Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - TSTA | Markets 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

TSTA | Markets 🇺🇦

@tstamarkets
Número de suscriptores: 20 907
Fotos: 11,700
Videos: 780
Enlaces: 31,200
Descripción:
Співпраця / запити: @tstamarketsadmin
Fuente

TSTA | Markets 🇺🇦 | Джим Бʼянко (Bianco Research) про сценарії виходу з іранської кризи у ...

Logotipo de la comunidad de telegram - TSTA | Markets 🇺🇦 TSTA | Markets 🇺🇦 @tstamarkets
4 680 Vistas/Alcance 2026-05-01 17:36 Mensaje №34205
🔥Джим Бʼянко (Bianco Research) про сценарії виходу з іранської кризи у відповідь на слова Хавʼєра Бласа, що комусь з пари Іран-США рано чи пізно доведеться поступитися:Підсумок: війна з Іраном «застрягла».▶️Немає війни (бойових дій)▶️Немає миру▶️Немає судноплавства▶️Немає сирої нафти, LPG, добрив та/або геліюІ так все залишиться «застряглим», доки обставини не зміняться. Найімовірніші зміни:▶️США/Ізраїль відновлять атаки, щоб змусити іранців прийняти їхню позицію.▶️Іранці утримуватимуть патову ситуацію достатньо довго, щоб підняти ціни на сиру нафту до нестерпного рівня для розвиненого світу й змусити США/Ізраїль прийняти їхні позиції.▶️Третій варіант (я його лише «припускаю»): блокада завдасть іранцям нестерпного економічного болю, щоб змусити їх прийняти позицію США. Я кажу «припускаю», бо зараз думають, що це може тривати довго, а це грає на користь іранського варіанту — утримувати пат і піднімати ціни на нафту до нестерпного рівня. Як ми починаємо розуміти, іранський режим має високу толерантність до економічного болю, а більшість населення не може його повалити. Тому момент максимального болю (коли сховища сирої нафти повністю заповняться) може настати вже за кілька тижнів.