Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Оборона Одеси. Народжені в боях
Añadido 06 oct. 2021

Оборона Одеси. Народжені в боях

@tro_Vagapov_channel
Número de suscriptores: 562
Fotos: 3,540
Videos: 2,220
Enlaces: 4,240
Descripción:
🟢 З особистих питань пишіть @albina_vvv 🟢 Чат - https://t.me/TRO_Vagapov Національний спротив «Оборона Одеси. Народжені в боях»
Fuente

Оборона Одеси. Народжені в боях | Звільнити за 22 хвилини», або «Випадковий мовний патруль». 14 червня 2...

«Звільнити за 22 хвилини», або «Випадковий мовний патруль». 14 червня 2025 року, 17:21ТРЦ «Рівʼєра», магазин «Auchan».Розраховуючись на касі магазина «Ашан», побачив що охоронець щось намагається розглядати у мене в кошику де лежить запакований товар придбаний в іншому магазині.Я його ввічливо запитую: «Вас щось цікавить, чи щось потрібно?», на що неочікувано отримую відповідь «чек есть у тЕбя?».Я попросив його звертатись до мене українською мовою, бо живемо ми в Україні, а не в оркостані, але він замість того щоб вибачитись та перейти на українську, говорить: «Если не понимаешь что тебе говорю, может ты на английском поймешь?» та з жахливим акцентом намагався сказати жестикулюючи руками «you speak English? Check!»🤦‍♂️Я йому відповів, щоб «він покликав начальника охорони, а з ним я не бажаю спілкуватися». Коли я відійшов від каси, почув у свій бік «я тут пятьдесят лет живу и как считаю нужным, так и рАзгАвАриваю. И никаких проблем не было раньше. А ты откуда приехал, что так общаешься?». Повернувшись до нього я сказав що звернусь до його керівництва і нахилився прочитати прізвище на бейджі, але отримав від нього поштовх у плече зі словами «иди отсюда мелкими шагами».Стримавши бажання покласти його лицем до підлоги, я попередив його, що «у випадку другої спроби доторкнутися до мене, я зламаю йому руку». Звернувшись до іншого охоронця, зʼясував де знаходиться начальник охорони та продовжив вже спілкування з начальником охорони та адміністратором «Auchan» повідомивши їм про подію.Начальник охорони, та адміністратор були дуже здивовані. Розповіли, що охоронці підписують документи де вказано, що вони зобов'язані спілкуватися виключно державною мовою. Від початку конфлікту до того, як охоронця відвели в кабінет з ціллю звільнення пройшло 22 хвилини.Адміністрація пообіцяла протягом пʼяти діб надати мені письмо в якому буде розписано яке службове покарання поніс їх працівник перед звільненням.Також адміністрація зауважила, що працівники мають себе вести чемно і гідно, з повагою до відвідувачів незалежно від того, це людина похилого віку, ветеран чи підліток. Післямова:Заїхав у Львівські Круасани на Баїса і стоячи на касі побачив охайну панянку похилого віку яка сиділа у курточці. Я запитав, чи щось замовила вона, на що отримав відповідь, що «ні, тільки попросила телефон зарядити». І щось так захотілося зробити приємно бабусі - замовив їй чай та круасан.А коли виходив з закладу вона подякувала мені УКРАЇНСЬКОЮ!!! Сказала що їй 98 років, була в окупації під час Другої Світової Війни, трохи була на фронті у 16 років, а під час початку повномасштабної - була в окупації в Херсоні. І з 22 року почала переходити на українську.Виходив з закладу ледь стримуючи сльози. Епіграф: що вам *ля заважає, на дванадцятому році війни - ВИВЧИТИ РІДНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ?!?!?! Людина у 95 років вивчила, а ви - неспроможні?!p.s. Дякую миттєвій реакції на конфлікт адміністрації магазину Auchan та ТРЦ «Рівʼєра».📩 канал 📩 чат 🕊 Inst 📹 YT 😎 Fb