Fuente
STALKERUA | Просто мерзота.Купа військових після поранень залишаються у війську у ...
9 280 Vistas/Alcance
2025-12-04 06:26
Mensaje №6260
Просто мерзота.Купа військових після поранень залишаються у війську у якості «талісманів»: і на фронт по здоров’ю не направиш, і не звільниш.Так, я можу погодитись із тим, що у війську є безліч людей, які не потрібні. Нам буквально необхідно «вирізати» до 2/3 бюрократичного апарату, але менше з цим. У війську є повно людей, без яких фронт не буде функціонувати.І величезна кількість цих людей потрапили на свої посади після поранень — із ГЗ, яке у більшості випадків є абсолютно недостатнім. У результаті всі ці люди, у кого є змога, підпрацьовують у таксі чи деінде.Я, перебуваючи на тиловій посаді, за останні пів року витратив тисяч 200-250 з власних заощаджень, які планував витратити на власну справу, здоровʼя, тощо, адже ГЗ (при чому по високій тарифній сітці) майже повністю йшло на витрати, пов’язані зі службою.Звісно, «добре», що високі зарплати у прокурорів, які шиють справи захисникам, котрі на початку вторгнення брали до рук зброю і зараз потрапляють під 263. Добре високі зарплати у нардепів, суддів, менеджерів УЗ.Звісно, добре, щоб був солідний прибуток у тих, хто ходить під «кришкою» Арахамії, у тих, хто кришує офіси у Дніпрі, хто дерибанить бюджет у прифронтових містах та всі інші.Під Києвом немає жодного села, де станом на зараз не будуються маєтки.Але, може, давайте ви всі трохи зменшите власні апетити і поділитесь із тими, завдяки кому ви взагалі можете знаходитись у цій країні?