Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - TSTA | Markets 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

TSTA | Markets 🇺🇦

@tstamarkets
Número de suscriptores: 20 907
Fotos: 11,700
Videos: 780
Enlaces: 31,200
Descripción:
Співпраця / запити: @tstamarketsadmin

👥 Número de suscriptores

20 907
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +56
Promedio/Mes:: +236

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 344
Promedio/Día:: 3,230
Promedio/Tiempo:: 5,397
ERR: 20.78%

📊 Mensajes por Día

4.3
Último día: 20
Promedio semanal: 5.7
Promedio por día: 4.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 7,250 26-06-13 17:17
❗️🗣🇮🇷 Вже завтра США підпишуть мирну угоду з Іраном, яка остаточно заблокує для Тегерана будь-яку можливість отримати ядерну зброю та відкриє Ормузьку протоку для міжнародного судноплавства, - Трамп.Угода Барака Хусейна Обами з Іраном, JCPOA, була легким, красивим і гладким шляхом до створення ядерної зброї, яку Іран отримав би ще шість років тому і використав би задовго до сьогодні.Моя угода з Іраном є повною протилежністю — ЦЕ СТІНА НА ШЛЯХУ ДО ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ!Насправді вони більше не хочуть мати ядерну зброю і не матимуть її ні шляхом купівлі, ні шляхом розробки, ні будь-яким іншим способом отримання.Підписання угоди заплановане на завтра, і відразу після її підписання Ормузька протока БУДЕ ВІДКРИТА ДЛЯ ВСІХ.Наші відносини з Іраном є зовсім іншими та кращими, ніж ті, які мали попередні адміністрації.На відміну від сотень мільярдів доларів, виплачених їм Обамою, включно з 1,7 мільярда доларів готівкою — справжніми зеленими банкнотами, — жодні гроші не перейдуть з рук у руки.У відповідний момент, коли все заспокоїться, ми вирушимо туди і заберемо ядерний пил, похований глибоко під потужними затопленими гранітними горами, завдяки нашим чудовим бомбардувальникам B-2 та їхнім блискучим пілотам, а потім розбавимо його до безпечного рівня та знищимо — чи то в Ірані, чи то у Сполучених Штатах.Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з Іраном і всім Близьким Сходом упродовж багатьох років у майбутньому.Сподіваюся, цей процес пройде швидко, легко та безперешкодно.Якщо ж ні, у нас є остаточна альтернатива, яку, сподіваюся, більше ніколи не доведеться застосовувати!Дякую за увагу до цього питання!!!
👁 4,660 26-06-06 11:08
🧠 Останні декілька днів вирішив заглибитися у пошук AI bottleneck-їв, які ще не зафоршені ринком (такі дуже складно знайти, коли увесь інфопростір гудить про все, що потенційно має коннекшн з AI)🧊 Заглибився у тему охолодження обчислювальних потужностей і став шукати компанії, які пропонують рішення для дата-центрів, але поки не є визнаними бенефіціарами величезного циклу капітальних витрат.Знайшов $DOV - компанію, що оперує децентралізованим конгломератом спеціалізованих бізнесів. На перший погляд дуже нудна компанія, що виробляє насоси, системи охолодження, клапани та безліч інших деталей, що використовуються у виробництві принтерів та бензоколонках. Але!!! Це тільки на перший погляд - у них є технології та продукція, які є критичною для функціонування дата центрів: не секрет, що під час роботи, чипи, відеокарти та інше обладнання виділяє шалену кількість тепла і якщо його не охолоджувати, енергоефективність буде зменшуватися, а дорогоцінне обладнання почне ламатися. Найефективнішим способом є Immersion Cooling, коли усе обладнання просто беруть в занурюють у спеціальну діелектричну рідину. 🌡 Так от, $DOV виробляє рідинні теплообмінники та швидкорозʼємні кабелі сумісні з діелектричним рідинами. Ці компоненти є надважливими для такого типу охолодження. + вони мають й інший спектр продукції, який ж обʼєктом CapEx-у гіперскейлерів.🏦 Фішка компанії у її децентралізованих доходах - попри те, що більшість виручки йде з джерел не повʼязаних з AI, це не заважає їй стати черговим бенефіціаром AI буму, але водночас бути осторонь волатильних наративів.Ринок поки не визнав компанію як критичну для сапплаю компонентів дата центрам, але це, скоріш за все, питання часу. Кому цікаво - повноцінний ресьорч можна переглянути тут👇👇👇
👁 5,250 26-06-05 16:11
📈Повторне зростання в інфляційних очікуваннях знову створює несприятливе середовище.Breakeven inflation фактор цього разу відчувається сильніше за попередні тижні через номінально вищі позначки та таргети.👀Growth stocks стають ризиковішим сегментом на ринку через зростання ставок дисконтування, за яким розраховується майбутній кеш флоу = знецінення акцій локально = більший наратив на risk-off.❗️Додайте сюди очікування exit liquidity під великі ІРО (навіть не фактаж обсягу, а просто форвардні очікування) і отримуємо тиск на агресивні ризикові сегменти ринку.Що може заспокоїти це? Винесу за дужки Ормуз і залишу два фактори: здорова ротація секторів (триваліша за ці кілька днів) із розподіленням капіталу в defensive / перепродані cyclicals (fin / indust / health і тд), після якої логічним рухом буде ще один цикл техів;агресивніший прайсинг буму продуктивності чи будь-яких факторів, котрі балансують ці майбутні кеш флоу навіть за вищого дисконтування (ще агресивніший перегляд corp earnings за поточний).Для першого - важлива відсутність різких змін фаз ринку, для другого - вищий GDP та ще більше прайсингу АІ-бусту.⚡️Критична точка для мене - 2.50+ у BE 10Y (різниця у дохідностях 10-річки мінус 10-річні TIPS)
👁 5,280 26-05-29 14:53
🇮🇷🗣 Трамп знову погрожує Ірану"Іран повинен погодитися з тим, що вони ніколи не матимуть ядерної зброї чи бомби. Ормузька протока має бути негайно відкрита — без жодних зборів — для безперешкодного руху суден в обох напрямках. Усі водні міни (бомби), якщо такі є, будуть ліквідовані (ми вже вилучили шляхом підриву численні такі міни за допомогою наших чудових підводних мінних тральщиків. Іран завершить негайне вилучення та/або підрив усіх мін, що залишилися, яких залишилося небагато!). Кораблі, які застрягли в протоці через нашу дивовижну та безпрецедентну морську блокаду, яка тепер буде знята, можуть починати процес «повернення додому!» Передавайте ПРИВІТ своїм дружинам, чоловікам, батькам і родинам від мене, вашого улюбленого Президента!Збагачений матеріал, який іноді називають «ядерним пилом» і який похований глибоко під землею під фактично обваленими горами (що стало результатом атаки наших потужних бомбардувальників B2 11 місяців тому), буде викопаний Сполученими Штатами (які, як було узгоджено, є єдиною країною, разом із Китаєм, що має для цього технічні можливості!) у тісній координації та взаємодії з Ісламською Республікою Іран, а також Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ), і ЗНИЩЕНИЙ. Жодні грошові розрахунки не проводитимуться до подальшого повідомлення. Інші пункти, значно менш важливі, вже узгоджені. Зараз я вирушаю на зустріч у Ситуаційну кімнату для прийняття остаточного рішення."
👁 5,530 26-05-27 19:40
Що таке півроку? За цей період буде 129 сесій на NYSE, Nvidia заробить понад $100 млрд чистими, а Трамп заявить про перемоги ~500 разів, але є важливіші речі…У Ігоря - півроку, щоб зберегти можливість ходити. У хлопчика м’язова дистрофія Дюшена, хвороба руйнує мʼязи, вражає серце й легені. Єдине рішення - революційна генна терапія Elevidysвід 🇺🇸Sarepta ($SRPT на Nasdaq).💵Ціна питання $2.9 млн…зібрано поки майже 10%. Я знаю хто є серед читачів цього каналу, теоретично ви можете подвоїти цю цифру. Зазвичай ми не робимо таких закликів у цій стрічці, але давайте трохи прискоримо доставку ціни на цьому графіку📈Декілька слів від себе: батько хлопчика - наш знайомий військовослужбовець, котрий працює заради майбутнього України. Він не знає про цей пост та не просив про нього, але точно знає, що разом люди здатні дати бій будь-якому злу і хоче майбутнього для найціннішого, своєї дитини.️Instagram мами❤️БО «БФ ВРЯТУВАТИ ІГОРЯ»46207786UA943052990000026003000154774 👉Банка МоноБанку👉Конверт ПриватБанку
👁 7,500 26-05-23 20:36
❗️🇮🇷🗣 Трамп заявив про успішне узгодження з лідерами країн Близького Сходу та Пакистану мирної угоди щодо Ірану, фінальні деталі якої, включно з відкриттям Ормузької протоки, будуть оголошені найближчим часом."Я перебуваю в Овальному кабінеті в Білому домі, де ми щойно провели дуже хорошу розмову з королем Саудівської Аравії Мухаммедом бін Салманом Аль Саудом, президентом Об'єднаних Арабських Еміратів Мухаммедом бін Заїдом Аль Нагаяном, еміром Тамімом бін Хамадом бін Халіфою Аль Тані, прем'єр-міністром Мухаммедом бін Абдуррахманом бін Джассімом бін Джабером Аль Тані та міністром Алі аль-Таваді від Катару, фельдмаршалом Саєдом Асімом Муніром Ахмед Шахом від Пакистану, президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, президентом Єгипту Абдель Фаттахом Ас-Сісі, королем Йорданії Абдаллою II та королем Бахрейну Хамадом бін Ісою Аль Халіфою стосовно Ісламської Республіки Іран та всього, що пов'язано з Меморандумом про взаєморозуміння щодо МИРУ. Угоду було значною мірою узгоджено, вона підлягає остаточному доопрацюванню між Сполученими Штатами Америки, Ісламською Республікою Іран та іншими переліченими країнами. Окремо я мав розмову з прем'єр-міністром Ізраїлю Бібі Нетаньягу, яка також пройшла дуже добре. Заключні аспекти та деталі Угоди наразі обговорюються і будуть оголошені найближчим часом. На додачу до багатьох інших елементів Угоди, Ормузька протока буде відкрита."
👁 4,130 26-05-18 19:03
❗️🇮🇷🗣 Трамп відтермінував удар по Ірану, щоб був час для укладання угоди«Емір Катару Тамім бін Хамад Аль Тані, наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бін Салман Аль Сауд та Президент Об'єднаних Арабських Еміратів Мухаммед бін Заїд Аль Нагаян звернулися до мене з проханням відкласти нашу заплановану військову атаку на Ісламську Республіку Іран, яка мала відбутися завтра, оскільки зараз проходять серйозні переговори, і, на їхню думку як Великих Лідерів та Союзників, буде укладено Угоду, яка буде цілком прийнятною як для Сполучених Штатів Америки, так і для всіх країн Близького Сходу та за його межами. Ця Угода, що важливо, включатиме пункт: ЖОДНОЇ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ ДЛЯ ІРАНУ!З поваги до вищезазначених Лідерів я доручив військовому міністру Піту Гегсету, Голові Об'єднаного комітету начальників штабів генералу Деніелу Кейну та Збройним силам Сполучених Штатів скасувати заплановану на завтра атаку на Іран, але водночас наказав їм бути готовими розпочати повномасштабний наступ на Іран у будь-який момент у разі, якщо прийнятної Угоди не буде досягнуто.»
👁 5,430 26-05-10 17:53
🇮🇷🗣 Діючий президент США назвав екс-президента сосунком. А так, нічого цікавого в новому дописі Трампа більше немає."Іран грав в ігри зі Сполученими Штатами та рештою світу протягом 47 років (ЗАТЯГУВАННЯ, ЗАТЯГУВАННЯ, ЗАТЯГУВАННЯ!), і нарешті «зірвав куш», коли Барак Хусейн Обама став Президентом. Він був не просто добрим до них, він був чудовим — фактично перейшов на їхній бік, покинувши Ізраїль та всіх інших союзників, і давши Ірану новий масштабний і дуже потужний ковток життя.Сотні мільярдів доларів, включно з 1,7 мільярда доларів готівкою, доставлених літаком до Тегерана, були подані їм на срібній тарелі. Кожен банк у Вашингтоні, Вірджинії та Меріленді був спустошений — це було настільки багато грошей, що коли вони прибули, іранські головорізи не знали, що з ними робити. Вони ніколи не бачили таких грошей і більше ніколи не побачать. Гроші вивантажували з літака у валізах та сумках, і іранці не могли повірити своєму щастю. Вони нарешті знайшли найбільшого ЛОХА з усіх у формі слабкого та дурного американського президента. Він був катастрофою як наш «лідер», але не таким жахливим, як Сонний Джо Байден!Протягом 47 років іранці «водили нас за ніс», змушуючи чекати, вбиваючи наших людей своїми придорожніми бомбами, придушуючи протести, а нещодавно знищивши 42 000 невинних неозброєних протестувальників, і сміючись над нашою тепер знову ВЕЛИКОЮ країною. Більше вони сміятися не будуть!"
👁 2,750 26-05-03 20:36
🇮🇷😎 Трамп оголосив про запуск гуманітарної ініціативи «Проєкт Свобода», що розпочнеться в понеділок вранці з метою виведення нейтральних іноземних суден, заблокованих в Ормузькій протоці. Операція погоджена в межах позитивних переговорів із Іраном і спрямована на допомогу екіпажам, які опинилися в заручниках обставин. Попри мирний характер жесту та заклик до вияву доброї волі, Донні попередив, що будь-які спроби перешкодити руху кораблів отримають силову відсіч.Трамп: «Країни з усього світу, майже всі з яких не залучені до близькосхідного конфлікту, що так відкрито й жорстоко розгортається на очах у всіх, звернулися до Сполучених Штатів із проханням допомогти вивільнити їхні судна. Ці судна заблоковані в Ормузькій протоці через події, до яких вони не мають жодного стосунку — вони лише нейтральні та ні в чому не винні випадкові свідки! Заради блага Ірану, Близького Сходу та Сполучених Штатів ми повідомили цим країнам, що безпечно виведемо їхні кораблі з цих обмежених водних шляхів, аби вони могли вільно та безперешкодно продовжувати свою діяльність. Знову ж таки, це судна з регіонів світу, які жодним чином не причетні до того, що зараз відбувається на Близькому Сході.Я доручив своїм представникам поінформувати їх, що ми докладемо всіх зусиль, аби безпечно вивести їхні кораблі та екіпажі з протоки. У всіх випадках вони заявили, що не повернуться, доки цей район не стане безпечним для судноплавства та всього іншого. Цей процес, «Проєкт Свобода» (Project Freedom), розпочнеться в понеділок вранці за близькосхідним часом.Мені цілком відомо, що мої представники ведуть дуже позитивні дискусії з державою Іран, і що ці переговори можуть призвести до чогось дуже позитивного для всіх. Переміщення суден має на меті лише звільнити людей, компанії та країни, які не зробили абсолютно нічого поганого — вони є жертвами обставин. Це гуманітарний жест від імені Сполучених Штатів, країн Близького Сходу, але, зокрема, від імені держави Іран. На багатьох із цих кораблів закінчуються запаси їжі та всього іншого, що необхідно для підтримки здоров'я та належних санітарних умов великих екіпажів на борту.Я вважаю, що це стане вагомим проявом доброї волі з боку всіх тих, хто так запекло боровся протягом останніх місяців. Якщо цей гуманітарний процес зазнає будь-яких перешкод, то з таким втручанням, на жаль, доведеться розбиратися силовими методами.»
👁 4,680 26-05-01 17:36
🔥Джим Бʼянко (Bianco Research) про сценарії виходу з іранської кризи у відповідь на слова Хавʼєра Бласа, що комусь з пари Іран-США рано чи пізно доведеться поступитися:Підсумок: війна з Іраном «застрягла».▶️Немає війни (бойових дій)▶️Немає миру▶️Немає судноплавства▶️Немає сирої нафти, LPG, добрив та/або геліюІ так все залишиться «застряглим», доки обставини не зміняться. Найімовірніші зміни:▶️США/Ізраїль відновлять атаки, щоб змусити іранців прийняти їхню позицію.▶️Іранці утримуватимуть патову ситуацію достатньо довго, щоб підняти ціни на сиру нафту до нестерпного рівня для розвиненого світу й змусити США/Ізраїль прийняти їхні позиції.▶️Третій варіант (я його лише «припускаю»): блокада завдасть іранцям нестерпного економічного болю, щоб змусити їх прийняти позицію США. Я кажу «припускаю», бо зараз думають, що це може тривати довго, а це грає на користь іранського варіанту — утримувати пат і піднімати ціни на нафту до нестерпного рівня. Як ми починаємо розуміти, іранський режим має високу толерантність до економічного болю, а більшість населення не може його повалити. Тому момент максимального болю (коли сховища сирої нафти повністю заповняться) може настати вже за кілька тижнів.