Fuente
Клуб дослідників Толкіна | У "Двох Вежах" ми дізнаємося безліч нових подробиць про Середзем'я, і ...
870 Vistas/Alcance
2026-05-29 17:00
Mensaje №2779
📖 У "Двох Вежах" ми дізнаємося безліч нових подробиць про Середзем'я, і чи не найцікавішим відкриттям стали Енти та Ентійки. Якщо з першими ми протягом твору неодноразово взаємодіємо (у наших помислах), то другі оповиті ареолом таємничості. Багатьох цікавить їх доля, тож трішки міркувань на цю тему не завадитьЗ розповідей Деревобородого ми напевно знаємо лиш те, що Ентійки осіли в Бурих Землях, однак згодом зникли з історичних віх, та так, що як енти (в міру своїх древесних сил) не старались, але не знайшли жодної. Думка адміна наступна: дружини ентів зникли наслідок військових дій, без особливої містики. Область Бурих Земель була периферійною між Сауроном та Вільними народами. Мордор знаний своєю жагою прогресу, а майа Майрон у часи Д.Е. перетворював усі підвладні йому території у напівживу пустку, живу настільки, аби підтримувати існування армій та промислову машину. І ентійки просто не витримали усього цього тиску й або "одерев'яніли", або були знищені Ворогом. Можливо, дехто й знайшов порятунок на Заході, у Пралісі чи деінде, однак навряд чи Деревобородий колись побачить любу Фімбретіль...#роздуми #лорВаш Толкініст