Fuente
Прим. пер. | F1 (2025)#кінопанорамаЯ людина проста: бачу Бреда Піта — дивлюся кіно....
2 830 Vistas/Alcance
2025-10-04 09:02
Mensaje №1094
F1 (2025)#кінопанорамаЯ людина проста: бачу Бреда Піта — дивлюся кіно. Бред Піт — насолода очам і недосяжна рольова модель. (За винятком любові до Анжеліни Джолі — не мій типаж. Мій — Ґвінет Пелтроу, Кейт Вінслет, Наталі Портман, Одрі Тоту і далі за списком.)Так от. Бачили мультик «Тачки» в геніальному перекладі о. Негребецького? Художній фільм F1 — це те саме, тільки в ролі Блискавки МакКвіна — Бред Піт. Джексона Шторма грає якийсь чорношкірий. У мультику ще була синя «порше 911» — Саллі (у них з Блискавкою був роман). Тут вона теж є — її зіграла актриса, яка була невісткою Майка Ермантраута у «Брейкінг беді». Ясна річ, вони з Бредом Пітом переспали. Як можна не переспати з Бредом Пітом?Що стосується кіна як такого, то його тут нема. А що є? Є 200 мільйонів бюджету. Є Формула 1. Є зйомки з десяти камер і трьох вертольотів одночасно. Зрештою, є Бред Піт. Що ще треба?Вердикт: можна подивитися, якщо теж любите швидкість. Якби хвилин на 40 всі ці пригоди-й-перегони скоротити, було би ще краще. 6/10