження в Тайванській протоці та закликав до просування «возз’єднання».Зустріч відбулася у Великій залі народних зборів на тлі зростання військового тиску Китаю на острів. Сі наголосив, що «обидві сторони протоки — це один народ» і що вони належать до «одного Китаю», підкресливши важливість миру, співпраці та розвитку. Він також закликав Гоміньдан і Компартію Китаю посилити політичну довіру та взаємодію.Водночас Пекін відмовляється вести переговори з чинним президентом Тайваню Лай Цін-де, якого вважає «сепаратистом». У Тайбеї розкритикували поїздку Чен, звинувативши опозицію в затягуванні рішень щодо оборонних витрат і поставили під сумнів її дії під час поїздки, заявивши, що це може виглядати як поступка Пекіну.
В честь "Митенга за свабодньій интернет" 29 березня хочу прояснити ситуацію у РасєїЗараз як ніколи у зєтніков багато проблем❤️— Економіка не витримує, доводиться підіймати податки: ПДВ, утильзбір та інші;— Божевільні заборони усього на світі, від Телеграм до можливості власним громадянам поповнювати Apple ID;— Блокування каналів збуту й нові податки душать сектор МСБ. Зізнаюся: я з задоволенням дивлюся відео мацковських підприємців, які повідомляють, що закриваються;— Алкаші та ЗЕКи закінчуються, доводиться оманою змушувати студентів підписувати контракт на "М'ясо"— Можлива продовольча криза через масовий забій худоби в Сибірі;— Величезні ціни на нафту сповільнюють світову економіку, від чого росія не виграє, а якраз навпаки;— Нереальний рівень невдоволення владою через усе вищеописане, при чому не тільки серед ліберах, але й від людей, яких можна назвати ярими патріотамиОчевидно що з початку 2024 війна йде на виснаження,але скоріш за все недивлючись на вищеописане, ми йдемо в холодний мир.
Що в нас нового?Доброго ранку, брати й сестри! Сьогодні, нарешті, з'явилися хороші новини стосовно плану по підняттю спільноти. Хочу повідомити вам декілька новин:Отож, якби не здавалося, без діла я не сидів. Весь цей час я шукав інші спільноти з інших ігор, яким треба допомога. Ситуація з активом, подібна до нашої, є всюди, а тому я швидко знайшов нам "братів по нещастю". 1) По старим зв'язкам з Юаполіту ми знайшли дружню спільноту, що так само страждає від смерті свого середовища гри. Майнкрафт - основне і наше поле гри поза пікселями, і я вважаю цей інститут критичним. 2) Також ми налагодили контакт з спільнотою у War Thunder. Так само, вони страждали від нестачі активу, але завдяки нашим експертам нині вони щоденно проводять гойди і чекають на більш тісну інтеграцію.3) Щодо інтеграції - нині йдуть перемовини з приводу того, як це виглядатиме. Основною проблемою є те, що як ми кріпко прив'язані до Телеграму - вони прив'язані до Діскорду. І навряд вийде просто "перейти в Діскорд/Телеграм" повністю. Розглядаються багато компромісів.4) Уніфікація піару є першою мірою нашої спільної боротьби за український геймпростір. Нажаль, всі ми маємо славу, ще й яку, та не можемо сказати про неї нікому. Ми плануємо об'єднати наші зусилля, наших піарників в одну ударну силу, що розкаже всім, хто ми є.5) Також в цьому каналі ми будемо частіше викладати новини - як світові, так і ті, що стосуються нашої спільноти. Давно вже розглядався варіант піксельних новин, але довго він не міг реалізуватись.Всі ці кроки направлені на відновлення наших спільнот і об'єднання в одну. Таким чином, нарешті, "руїна" в ком'юніті пропаде.Слава Укрпікселю!
Сьогодні помер Патріарх Київський всієї України-Русі Філарет.Його церковне життя було тісно пов’язане з ідеєю здобуття автокефалії Української Православної Церкви від Московського Патріархату, чого він і зміг досягти, незважаючи на супротив духовенства РПЦ, яке намагалося позбавити його сану та відлучити від церкви.Протягом десятиліть Патріарх очолював Українську Православну Церкву Київського патріархату, розбудовуючи її як альтернативу юрисдикції Москви та утверджуючи українську ідентичність у церковному житті. Його діяльність виходила далеко за межі лише церковної сфери, оскільки він відкрито підтримував Українську державність, був моральним авторитетом у складні часи й неодноразово виступав на боці українського суспільства під час ключових історичних подій.Проте в церковній діяльності він також відомий тим, що у 2018 році став одним із головних учасників процесу створення Православної Церкви України та здобуття Томосу про автокефалію. Попри подальший конфлікт із ПЦУ, внаслідок якого відтворив Київський Патріархат, він є однією з найвизначніших фігур для українського православ’я, і ми маємо запам’ятати його внесок у його розвиток.Царство Небесне.☨ Гарнізон 🇺🇦 | Долучитись | Чат
В середовищі націоналістів сьогоднішній день історично називали святом "Двох Великих Січнів". Все просто - в 1918 році в цей день прийнято IV Універсал Центральної Ради, котрий проголошував повну державну незалежність УНР. І вже через рік, в 1919-ому, було підписано Акт Злуки, котрим віками розділена нація символічно обʼєднувалась в єдиній державі.З тих пір недоречно говорити про "Західну Україну" чи "Східну Україну" як окремі одиниці - ми сприймаємо Україну як монолітну цілісність. Незважаючи на регіональні відмінності неможливо уявити, що галичани будуть будувати окрему українську державу, а слобожанці - окрему, "альтернативну українську країну". Соборність є базою, з якої випливає все інше.Але нині соборність в дечому залишається лише мрією. Про неї важко говорити як про доконаний факт, маючи тисячі окупованих кілометрів землі та мільйони поневолених українців. Розуміння цього повинно вогнем ненависті палати в серцях поколінь, змушуючи діяти заради здобуття справжньої соборності в майбутньому.З Кримом, Донбасом, Кубанню тощо.Написав Олексій Рейнс "Консул", письменник RAINSHOUSE.com ꑭ
Відхід з Pixelya.funНа жаль, ми вимушені йти з пікселії через постійний адмін-абуз. Дуже довго ми терпіли абуз від Анести, а тепер до нього ще й додалося ПБ, якому вже видали власного адміна. Отож, заради безпеки наших гравців, а також з міркувань банальної поваги до старань чесних фракцій, ми покидаємо цей сайт і переходимо на Pixuniverse.Fun. Тут ми вже маємо двох власних адмінів, що слідкують за чесними правилами гри. Тепер все буде чесно й справедливо, і нашим ворогам прийдеться зіткнутися у рівному бою з Христовою Хоругвою.Я прошу сприймати вас це не як поразку. На протязі трьох місяців ми грали по правилам цього сайту, намагалися допомогти йому збавитися від корумпованого іго, але нас не слухали. Що ж, тепер Пікселія повернеться до свого активу у менше, ніж сто людей, оскільки ми були єдиним "мотором" цього полотна.Втім, ми вже маємо багацько перемог у новому середовищі гри. Створено плацдарм на Заході України: звільнено Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ. Також вже йдуть переговори між присутніми на цьому сайті українськими фракціями: планується проєкт унії. Вже досягнуто деякого прогресу, і ми сподіваємось, що цього разу в нас вдасться об'єднати Україну миром, а не війною.Також, завтра, о 19:00, ми проведемо войс по звільненню теренів України від зовнішніх ворогів, що під час громадянської війни втиху захапали собі деякі землі нашої Неньки. Слава Укрпікселю!
КРУГОВА ОБОРОНА УКРАЇНИМиру вам, побратими й посестри! Настали нині тяжкі часи, коли Укрпіксель має об'єднатись і не дати ворогам нашої Неньки зламати й захопити її. Вороги сунуть з усіх сторін - поляки, московити, ПБ, сепаратисти. Вони хочуть знищити все те, що ми будували довгі півроку. Вчора я дізнався про те, що народ бажає змін у виконавчій владі Укрпікселя, перейти з чистої парламентської системи на президентсько-парламентську. У час, коли нас оточують зрадники, я вважаю цю ідею виправданою. Тому, в найближчий час я почну працювати над нею. Я вже зв'язався з головними лідерами цього руху і відходити не збираюсь.Браття, знайте: нас можуть зраджувати і атакувати з усіх сторін. Ми можемо падати й підніматись сотні, якщо не тисячі разів. Але ми ніколи не здамося. Ми не маємо права здаватись. Якщо ми впадемо - нікому буде захистити Україну від ворогів. Більше того, ми все ще спадкоємець фракції ПМС. Отож, сьогодні о 19:00 ми проведемо войс з зачистки наших терен від ворогів. Слава Укрпікселю!
Юаполіт відкривається о 15:00!Нарешті, адміністрація Майнкрафт-сервера вказала точний час відкриття. Це значить, що через 3 години, о 14:45 ми з вами підемо в войс, де розпочнемо вторгнення Укрпікселя на цю ділянку гри.Тепер вводжу вас в курс діла по загальній геополітичний ситуації на мапі.Зараз там буде 1760 рік. Це значить, що у наших ворогів не буде такої сильної переваги, як це було минулого разу - ближнього бою набагато більше. Нам випала Божа воля - Разом з дружнім сквадом та іншими союзними піксельними фракціями ми беремо під контроль Гетьманщину, а саме міста:- Батурин- Єлисаветград (Кропивницький)- Катеринослав (Дніпро)- Черкаси- Полтава- Стародуб- Суми- ХарківІнші великі міста України, нажаль, під контролем Річі Посполитої, московії, кримських татар, тощо. Але ми, Христова Хоругва, відвоюємо їх.Нажаль, на відміну від того сервера, що ми розробляли, тут не можна зайти з телефону на даний момент. Тому всіх, хто хоче грати з мобільного телефону - прошу використовувати Pojav Launcher. Я розумію, що це незручно, тому як тільки ми прийдемо - я буду домовлятися з адміністрацією про додання можливості гри на телефоні. Це питання екзистенційне, оскільки в Укрпікселі дуже багато гравців, які мають лише телефон.Версія гри: 1.16.5-1.20.4Чекаю вас на гойді, браття й сестри.Слава Укрпікселю!