Fuente
Храм поезії (🖤) | Мерлó ми з тобою любили зі стейком свинячим.Сьогодні річницю могли б с...
127 Vistas/Alcance
2024-11-22 06:02
Mensaje №8385
Мерлó ми з тобою любили зі стейком свинячим.Сьогодні річницю могли б святкувати, а значитьВино відкоркую, м'ясце зашкварчить на пательні.Пекучі приправи затьмарять страждання пекельні...Неділя осіння. Дзвінок телефону тривожний."У нього є інша. Мерщій під'їжджайте до пошти."За десять хвилин я сиділа в машині й ридала —Вони в ресторані: креветки, вино у бокалах.Неділя ураз обернулася сумом і болем.Вечерю варила, а злість поглинала поволі.Вернувся додому. Усмíшка гидка і глузлива.Проте на питання не став він брехати на диво.Із кожною новою правдою злилась сильніше.Стояла сама не своя, сто разів посивíвши.Рука потягнулась за травами, жменю вхопила.Вечерю доповнили мох, аконіт і кропива.Пів голосом видала мантру-прокляття відрадну.Коханий, що зрадив, отримав належну відплату.Підносив вечерю до свого звірячого рильця.Як тільки доїв, то на підсвинка перетворився...Мерлó ми з тобою любили зі стейком свинячим.Я відьма по крові. Кохання ти зрадив, а значитьВино відкоркую, м'ясце зашкварчить на пательні...Наступна коханка — ожило відьомське надхнення.Вірш написаний для марафону Олі Ритик Вино надихає.@sashkonehrych#негрич