Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Український геймер 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Український геймер 🇺🇦

@ukrainiangamermemes2001
Número de suscriptores: 421
Fotos: 3,480
Videos: 697
Enlaces: 3,250
Descripción:
Найкращі українські ігрові меми вкрадені з інших каналів. Як і новини. Як і відоси. Все як у всіх, короч🌍🎮🕹️ https://youtube.com/@ukrainegamer1310 Для зв'язку📞 - @otzhe_retro

👥 Número de suscriptores

421
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

71
Promedio/Día:: 92
Promedio/Tiempo:: 64
ERR: 16.86%

📊 Mensajes por Día

5.4
Último día: 5
Promedio semanal: 4.9
Promedio por día: 5.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Український геймер 🇺🇦 2025-10-23
Український ретро-геймер 🇺🇦 2025-10-22

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🍿"День істини" непогано стартував з 93 млн долларів у світіНова стрічка Стивена Спілберга очікувано очолила світовий бокс-офіс. З бюджетом в 195 млн збори в 93 складно назвати видатними, однак це непогано для оригінального фільму. Інша справа, що відгуки на фільм доволі неоднозначні, тож чи втримається він на довгий дистанції - питання.На другому місті головний хіт цього року "Обсцессія", якій з копійчаним бюджетом вже має майже 290 млн. Одразу за ним "Дуже страшне кіно", яке стрімко обвалилося на другий тиждень прокату. Однак з загальними зборами в 142 млн при бюджеті в 25 млн це вже немає значення. Слідом йдуть "Залаштунки", які гарантовано стануть головним хітом року по відношенню бюджету до зборів - 1 млн (не рахуючі рекламний) і майже 120 млн зборів. На п'яте місце з'їхав "Мандалорець і Грогу" із загальними зборами в 330 млн, що ледь покриє витрати в 165 млн. Стрічка навряд наздожене навіть інший ЗВ-провал "Соло" який зібрав 392. На сьомому місті "Майкл" із зборами в 950 млн - без коментарів💪#кіно
Після відпустки треба повертатися до "роботи".Сьогодні в нас огляд комп'ютерного музея OXO - Museo Del Videojuego Málaga в місті Малага, Іспанія.Топове місце, на яке я випадково натрапив. 3-поверхова будівля (технічно - 4-поверхова, але на верхньому поверсі ресторан). Всередині купа працюючих експонатів, більшість присвячена відеоіграм. Один поверх займає зал з Lego, схоже, в них якийсь колаб. З цікавих експонатів - макет Tennis for two, це одна з перших відеоігор (1958 рік) на базі осцилографа. Величезний Nintendo Gameboy з Тетрісом та автографами Олексія Пажитного і Хенка Роджерса. Український комп'ютер Робік з підписом, що "це Spectrum з найкращою клавіатурою в історії", одна з перших ігор Гумпея Йокої (Nintendo) - Ultra Hand. Електромобіль Клайва Сінклера і купа японських ігрових автоматів.Перед основною експозицією є невеличка вітрина з експонатами, а далі - віртуальна кімната де на стіни та підлогу за допомогою проєкторів виводиться демо, спочатку може здатися, що це і є вся експозиція (принаймі, в мене закралася така підозра), але ні, далі все норм :)Вхід - 15 євро, час перебування необмежений. p.s. додав тег #museum щоб можна було знайти інші публікації (наразі це друга).
💥Трейлер бойвику "The Furious"...який в українському прокаті став "Він шалений"🤷‍♂️Англомовний китайський бойовик знятий в Тайланді японським режисером з індонезійськими акторами став сенсацією на минулорічному кінофестивалі в Торонто і отримав бличкучі 99% свіжості на Rotten Tomatoes. В результаті фільм купила Lionsgate і випустить в усьому світі вже сьогодні, а в нас за тиждень. За сюжетом мрачний мужик середніх років з напівкримінальним минулим змушений протистояти цілому мафіозному синдикату, щоб повернути свою доньку - класика🤌В ролях: китайський чемпіон з ушу Се Мяо, індонезійський чемпіон з дзюдо Джо Таслім, пендекар з пенчак силату Яян Рухіан і тайська чемпіонка з тхеквондо ДжаДжі Янін. Стрічку поставив досвідчений японський каскадер Кендзі Танігакі - кароч, пабагатому💪Фільм називають найкращим бойовиком десятиліття, порівнюючи зі стрічками "Рейд", "Онг Бак", "Джон Вік", "Олд Бой" та "Фенікс у люті". Критики хвалять жорстку хореографію і винахідливість японської команди каскадерів.В #кіно 18 червня.
😜"Дуже страшне кіно" окупилося за перші вихідніЖанр пародії повертається?🤔Комедія братів Веянсів за перші 3 дні прокату зібрала вражаючі 60 млн долларів. Виробничий бюджет оцінюють від 20 до 30 млн, тож можна стверджувати, що франшиза повернулася успішно. Критики рознесли стрічку, нагородивши її 2 балами з 10. Глядачі більш прихільні, і називають фільм "неполіткоректною і смішною дурнею" - тобто тим, що ми і очікували. Разом з минулорічним ребутом "Голого пістолета" фільм задає тенденцію на повернення безтурботних і відірваних комедій з дорослим рейтингом.Водночас, 170 мільонний блокбастер "Володарі всесвіту" завалився на старті, ледь зібравши 30 млн. Далеко позаду за ним плететься "Мандалорець і Грогу", який за три тижні прокату наскріб 250 млн, що не зможе окупити бюджет в 165. Зато копієчні "Залаштунки" та "Обсесія" впевнено перетнули 100 млн зборів кожна.Здається, ми на порозі глобальної тенденції, коли багатомільонні франшизи поступаються місцем недорогим жанровим стрічкам.💪Що скажете?#кіно
😔Квентин Тарантино vs ГоллівудПісля скандалу з критикою Пола Дана, легендарний режисер продовжує сваритись:Після пандемії мені здається майже неможливо знайти новий фільм, який я не розніс би по шматках. Недоліки, неправдоподібність, догоджання аудиторії, невдало підібрані актори або просто відверта дурня зазвичай топлять майже кожен новий фільм із безбарвної ковбасної фабрики, яка колись називалася Голлівудом. Порівняно з останніми роками навіть кіно 1980 починає нагадувати золоту епоху Голлівуду 1930. Були фільми які мені сподобалися: “Вестсайдська історія” Стівена Спілберга та обидві частини вестерну “Горизонт” Кевіна Костнера. Але і вони не змогли повністю захопити мене так, як це робили улюблені фільми минулого. Останнім часом я радше почитаю книгу. Винятком став хіба що "Зрив". Для мене тут спрацювало все: режисура Джо Карнахана, чудовий акторський склад, візуальний стиль, але головною силою картини став сценарій Карнахана та Майкла Макгрейла. Що скажете: збожеволів дід чи правду рубає?#кіно
⚡️В обмежений прокат повернулася ділогія "Мумія"Прем'єру в Лондоні відвідав сам Брендон Фрейзер в костюмі Ріка О'Коннела:Я радий бути тут з вами сьогодні ввечері. Ці фільми, зняті у Британії. Ви повинні це знати! Пишайтеся. Ми не знали, чи це драма, чи комедія, чи звичайний бойовик, чи романтика, фільм жахів, чи все одразу. Не мали жодного уявлення, поки фільм не вийшов перед британською аудиторією. Дякую вам за це! Зараз в розробці знаходиться новий фільм, який повинен продовжити оригінальну ділогію. Фрейзер, Рейчел Вайз та Джон Ганна повернуться до своїх ролей. Ставлять фільм Метт Бертінеллі-Олпін та Тайлер Джиллет. Початок зйомок заплановано на осінь, реліз на 19 травня 2028 - в самий пік сезона блокбастерів. Сюжет невідомий, однак повернеться в Єгипет. Після 10 років забуття, викликаними проблемами з здоров'ям (Фрейзеру видалили частину одного з хребців після невдалого трюку на зйомках "Мумії"), конфлікту з продюсером Філіпом Берком (який намагався схопити його за пеніс прямо на людях) та розлучення з Ефтон Сміт (яка відсудила в нього майже все), він несподівано повернувся в медіаполе в 2016му, коли стартувала інтернет-компанія по "порятунку улюбленого археолога Америки". Це допомогло актору повернутися в кіно та отримати Оскар за незалежний фільм ''Кит". Майбутня "Мумія" повинна стати першим справжнім кам-беком для 57-річного актора. Зараз він намагається привести себе в форму, про що повідомив в нещодавньому інтервью Стівену Колберту, тож побажаємо йому успіхів🤞#кіно
💪"Нестримні" отримають приквелВетеранська екшен-сага вирішила не вмирати, після провалу четвертої частини. "Expendabelles" вангую в нашому прокаті назву "Нестримні красуні" був задуманий ще 10 років тому як жіноча версія команди найманців, однак тільки зараз відправився в повноцінне виробництво. Фільм стане приквелом і розвернеться в кінці 90х, коли команда екшен-героїнь повинна буде протидіяти "проблемі 2000". Жодного імені акторок чи авторів стрічки поки не називають.Оригінальних "Нестримних" розробили Сілвестер Сталлоне та продюссер Аві Лернер ще в 2010 році як данину поваги бойовикам 80-х, для чого зібрали зірковий каст ветеранів жанру. Перші 3 фільми мали помірний успіх в прокаті, породили відеогру та серію коміксів. Перший з задуманих спін-оффів "Історія Крістмаса" опинився в пеклі виробництва на 10 років і вийшов в 2023му як повноцінна четверта частина, однак провалився в прокаті. Сталлоне і Лернер продали франшизу Lionsgate, яка вирішила перезапустити серію в новому напрямку.Чекаєте?#кіно
“Це краще, ніж AES”FPGA Розробник Jotego дав інтерв'ю Creativo en Japón (відео іспанською, можна подивитись з субтитрами), де розповів про свою участь у створенні майбутньої консолі Neo Geo AES+ від Plaion. І відповів на чимало питань, які турбували ретроігрову спільноту. І я хочу сказати це все виглядає дуже багатообіцяючим. Jotego підтвердив, що він і Furrtek були частиною проєкту, і що пристрій використовує ASIC-чіп, створений на основі FPGA-ядра MiSTer. Він навів аналогію, що це більше схоже на Genesis 2 у порівнянні з Genesis 1 - чіпи могли бути об’єднані в один, але це все ще та сама система.На моє превелике щастя Jotego підтвердив, що A/V-вихід підтримуватиме RGB, і що він допомагав зробити кольори максимально точними до оригіналу. Також розповів про аудіосхему, яку спеціально налаштували, щоб вона звучала якомога ближче до оригінальної.Ну і звісно жодних затримок, все як ми любимо. Щодо HDMI-виходу - поки немає інформації про затримку чи підтримувані роздільні здатності, але якщо він поводиться як ядро MiSTer, то затримка також має бути дуже низькою. Тож я особисто в захваті.Так що розчехляємо свої трінітрони, відкладаємо мінімум 200 єврів і чекаємо на реліз 12 листопада 2026р.
Продовження про ноутбук від Zenith. Транзистор виявився не той, що я думав, випаяв сусідній і тестер показав, що це таки MOSFET, а пропозицій його купити майже нема. В мене був доволі популярний IRLML6402, він в меншому корпусі (SOT-23), але за рахунок того, що більш сучасний, витримує навіть більший струм. Оригінальний транзистор так нагрівся, що перегрів плату і доріжки, тому довелося робити майже хирургічну операцію, щоб поставити новий. Після перевірки закрив все паяльною маскою. Після заміни транзистора ноут нормально запустився, поганяв його пару годин на максимальному навантаженні (дисковод + жорсткий диск), все нормально працює. Також довелося розібрати та почистити дисковод, щоб він знову почав читати дискети.Наступним кроком був пошук оригінальної операційної системи. Знайшов на https://wiki.preterhuman.net/ фото комплекта з цього ноутбука, оригінальна операційна система була Windows 3.1. Поліз шукати її, навіть знайшов архів з 6 дискет з ОЕМ версією Zenith, але перша дискета виявилася побитою, ані архіватори ані WinImage не могли її відкрити, на допомогу прийшов Gemini та HxD Hex Editor. Закинув в Gemini нормальний образ 2-ї дискети та побитий першої і воно підказало, де проблема. Поправив в файлі 3 байти і диск нормально відкрився, але його зміст викликає сумніви, що це від Zenith... Запостив фото з дискетами на профільному форумі, може у когось є такі дампи. ОЕМ версії Windows 95 для цього ноута нема, та й перевстановлювати його з 14 дискет теж сенсу небагато, якщо вдасться знайти оригінальну 3.1, то краще поставлю її. То ж поки цей проєкт відправляється в "зону очікування", щоб звільнити час і місце для наступного. Це теж ноут, дуже рідкісний. Stay tuned...p.s. А ще там стояв ломаний Prince of Persia та Vikings. Раніше хакери не соромились додавати свої персональні дані )))Щось не вийшло додати фото при редагуванні поста, залишив їх в коментарі.
Запустився Sega UniversеНова незрозуміла ініціатива від ветеранів?🤔Sega запустила проект, що повинен донести їх класичні ігри до сучасного покоління:Ігри та персонажі, народжені в минулому. Долаючи покоління та кордони, вони продовжують жити в тому ж всесвіті – навіть сьогодні. Поза іграми, вони поширюються на кіно, музику, моду та навіть інші форми розваг. Змінюючи форму, досвід постійно оновлюється. Все, що тут створено, залишається в чиїйсь пам’яті та передається наступному поколінню. Звучить переконливо. Джастін Скарпоне, керівник відділу глобального трансмедіа, якого компанія переманила у Disney, зробив іншу душевну заяву:Існує основний набір інтелектуальних власностей, які наразі є основними стовпами нашої компанії. Ці бізнеси, де протягом наступних п’яти-десяти років ми маємо постійний план розвитку, маркетингові ініціативи, продукти, і, сподіваємося, ще більше трансмедійних технологій. А ще є Sega Legacy - IP, часів, коли ми займалися апаратним забезпеченням. Це демографія людей за 40 чи 50. А молодше покоління, поки не має жодного зв’язку з цими IР. Є подальший план розвитку, є, над чим працювати. Коротше: що саме задумала Sega не зрозуміло, але це якось пов'язано із старими іграми. Компанія в цьому році святкує кілька великих ювілеїв:- 40річчя Fantasy Zone та Out Run;- 35річчя Streets of Rage та Rent a Hero;- 30річчя Guardian Heroes, NiGHTS Into Dreams, Dynamite Deka та Sakura Wars;- 25річчя Segagaga.Що за "трансмедійна експансія" нас чекає, побачимо🍿#ретроновини