Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Типове Криворіжжя
Añadido 14 jul. 2024

Типове Криворіжжя

@tp_krr
Número de suscriptores: 18 851
Fotos: 13,600
Videos: 4,980
Enlaces: 27,600
Descripción:
✍️ Поки інші відпочивають, ми працюємо. ✅ Реклама - @rn_tpkr 🚨 Актуальні новини, карта повітряних загроз для Криворізького району, Кривого Рогу та України 🔻Поділитись новиною: @kryvyirih_moe_misto_bot

👥 Número de suscriptores

18 851
Promedio/Día:: -35
Promedio/Tiempo:: -49
Promedio/Mes:: -431

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 075
Promedio/Día:: 3,550
Promedio/Tiempo:: 3,233
ERR: 16.31%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 11
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Типове Криворіжжя 2026-01-13
Типове Криворіжжя | Новини 2025-04-08
Типове Криворіжжя 🕯️ 2025-04-06
Типове Криворіжжя | Радар 2024-08-01
Типове Криворіжжя | Новини | Радар 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,900 26-06-06 09:20
ПРО ТРУДОВИЙ ПОДВИГ КРИВБАСУ ТА СПРАВЖНЮ БИТВУ ЗА ВИЖИВАННЯ МІСТАПОСТ ПОДЯКИ ВСІМ КРИВОРІЖЦЯМ 6 червня 2023 року - три роки тому - росіяни підірвали Каховську ГЕС. Це був не просто удар по дамбі. Це був удар по життю мільйонів людей, по півдню України, по екології, по містах і громадах, які десятиліттями жили завдяки цій водній системі. Для Кривого Рогу це стало одним із найважчих випробувань. Найскладнішим серед усіх міст. Тому що наше- посеред степу - на 70% залежало від каховської води. В одну ніч ворог фактично зруйнував систему, яка забезпечувала водою 800 000 людей у Кривому Розі та прилеглих громадах, лікарні, школи, промисловість, критичну інфраструктуру. Добре пам’ятаю ті дні. Сотні дзвінків, цілодобові наради, тривожні запитання людей: що буде завтра? Чи вистачить води? Як працюватимуть лікарні, школи, підприємства? І водночас було чітке розуміння: часу на паніку немає. Треба діяти. Бо води у місті може не стати взагалі. Титанічна робота. Максимально стислий термін. • Вже 14 липня вода першою трубою міського проекту Міськводоканалу з АМКР пішла в Південне. • 20 липня – пішла вода з першої труби реалізованого з Міськводоканалом КРЕСівського проекту. • 7 серпня - 2-га гілка! Всього силами міста та водоканалу було збудовано 3 водогони та насосну станцію. • Вже до осені ситуація в місті стабілізована. 10 місяців місто живе на цих проектах.• Паралельно - будівництво державного проекту «Інгулець - Південне». Перша нитка почне працювати 7 травня, четверта – влітку 2024 року. У цих п'яти рядках – безсонні ночі та цілодобова робота десятків тисяч людей. Робота, яку ніхто і ніколи у такі терміни раніше не робив. Часто - під обстрілами та в умовах блекаутів. Потім було реалізовано й низку інших важливих проектів щодо ліквідації наслідків. Збудовано магістральні водогони на Терни та ж/м Інгулець, проведено масштабну заміну мереж на Даманському, 5-му Зарічному, Північному ГЗК та в інших районах міста.  Лише за минулий рік у Кривому Розі оновили понад 50 кілометрів трубопроводів. А всього – в умовах війни – 123,7 км магістральних та квартальних трубопроводів міста.План цього року – ще понад 40 кілометрів трубопроводів.Це не просто робота. Це вода у кожному будинку, якої могло б не бути взагалі. Кривий Ріг вистояв. Так, качаємо за 250 км із Кременчуцького водосховища. Так – якість від цього на жаль не така, як була по прямій з Каховки. Але місто з водою, якої окупанти нас хотіли позбавити взагалі. З водою - завдяки працівникам “Кривбасводоканалу”, нашим комунальникам, енергетикам, будівельникам і всім криворіжцям.Низький уклін усім, хто працював тоді та працює зараз! Щира подяка за величезну допомогу Президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському, Уряду, обласній владі та міжнародним партнерам! Ми не забудемо, хто був причиною цієї біди. Росіяни вчинили злочин, наслідки якого Україна і наше місто відчуватиме ще багато років. Але ми також не забудемо, як Кривий Ріг тоді діяв. Спокійно. Зібрано. По-робочому. Як місто, яке не зламати.
👁 4,210 26-05-30 06:50
⚡️ З 1 по 4 червня в деяких населених пунктах Кривого Рогу не буде світла через планові роботи. 1 червня електроенергії не буде з 10:00 до 17:00 у селі Вільне, за такими адресами:вулиця Дачна: 1, 2, 2А, 5, 11, 12, 25, 26, 29, 35, 36, 38, 39;вулиця Лесі Українки: 1, 2, 2А, 3А, 4, 5, 5А, 6-8, 10-16 (парні), 17, 18, 20, 22, 22/1, 22А, 24, 28, 28А, 30, 32, 35, 37А, 43;вулиця Меліоративна: 1, 1А, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 7, 8/1;вулиця Молодіжна: 1-4, 6-9, 12, 17, 29;вулиця Незалежності: 2-10 (парні);вулиця Садова: 1-12;вулиця Українська: 9, 16, 21-24;вулиця Шевченка: 1-3;вулиця Шкільна: 1-3, 3А;провулок Садовий: 1, 1А, 3-7;провулок Шкільний: 3;вулиця Зелена: 53.3 червня з 08:00 до 18:00 без світла залишаться деякі мешканці села Грузьке:вулиця Володимира Шкапенка: 18, 20;вулиця Молодіжна: 1А, 2, 2А, 4-12 (парні), 16-26 (парні);вулиця Українська: 1А.4 червня з 07:30 до 18:00 світла не буде у:Кривому Розі: вулиця Жовтонога: 51А, 139;селі Широка Дача: вулиця Вишнева: 81.А з 08:00 до 18:00 у:— селі Вільне:вулиця Дружби: 1, 4-14, 14А, 15-24;вулиця Меліоративна: 1А;вулиця Незалежності: 1, 8А;вулиця Шевченка: 2-4, 4А, 5-12, 12А, 13-21, 21А, 22-26, 26А, 27-36, 38-43, 43А, 44-46, 48;провулок Дружби: 1, 2;— селі Радушне: вулиця Лікарняна: 20. ⬆️Натисніть для детального перегляду Підписатись 👇 Надіслати новину
👁 2,190 26-05-28 14:53
ПРО НОВОСІЛЛЯ, ПЕРШИЙ МЕДИЧНИЙ ВНЗ У КРИВОМУ РОЗІ І ЯК ДО НЬОГО ВСТУПИТИ, ТА НАШИХ НОВИХ КРИВОРІЖЦІВ Сьогодні новосілля у нашому місті справляє родина Майї Єрмолаєвої - доктора медичних наук, професорки та в.о. ректора Донецького національного медичного університету. А разом із нею справляє новосілля у нашому місті цілий Університет!Так. Вперше у Кривому Розі працюватиме один із найкращих медичних університетів країни!Чесно кажучи, це була моя давня мрія – щоб майбутні лікарі могли навчатися саме у Кривому Розі, а після навчання залишалися працювати у рідному місті. Тому що коли студент їде вчитися в інші міста – часто там і залишається. А медики дуже потрібні нам самим))Ми багато зробили, щоб Донецький національний медичний університет, що покинув рідне місто ще в 2014 році і змінив прописки в кількох містах, переїхав саме до нас. Щиро радий, що вийшло. А ще радий тому, що викладачам університету – а серед них дуже багато унікальних фахівців – сподобалося у Кривому Розі. Будемо працювати!Вже з 1 вересня стартують заняття для перших студентів. Знаю – вже багато охочих, але можливість вступити до одного з найпрестижніших ВНЗ країни має кожен! Дізнавайтеся і вступайте!Офіційна сторінка - dnmu.edu.ua/Телефони приймальної комісії ДНМУ:+38 (097) 317-04-38+38 (095) 036-89-27 На сьогодні у Кривому Розі обліковано вже 90,4 тис. ВПО, з яких 63 тисячі обрали Кривий Ріг для постійного проживання. Зрозуміло, що найскладніше питання – житлове. Його можна вирішити лише за допомогою великих держпрограм. Але ми не стоїмо осторонь. Вже реконструйовано під житло кілька гуртожитків, зараз триває реконструкція будівель на вул. Кропивницького та Антонова – це 103 квартири. Цікавий проект реалізуємо і з БФ «Карітас Кривий Ріг» - місто надає приміщення, переводить їх у житловий фонд, робить усі комунікації, а Фонд при фінансуванні УВКБ ООН робить ремонти. Вже відремонтовано 7 квартир. У тому числі – нова квартира Майї В’ячеславівни. Проєкт буде подовжено: обрано ще 6 квартир для реалізації і ще 8 чекають на погодження від УВКБ ООН.Тож новосілля у Кривому Розі обов'язково продовжуватимуться!
👁 3,170 26-05-18 09:50
ПРО НАШИХ ЧУДОВИХ КРИВОРІЗЬКИХ МАЙСТРІВ, ТРАНСПОРТНИКІВ, ВСІХ МЕШКАНЦІВ МІСТА І ТРОХИ «ФАНТАСТИКИ»Багато звичних речей нами сприймаються за принципом «так і має бути». Наприклад, міський транспорт – автобуси, трамваї, швидкісний, тролейбуси. Все працює. І так – «так і має бути».А тепер декілька цифр:• Щодня понад 170 од. комунального транспорту виходять на маршрути міста.• Щодня - понад 240 тисяч пасажирів.• За минулий рік – це майже 90 мільйонів.• Найдовші маршрути у країні - наприклад  228 та 228А це 43 км (в обидві сторони 86 км).• Це – ціла система тягових підстанцій, станцій, колій, тунелів, зупинок, робота депо, гаражів, ремонтних майстерень. Тільки контактних мереж – 262,2 км. • При цьому проїзд - безкоштовний.• Хоча в деяких містах вже по 25 і навіть 30 грн.• Тобто для середньої криворізької сім'ї із 3-х людей економія на рік 22 тис. грн. До речі, навіть в умовах війни у Кривому Розі придбано 10 нових автобусів, зроблено фактично нових - 10 трамваїв та 22 тролейбуси (у тому числі понад 10 гібридних з ДГУ), відкрито новий маршрут № 8.  При цьому «так і має бути» працює в умовах коли електроенергія зросла в ціні втричі за останні роки, а ПММ майже втричі, та за дуже серйозної нестачі персоналу – зараз вона понад 1000 (!) фахівців. Сьогодні проводив нараду в одному з трамвайних депо – має бути по штату 17 електриків, а реально – 5.  І при цьому наші майстри не просто працюють – а прямо зараз створюють ще один трамвай, фактично нову машину! Плюс цього року буде ще 5 на 99% нових тролейбусів. Тож за великим рахунком те, що «так і має бути» в сучасних реаліях майже фантастика.І за це велика подяка всім працівникам наших транспортних підприємств!Згодні - поставте їм «лайк» ))
👁 3,200 26-05-17 12:57
300 + 1 МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ДЛЯ 1060 ПІДПРИЄМЦІВ КРИВОГО РОГУТакий проміжний підсумок нашої міської Програми підтримки малого та середнього бізнесу у залученні грантівІ кожен підприємець міста може стати наступним – у кожному районі міста ми створили проектні офіси, де вам нададуть допомогу у підготовці проектів та проходженні всіх процедур. Тільки з початку 2026 року 108 криворізьких підприємців подали заявки на участь у програмі «єРобота», з них 48 вже отримали підтвердження на фінансову підтримку на понад 20 мільйонів гривень. Плюс залучаються кошти міжнародних партнерів - це ще понад 18 мільйонів.  Значні суми, які реально допомагають підприємцям у розвитку бізнесу. А це дуже важливо і для людей, і для міста загалом. Сьогодні, у наш непростий час, це і питання виживання, і питання розвитку. Ми бачимо, як грантові кошти перетворюються на реальні кав’ярні, виробництва, реабілітаційні центри. Це податки, це стабільність, це впевненість людей у майбутньому. Так, за час дії програми створено вже 845 нових робочих місць. У Саксаганському районі вкотре поспілкувався з нашими підприємцями – учасниками грантових програм. Приклад - пекарня «ЗВГ», якої керує Миколай Грунь. Завдяки участі у програмі отримали сучасне обладнання, що дозволило значно покращити процес виробництва та розширити асортимент до 40 найменувань. Сьогодні це до 50 тонн продукції на місяць, у тому числі для лікарень міста. Працює понад 30 фахівців - це багато, але і надалі планують збільшувати штат. Круто! Ще одна з учасниць програми - Олена Лісніченко, засновниця кав'ярні сімейного формату «Glazur’».Завдяки підтримці у 192 тис. грн змогла оновити кав’ярню біля скверу «Юність». тапридбати сучасне обладнання. Плюс додалося ще одне робоче місце. До речі, дуже затишне кафе, чудова господарка, смачна кава )) Шановні підприємці – пробуйте, це працює!Куди звертатись для участі у грантових програмах я писав тут.
👁 3,240 26-05-11 10:35
ДИТСАДОК №234 ЩО У САКСАГАНСЬКОМУ РАЙОНІ ТЕПЕР МОЖЕ ПОВНОЦІННО ПРАЦЮВАТИ ОФЛАЙНДЛЯ ЦЬОГО СТВОРИЛИ У НЬОМУ СУЧАСНЕ УКРИТТЯ НА 100 МІСЦЬВорог не припиняє терор - тривоги та атаки, на жаль, стали для багатьох звичними. Але робимо все, щоб і місто в цілому, і особливо діти могли жити майже нормальним, як для воєнного часу, життям. Для цього створили та облаштували укриття вже у 222 закладах освіти, включно з трьома підземними школами. Це майже 43 тисячі місць.  Що означають ці цифри? Це робота шкіл, садків, ДЮСШ, творчих шкіл. А значить – освіта та розвиток дітей та молоді, і в результаті - майбутнє міста. Тому у роботі на цей рік ще 30 проєктів з облаштування нових та розширення укриттів.При цьому акцент на створенні не просто укриттів, а повноцінних навчальних просторів - комфортних для дітей, педагогів та вихователів.  Так у 234-му садочку ще у 2023 році коштом міськбюджету було створено укриття на 50 місць. Садок працював, але поступово попит на офлайн-навчання зростав. І зараз, завдяки проєкту «КРИЦЯ», облаштовано сучасне, комфортне та багатофункціональне укриттяна 100 місць.Зроблено все – від інженерних мереж до меблів, «сухого басейну» та ліжок для відпочинку. Добре вийшло. З урахуванням того, що зараз у садок ходить у середньому 75 дітей, то є ще й вільні місця. Гарний садок, хороші дітки та дуже хороші вихователі! Так що батьки, які живуть поряд – є можливість записати й ваших діток )
👁 3,040 26-05-10 14:07
Сьогодні, мабуть, найдобріший день - День Матері Мама вчить нас любити, вірити, триматися і не здаватися. У найважчі хвилини згадуємо її голос: «Я тут. Я поруч». Мама вміє любити сильніше, ніж говорить. Хвилюватися мовчки. Молитися тихо. Вірити в нас навіть тоді, коли ми самі в собі сумніваємось.Чекати довго. А чекати свою дитину - це, мабуть, одна з найважчих робіт на землі… Сьогодні подарували частину нашої душі та тепла жінкам, чий материнський подвиг став символом вічності -організували концерти для матерів полеглих Героїв і тих, хто зник безвісти або в полоні. Для мам виступили як криворізькі артисти, так і спеціальні гості - народна артистка України Ауріка Ротару та Анна Добриднєва. Це знак поваги від усіх нас. Ваш біль - це спільний біль усього Кривого Рогу. Турбота та повага до вас - святий обов’язок всіх нас. Не буду, казати високих слів - за нас краще скажуть дії. Ви для нас - приклад неймовірної стійкості, витримки та незламності.  Дякуємо Вам за турботу,  за безсонні ночі, за ваші силу, вірута розуміння.Низький уклін Вам за все, Мами Кривого Рогу!З Днем Матері, любі!  P.S. Сьогодні подзвоніть мамі. Запитайте: Мамо, як ти? - і послухайте її відповідь. Якщо мами вже немає поруч, згадайте її голос і тепло, яке залишається з нами назавжди.
👁 3,580 26-05-08 09:13
ПАМ'ЯТЬ. ПЕРЕМОГА. ЧЕСТЬ. СЛАВА.Сьогодні, за незмінною традицією Кривий Ріг шанує подвиг тих, хто пройшов крізь пекло Другої світової війни. Подвиг Переможців. У кожному районі міста горять Вічні вогні, люди несуть тисячі квітів до пам'ятників та меморіалів. Тому що історія кожної родини, кожного воїна, які пройшли через страшні випробування Другої світової війни - це сила, що єднає покоління, надихає та загартовує нас у боротьбі за рідну землю. І сьогодні ми говоримо не лише про пам'ять. Пам’ять - це не просто про минуле. Це – жива історія.Тому ми говоримо про Перемогу. Про мужність воїнів, силу та волю наших людей, коли наші предки змогли перемогти загарбника та спасли не лише свою землю, а й європейські країни. Зло змінює прапори й назви. Але його завжди треба зупиняти. Сьогодні нашому поколінню знову доводиться боротися за свою Батьківщину, за право жити у своїй країні.І як 81 рік тому - ми не відступимо.Бо це наша земля, наш народ єдиний, а в нас кров Переможців.Перемогли тоді, переможемо й зараз.
👁 2,710 26-04-30 15:06
Для криворіжців «золотого віку» створили та розвиваємо простір, де людина відчуває себе важливою - у Кривому Розі триває 11-та сесія «Університету третього віку»Зараз навчальний марафон в самому розпалі. Одинадцята сесія Університету об’єднала близько 350 студентів, які сьогодні у всіх районах міста опановують нові навички - від комп'ютерної грамотності до здорового способу життя. А всього Університет - це вже понад 3,3 тисячі криворіжців!В цей складний час ми не скоротили у місті жодної соціальної виплати чи міської програми підтримки криворіжців - а їх понад 50 видів, включаючи безкоштовний проїзд та проднабори. Аголовним завданням Університету є не лише навчання, а й тепле спілкування та психологічна підтримка. Тому створюємо умови, щоб наші шановні студенти і освоювали гаджети - у тому числі як записатися онлайн до лікаря, як передати показники лічильників, як знайти потрібну інформацію або зателефонувати онукам за кордон - і займалися спортом, і не відчували самотності. Сьогодні  радий був поспілкуватися зі студентами на заняттях з інформатики в Металургійному районі й вкотре переконався, наскільки всі наші проекти потрібні людям. До речі, серед студентів 11-ї сесії чимало непересічних особистостей. У Металургійному районі найстаршій студентці, Ірині Михайлівні Нестеровій -  82 роки! Колишня медсестра, майстер спорту та прихильниця дайвінгу, вона і сьогодні вражає активністю! Обов'язково продовжимо цей проект - зараз триває набір наступного, осіннього семестру. Шановні криворіжці 60+, якщо є бажання - записуйтесь!  Телефони для довідок: Тернівський район 0975706116, Покровський район 0961985617, Саксаганський район 0978387683, Довгинцівський район 0630583746, Металургійний район 0964936860, Центрально-Міський район 0675706326, Інгулецький район (ПівдГЗК) 0984539902, Інгулецький район (Інгулець) 0684400857.
👁 3,410 26-04-29 15:01
❗️ Саксаганському та Металургійному районам завтра ТРЕБА ПЕРЕКРИТИ крани подачі води у квартирахБУДЕ ПРОБНИЙ ЗАПУСК НАСОСІВ‼️ Це необхідно для запобігання внутрішньобудинковим гідроударам, які можуть спричинити:➡️пориви труб➡️підтоплення➡️пошкодження майнаСПИСОК ВУЛИЦЬ:вул. Медовавул. Городищенськавул. Мудрьонавул. Пелагеї Литвиновоївул. Галковський Кутвул. Одеськавул. Генічеськавул. Підрозділу Альфавул. Льотчиківвул. Творчавул. Філатовавул. Парковавул. Павла Глазовоговул. Володимиа Зінченкавул. Св.Григорія Богословавул. Тесленкавул. Володимира Великоговул. Дідровул. Харцизькавул. Дубкивул. Святителя Василя Великоговул. Катеринівськавул. Вахи Арсановавул. Руданівськавул. Джохара Дудаєвавул. Технічнавул. Залізнавул. Братів Кожакінихвул. Святослава Хороброговул. Героїв УПАвул. Українського Відродженнявул. Харківськавул. Липневавул. Гетьманськапр. Героїв-Підпільниківвул. Козацькапр. Миру, 17-41вул. Валентини Явірвул. Степана Бандерипр. Університетськийвул. Дарвінавул. Генічеськавул. Ярослава Мудрого Повідомити про подію◀️ПІДПИСАТИСЬ👇