Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - STALKERUA
Añadido 06 ene. 2025

STALKERUA

@ua_stalker
Número de suscriptores: 7 465
Fotos: 2,820
Videos: 725
Enlaces: 1,020
Descripción:
Лідер організації Національний Спротив @national_resistance_ua Пишу про ідентаризм, націоналізм, правий рух. Також тут усі записи моїх лекцій.
Fuente

STALKERUA | Якби рф захопила Одесу в 2022 році, Гончаренко був би гауляйтером. Поя...

Logotipo de la comunidad de telegram - STALKERUA STALKERUA @ua_stalker
3 930 Vistas/Alcance 2025-11-07 12:46 Mensaje №6225
Якби рф захопила Одесу в 2022 році, Гончаренко був би гауляйтером. Поясню чому. Наразі, народний обранець та близький соратник Петра Порошенка повчає та критикує ЗСУ і владу: мовляв, вони недієздатні, а на фронті – суцільні СЗЧшники, Україна програє. Ну, коротше, все в стилі «здавайся українець, русскіє ідут». Навіть більш радикальніше, ніж в його патрона Петра Олексійовича: тобто абсолютно російський наратив. Якщо порівнювати найбільш фанатичні Z-пабліки із заявами Гончаренка, складається враження, що автор – одна людина. І це не просто так. Майже кожну заяву Гончаренка транслюють російські пропагандисти. Скабєєва, Соловйов, Шарій та інші кремлівські говорячі голови подають члена фракції Порошенка як спікера від України. Гончаренко в них – головний ньюзмейкер по нашій державі. На мою суб’єктивну думку, Олексій – ФСБшна «консерва». Зараз виконує роль головного ньюзмейкера рф з України. Ширить російське ІПСО, хитає ЗСУ, намагається сіяти панічні настрої серед суспільства. Адже Олексій – патріот з дитинства. Тільки патріот росії. Бо хіба може людина, яку хоч щось пов’язує з Україною казати такі слова? «Не дадим, не дадим забрать у нас родной язык! Не дадим забрать у нас родную культуру! Не дадим попирать наши ценности! Наши дети будут говорить на русском языке! Мы позволили прийти к власти националистам, оранжевым, ржавым, которые разъедают нас! Мы прекрасно знаем, кто воевал с фашизмом, а кто стрелял нашим отцам, дедам и прадедам в спину! Мы никогда этого не забудем! Мы должны остановить нашествие национализма на благодатную землю Украины!». Ага, «нє забудєм! не прастім!». Подивіться, на нього. Він же абсолютно вірить у те, що каже. Це не спонтанний прояв почуттів до «матєрі рассєюшки». Гончаренко регулярно відвідував росію вже у війну та навіть позував на Червоній площі. А потім виявився членом партії «путінського жмурука» Петра Порошенка. Вважаю, Гончаренко був спеціально відряджений федеральною службою безпеки до політсили Порошенка. На підсилпення, так би мовити. Сам Петро Олексійович мав, а подекуди продовжує і досі мати тривалі бізнесові, політичні та родинні зв’язки з росією. Там торгував у війну, тиснув руку, продавав свої цукерки російським солдатам, які розстрілювали наших захисників, навіть гроші на вибори 2019 року возив з росії. Тому домовитися з Петром інтегрувати Альошу до партії з армовіровською псевдо патріотичною вивіскою не було складно. Тепер «консерву» активували. Путіну дуже потрібна дестабілізація в нашій країні. Тому Олексій щоденно відпрацьовує по методичці. Живисть своїми заявами російську пропаганду, та, як він сам казав: «астанавліваєт фашиствующіх націаналістав». Ховай російський паспорт, Льоша. Бо знайдуть же.