Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - UAfantasy - Ліга АСЛР.
Añadido 17 may. 2025

UAfantasy - Ліга АСЛР.

@uafantasts
Número de suscriptores: 270
Fotos: 4,030
Videos: 188
Enlaces: 904
Descripción:
Концентрація мистецької основи української фантастики та фентезі. Новини, книжки, ігри, фільми та анімації.
Fuente

UAfantasy - Ліга АСЛР. | Рецензія на твір Бін Ді (Террі Норд) – “Фенікс”https://arkush.net/book...

Logotipo de la comunidad de telegram - UAfantasy - бастіон без сопливих любовних романів. UAfantasy - Ліга АСЛР. @uafantasts
26 Vistas/Alcance 2025-08-18 07:32 Mensaje №1338
Рецензія на твір Бін Ді (Террі Норд) – “Фенікс”https://arkush.net/book/32199Від:https://arkush.net/user/422В рамках челенджу читав стільки, скільки встиг по термінам, але намагався максимально витягнути з цієї історії кожну деталь, кожну наступну главу, бо він – “Фенікс” – на це точно заслуговує. Жанр: фентезі, з замашками на епічне фентезі (можливо, в кінці авторка допише саме епічну частину);Стиль: щось на кшталт магічної академії (типу Гарі Гончара, але це лише у перших розділах, поки не почнеться моє найулюбленіше);Що ми маємо? А маємо ми дуже цікаву і дуже атмосферну історію у світі, де магічні істоти в різних ієрархічних ланках проживають у людській оболонці – це така первинна форма, але далі все лорно пропишуть, щоб зайвих питань не виникало. ГГ – він же фенікс (створіння, що після фізичної смерті перероджується у новому тілі, забуваючи минуле життя), Фелікс ім’я якого, дізнається під час навчального процесу, що хтось вбиває драконів – створінь, які перебувають на найвищій ланці в ієрархії. Починають випливати дії його минулого перевтілення, виникати флешбеки усіх попередніх перевтілень, а він бідолашний тепер змушений і нести відповідальність за дії попередників, а також дізнаватися про себе щось нове, паралельно вивчаючи здібності своїх талантів. Історія з інтригами, якимись закулісними змовами, схемами, організаціями. Поверхнево це виглядає як світленьке і приємне фентезі, але в реальності ми бачимо в ході читання, що цей світ дуже жорстокий, кривавий та несправедливий. А! Ну, і аж надто цей світ реалістичний та має багато асоціацій з нашим світом. Отже:Сюжет – 10 феніксів з 10;Текст – 8/10 (місцями потребує корекції – одруківки)Головний герой – 10 Феліксів з 10 (хоч авторка і каже, що він їй не імпонує, але особисто мені залетів);Лор – 10/10 (просто… без спойлерів, але кінцівка та розкриття правди про світобудову – це щось)Вердікт? Ви ще не почали читати книженцю?! Вперед!#аркуш #ЛігаАнтисопливихЛюбовнихРоманів #uafantasy #рецензії #фентезі