Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - UAfantasy - Ліга АСЛР.
Añadido 17 may. 2025

UAfantasy - Ліга АСЛР.

@uafantasts
Número de suscriptores: 255
Fotos: 4,010
Videos: 187
Enlaces: 897
Descripción:
Концентрація мистецької основи української фантастики та фентезі. Новини, книжки, ігри, фільми та анімації.
Fuente

UAfantasy - Ліга АСЛР. | Як я грав у ретро, коли воно таким не було"Ретроспектива. Спогади про ...

Logotipo de la comunidad de telegram - UAfantasy - бастіон без сопливих любовних романів. UAfantasy - Ліга АСЛР. @uafantasts
12 Vistas/Alcance 2025-06-14 07:14 Mensaje №425
"Як я грав у ретро, коли воно таким не було"Ретроспектива. Спогади про перші частини Gothic. Звідки я такий взявся?..До того, як з’явилися відкриті світи з RTX 4А games, мапами розміром у планету та бойовою системою в шістдесят бл@дських кнопок, була "Gothic". Перша й друга. Суворі, ламані, атмосферні. Як дитинство з травматичною, але чесною казкою.І перша, і друга частина мали свій власний, похмурий, абсолютно живий світ. Люди розмовляли між собою, сварились, жили. І якщо ти вижив у "Gothic 1", інші проєкти цього світу не були вже такими.А "Gothic 2"? Це була епічна відповідь на все. Той самий світ, але вдвічі більший, складніший, глибший. З можливістю повернутись у місця, де ти колись був слабким, і побачити, як далеко ти зайшов. Але п@здів у другій готиці получаєш більше.Розсмоктування сюжету та геймплею немає сенсу. Це можна побачити на YouTube при бажанні. Це більше як сповідь людини, котра дитинство провела у цих двох ігор. Навіть зараз повертаюся туди...#uafantasy #games #retro #ностальгія