Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - STALKERUA
Añadido 06 ene. 2025

STALKERUA

@ua_stalker
Número de suscriptores: 7 465
Fotos: 2,820
Videos: 725
Enlaces: 1,020
Descripción:
Лідер організації Національний Спротив @national_resistance_ua Пишу про ідентаризм, націоналізм, правий рух. Також тут усі записи моїх лекцій.
Fuente

STALKERUA | Топова «соросятина» Лещенко заговорив про «збитки УЗ» і потребу рятува...

Logotipo de la comunidad de telegram - STALKERUA STALKERUA @ua_stalker
4 340 Vistas/Alcance 2025-11-07 20:34 Mensaje №6231
Топова «соросятина» Лещенко заговорив про «збитки УЗ» і потребу рятувати «Укрзалізницю».Може, якби ті, кому віддали УЗ, прибрали космічні мільйонні зарплати та раціоналізували менеджмент по-людськи, збитків було б менше? Після «реформ» кількість місць у поїздах зменшилася, ціни зросли — логічно, що менше людей обирають залізницю. Квитків часто немає ще до дня відправлення — і це не про тимчасовий збій, а про системну проблему. Люди змушені їхати «блаблакаром» або взагалі відмовлятися від поїздок.Про вантажні перевезення взагалі мовчу — логістика страждає, економіка від цього втрачає. Видно, що ці «грантові мамонти» довели УЗ до ручки й тепер хочуть ще трохи посидіти на високих посадах із захмарними виплатами з державного бюджету — коштів, які сьогодні раціональніше направити на фронт або на реальні програми допомоги ветеранам.Щодо Лещенка — є підстави для перевірок і порушення кількох службових справ. Чому «офіс» досі його тримає — незрозуміло. Ера соросів у «демпартії» минула, вектор змінився, а присутність таких фігур на керівних посадах створює проблеми як для міжнародного іміджу України, так і для внутрішніх сфер, куди вони потрапляють.