Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Типове Криворіжжя
Añadido 14 jul. 2024

Типове Криворіжжя

@tp_krr
Número de suscriptores: 18 851
Fotos: 13,600
Videos: 4,980
Enlaces: 27,600
Descripción:
✍️ Поки інші відпочивають, ми працюємо. ✅ Реклама - @rn_tpkr 🚨 Актуальні новини, карта повітряних загроз для Криворізького району, Кривого Рогу та України 🔻Поділитись новиною: @kryvyirih_moe_misto_bot

👥 Número de suscriptores

18 851
Promedio/Día:: -35
Promedio/Tiempo:: -49
Promedio/Mes:: -431

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 075
Promedio/Día:: 3,550
Promedio/Tiempo:: 3,233
ERR: 16.31%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 11
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Типове Криворіжжя 2026-01-13
Типове Криворіжжя | Новини 2025-04-08
Типове Криворіжжя 🕯️ 2025-04-06
Типове Криворіжжя | Радар 2024-08-01
Типове Криворіжжя | Новини | Радар 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,870 26-02-11 11:21
СИСТЕМА «БЛОЧНО-МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ - ГЕНЕРАТОРИ – СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ – АКУМУЛЯТОРИ ДЛЯ НАКОПИЧЕННЯ ЕНЕРГІЇ» – ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ АВТОНОМНОСТІ ЛІКАРЕНЬ Безперебійна робота лікарень – не просто питання електрики чи тепла. Це, у прямому сенсі, здоров'я та життя людей. З самого початку війни у місті було проведено величезну роботу – від створення резерву ліків, крові, харчування, будівництва та обладнання укриттів до встановлення потужних генераторів у всіх лікарнях, а також в амбулаторіях. Було встановлено 120 генераторів потужністю до 400 кВт.  І за ось вже майже чотири роки війни у роботі лікарень не було жодного збою. Навіть в умовах аварійних відключень і коли світла немає по 20 годин на день, лікарні автоматично переходять на ці генератори. Працюють відділення, проводяться операції, хворим та пораненим від ворожих обстрілів людям надається вся необхідна допомога. Але війна далі ставить складніші виклики. Наразі ворог прагне повністю позбавити міста України і світла, і тепла, і води. Ситуація, як ви самі знаєте з новин, вкрай важка та ризики, що вона може стати ще складнішою, є щодня. Тож ще минулого року ми заклали основу переходу лікарень до максимальної автономності. Це система «Блочно-модульні котельні - генератори – сонячні електростанції – акумулятори для накопичення енергії». Так, наприклад, головний корпус 16-й лікарні підключений до двох потужних генераторів, які забезпечують роботу освітлення та медичного обладнання в палатах. «Серце» лікарні - лікувальний корпус, де розташовані операційні, реанімація, травмпункт, лабораторія - має окремий генератор. А для найбільш критичних ділянок, таких як операційна та банк крові, передбачено систему подвійного захисту. Тут встановлені додаткові системи безперебійного живлення. Окреме живлення підведено і до харчоблоку, щоб вчасно забезпечувати пацієнтів гарячим харчуванням. Також  встановлена та вже подає тепло Блочно-модульна котельня потужністю 1 700 кВт. У палатах тепло – +22 - 25.Аналогічні проєкти реалізуються у лікарнях №5, 7, 9 та інфекційній лікарні. Також, крім потужних генераторів для додаткової надійності у лікарнях №17, 16 (дитячій восьмій лікарні), 7, 3, Перинатальному центрі та пологовому будинку №1 встановлені сонячні електростанції.Велика робота, але працюємо далі, щоб за будь-яких умов пацієнти отримували допомогу.
👁 2,870 26-01-27 08:19
❗️❗️❗️ Шановні криворіжці!Важлива інформація Сил ППО Останнім часом ворог змінив тактику застосування ударних БПЛА.Вони летять на низьких та наднизьких висотах, що ускладнює їхнє виявлення. Тому під час оголошення повітряної тривоги найсуворішим чином дотримуйтесь всіх вимог безпеки!Не чекайте на додаткові повідомлення «моніторингових каналів» та інших неофіційних джерел інформації.Відразу слідуйте в укриття!Якщо залишаєтеся вдома – суворо дотримуйтесь правила «двох стін» або пройдіть у підвал і в жодному разі не знаходитесь біля вікон або вхідних дверей.Це зможе захистити вас як від наслідків ворожих ударів, так і мінімізує ризики застосування засобів ППО, у тому числі стрілецької зброї, які застосовуються з метою прикриття критичної інфраструктури міста, необхідної для його життєзабезпечення. Ці прості правила вже допомогли зберегти сотні життів. Також прохання – під час ворожих атак дотримуйтесь інформаційної тиші, не викладайте в інтернет фото та відео з місць ударів чи роботу ППО. Це допомагає ворогові коригувати атаки! Дякуємо за розуміння!Бережіть себе та своїх рідних!Ми робимо все можливе для вашого захисту.Повідомити про подію◀️ПІДПИСАТИСЬ👈
👁 2,770 26-01-21 09:59
⚡️ ВАЖЛИВО! Рекомендації енергетиківУже понад чотири роки агресор цілеспрямовано атакує енергетичну інфраструктуру України, намагаючись залишити мільйони людей без світла, тепла й води. Масовані удари по електростанціях та підстанціях стали частиною тактики терору проти мирного населення. Застосування графіків відключень споживачів від електроенергії є наслідком постійних дронових та ракетних атак на державні та міські об’єкти енергетики.Попри ці виклики постійно вживаються  термінові та комплексні заходи для врегулювання цих ситуацій. Ми змушені вкотре звернутися до громадян,щоб у ці складні часи кожен мав чітке розуміння, як діяти під час знеструмлень, як підготуватися заздалегідь і як убезпечити себе, своїх близьких та побутову техніку. Обов’язково,  після зникнення світла треба відключити від мережі ВСІ електроприлади: пральні машини, чайники, бойлери, електронагрівачі, електроопалення, електроплити, а також вимкнути світло в приміщеннях. Такі дії дозволять уберегти їх від пошкодження під час стрибків напруги, коли світло з'явиться та запобігти перевантаженню мережі.Важливо!!! Після появи світла  НЕ МОЖНА одночасно вмикати всі електроприлади. Необхідно обмежитись включенням в мережу одного приладу, а інший включати в наступний період часу (через 10-15 хвилин, а краще через 30 хвилин), обов’язково відключивши попередній. Адже різкі перепади напруги в електромережах можуть у буквальному сенсі знищити побутову техніку за лічені секунди!!! Найбільший ризик виникає саме в моменти відновлення електропостачання після відключень, коли до мережі одночасно підключається велика кількість споживачів.  Крім того, одночасне включення потужних електроприладів великою кількістю споживачів може спричинити аварію, як наслідок — мешканці повторно лишаються без світла, але вже не через стабілізаційне відключення, а через аварії, які потребують реагування ремонтних бригад. У результаті таких безвідповідальних дій є ризик залишитися без електропостачання на кілька днів, чекаючи, доки фахівці ліквідовуватимуть наслідки перевантажень і відновлюватимуть пошкоджену інфраструктуру. Внаслідок такого перевантаження можливе пошкодження та займання силових трансформаторів, автоматичних вимикачів, рубильників, шинопроводів і кабельних ліній на трансформаторних підстанціях (ТП), що, своєю чергою, призводить до ще більш тривалих відключень електропостачання.Отже, такі прості дії, як ощадне використання електричних приладів, які споживають напругу не просто допоможуть зберегти світло й техніку в домівках, а інколи,навіть, здоров’я та життя. Наразі наші енергетики працюють в посиленому режимі та реагують на усі виклики. Загальнодержавна та міська енергетична інфраструктура продовжують працювати в умовах збройної агресії російської федерації, тому просимо Вас із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, спричинених об'єктивними обставинами.👇 Підписатись | Надіслати новину
ПАМ'ЯТЬ ПРО ПОДВИГ ГЕРОЇВ ЖИТИМЕ ВІЧНО - І В НАШИХ СЕРЦЯХ, І В МЕМОРІАЛЬНИХ КОМПЛЕКСАХ, ЩО СТВОРЮЮТЬСЯ В МІСТІСьогодні у Довгинцівському районі, в парку «Ювілейний», відкрили Алею Слави - вже шосту в Кривому РозіМеморіальний комплекс присвячений 316 землякам - мешканцям району, які віддали життя за свободу України, починаючи з 2014 року. Їхні імена та обличчя закарбовані на 79 пам’ятних стендах. Серед них четверо Героїв України, відзначених за свій подвиг найвищими державними нагородами: сержант медичної служби Дерусова Інна Миколаївна, старший солдат Павлов Георгій Олександрович, капітан Оцерклевич Віктор Ярославович; молодший сержант Бєліков Олексій Олександрович. Цей Меморіальний комплекс став уже шостою Алеєю Слави, створеною у місті. Раніше вони були створені в Інгулецькому (на Інгульці та на ПівдГЗК), Тернівському, Покровському та Центрально-Міському районах. До кінця року буде відкрито ще дві Алеї Слави: у парку Богдана Хмельницького (Металургійний район) та в парку «Юність» (Саксаганський район).  Кожне ім’я на цих меморіальних стендах — це ціна нашої свободи та жива історія боротьби, що триває понад десятиліття. Через Алеї Слави, Музей російсько-української війни, «Книгу пам’яті», пам'ятники та меморіальні дошки, назви вулиць, інтерактивні комплекси ми створюємо живу культуру шани, яка назавжди залишиться у наших серцях та історії Кривого Рогу.Вічна слава Героям!
ТЕПЛО ДЛЯ ГЕРОЇВРозпочали у Кривому Розі дуже душевну акцію підтримки Захисників та Захисниць - для наших військових буде відправлено 3 500 термосів, розписаних криворізькими дітьми, і кожен малюнок на них буде унікальний. Місто закупило 3 500 термосів і упродовж найближчих тижнів діти з криворізьких шкіл, дитячих садочків та художніх шкіл створять для Захисників та Захисниць особливі подарунки, розписані власноруч теплими побажаннями та щирими дитячими малюнками. Ми не лише працюємо для зміцнення обороноздатності міста, допомагаємо забезпечувати військових технікою, РЕБами, БПЛА, джипами - з початку війни це вже понад 3,1 млрд. грн.,  та реалізуємо у місті комплексну програму підтримки Захисників, та членів їхніх сімей. Ми так само намагаємося й морально підтримати тих, хто сьогодні боронить нашу землю. Проводяться концерти, благодійні акції, заходи для дітей Героїв та багато іншого. Проявом турботи та вдячності є й ця добра справа. Разом із дітьми передаємо на передову частинку щирої вдячності та тепло наших сердець.  І хоч акція замислювалася нами як "дитяча", зараз уроботу включилися й батьки, які допомагають дітям створювати не лише малюнки, а й листівки з теплими словами та символи віри в перемогу. Кожен подарунок стане унікальним – теплим, щирим, наповненим любов’ю. Ми - місто сильних людей. І ця сила – в єдності, турботі й підтримці. Кривий Ріг завжди був і буде поруч із нашими Героями.Дякую всім, хто допомагає!
МОДЕРНІЗАЦІЯ ЛІКАРНІ №7 НА ДАМАНСЬКОМУ В ТЕРНАХ.Для 120 тисяч мешканців буде створено сучасну, оснащену новим обладнанням лікарню, яка надає весь комплекс допомоги від лікування до реабілітації. Незважаючи на всі складнощі воєнного часу, реалізуємо у Кривому Розі одразу кілька великих та дуже важливих медичних проектів. Це капітальний ремонт тисячки, новий корпус інфекційної лікарні - там роботи вже закінчуються, плюс-мінус десь в квітні буде закінчена поліклініка 3 міської лікарні. Вже закінчено урологічне відділення 10 лікарні, декілька нових відділень 5 лікарні, збудоване нове приміщення під установку сучасного обладнання МРТ у 1-й лікарні. Також розпочали у цьому році великий проєкт реконструкції сьомої лікарні на Доманському.Це велика кластерна лікарня, яка обслуговує і мешканців Кривого Рогу, і Криворізького району, а також міст Жовті Води та П’ятихатки.  Зараз іде повна реконструкція головного корпусу. Вже виконали заміну віконних та дверних блоків, капітальний ремонт покрівлі та утеплення цоколю. Наразі, о виконуються зовнішні роботи, включаючи зовнішнє утеплення. Наступного року буде проведено внутрішні роботи.Проєкт реалізується у партнерстві та при співфінансуванні міста, Європейського інвестиційного банку - ми виграли конкурс Мінінфраструктури на кошти щодо відновлення ЄІБ, та за підтримки Групи МЕТІНВЕСТ у рамках нашої програми соцпартнерства. Модернізація лікарні не обмежується лише головним корпусом. За останній час у закладі реалізовано низку важливих проєктів: коштом міського бюджету відремонтовано реабілітаційне відділення та закуплено сучасне обладнання, яке допомагає покращувати якість надання реабілітаційних послуг; встановлена сонячна станція; проведено заміну ліфта у терапевтичному корпусі; встановлено сучасну блочно-модульну котельню потужністю 2,5 МВт.  Продовжуємо всі проекти - медичні, соціальні та інші -які треба робити для людей.
🗣У Кривому Розі триває ліквідація наслідків ранкової ворожої атаки — повідомив Вілкул. Внаслідок шахедної атаки було влучання у дах п‘ятиповерхівки, зруйновано об'єкт комунальної інфраструктури, пошкоджено 2 газопроводи. Усього пошкоджено 10 житлових багатоквартирних будинків у Довгинцівському районі, 14 приватних будинків та школа у Центрально-Міському районі. У житлових будинках пошкоджена покрівля та вибито 240 вікон у квартирах та у школі, а також 26 вікон в під’їздах. Для ліквідації наслідків задіяно всі необхідні служби, 15 бригад комунальників та 11 одиниць техніки. У під'їзді де відбулося руйнування сходового прольоту з 5 по 1 поверх, завершено роботи щодо демонтажу аварійних конструкцій. На період ліквідації наслідків в цьому будинку було тимчасово призупинено газопостачання у квартирах 3-х під’їздів, наразі подача газу вже відновлена, також будинок з електрикою та водою, крім 5-го під'їзду. Крім того покрівля 4, 5, 6 під’їздів накрита тарпауліном. На одному з газопроводів ще вдень газопостачання було відновлено. В іншому місці 245 абонентів залишається без газу та 257 без електрики. Відновлення по газу буде швидше, електрика – до доби. Енергетиками вже встановлені трансформатори, виконані підготовчі роботи. До кінця доби має бути подане світло до 87 будинків, відновлення електропостачання по іншим абонентам відбудеться завтра. Одразу ж було розгорнуто Штаб допомоги людям у КГ №90, за адресою: вул. Романа Рибалки, 1А. Там видають будівельні матеріали та приймають заяви на матеріальну допомогу від міста. Тим, кому це буде потрібно, буде також надано допомогу з тимчасовим розселенням. Штаб працюватиме й завтра: з 8:00 до 18:00. З матеріального резерву міста людям вже видано 76 листів OSB, 300 м2 плівки, 7 200 м2 тарпауліну та інші будматеріали. Видача продовжується, запас є. Всім 14-ти постраждалим домоволодінням у Центрально-Міському районі видані комплексні пакети будівельних матеріалів. Окрім інших робіт, сформовані бригади комунальників та управителів допомагають зачинити вікна тим, кому в цьому потрібна допомога - насамперед пенсіонерам та маломобільним людям. Потім буде виконано скління та заміна вікон, ремонт покрівель. Тим, чиї квартири постраждали, буде надано, як і після попередніх обстрілів, матеріальну допомогу від міста. По 40 тисяч гривень буде надано допомогу мешканцям зруйнованого під'їзду на першочергові потреби. Вже прийнято 122 звернень про надання матеріальної допомоги від міста за пошкоджене майно. Прийом триває. У районі вже створено спеціальні комісії і вони ведуть роботу з визначення суми збитків у кожному випадку.  Допомога буде надана усім, хто того потребує.Повідомити про подію◀️ПІДПИСАТИСЬ👈