Fuente
Ukraine Pixel | #УкрТг🇺🇦➕🍉 | Наступають дні немилостиві...Нажаль, нас знову ролбекнули на Піксмапі....
507 Vistas/Alcance
2025-11-22 23:50
Mensaje №11674
Наступають дні немилостиві...Нажаль, нас знову ролбекнули на Піксмапі. Цього разу адміністрація вимагала від нас додати їх до парламенту, видати адмінку в чаті, а також вкотре забанити половину наших гравців. Подібний ультиматум недопустимий, бо це вже відверте втручання у життя нашої фракції, а подібні вимоги - нагадують вимоги Австро-Угорщини до Сербії перед початком Першої Світової Війни.Тому, мною було прийняте рішення про перехід на сайт pixelya.fun.Цей сайт давно став більш перспективним, ніж піксмап. На цю ділянку вже перейшла більшість тих, хто постраждав від диктатури пм. Крім того, на цьому сайті прямо сьогодні було відновлено ДЗУ - нашого давнього союзника, що розпався ще при війні з русфед, тобто 2 місяці тому. Ми вітаємо подібне, і ще до нашого приходу деякі з наших гравців вже допомагали їм. Також, на цьому сайті Україна давно перебуває в стані Руїни. Існує дуже багато українських фракцій, що поділили між собою нашу Неньку, бажаючи об'єднати її під своїм очолом. На щастя, за 2 дні до цього, я вже встановив з ними контакт. Деякі з них готові повністю увійти в наш склад, деякі на умовах автономії. Втім, ми будемо брати шлях мирного об'єднання, оскільки більшість з цих фракцій - наші минули гравці. Шаблонери, піарщики, нічні рандоми. Та і більше того, 70% цих фракцій у дружніх з нами відносинах, бо вони бажають об'єднатися в єдину Україну на умовах унії/федерації. Є і фракції, що не бажають об'єднання. Крім того, деякі частини нашої держави були окуповані зовнішніми ворогами: поляки, турки, мадяри, румуни.. Отож, завтра, о 19:00, ми влаштуємо похід на Крим, що нині знаходиться під турецько-татарським іго.Слава Укрпікселю!Слава вам, брати мої!