Fuente
той шо Харківець | сьогодні по укр.твічу робили знову накрутку і спам.в тому числі Ярохам...
412 Vistas/Alcance
2026-03-25 01:48
Mensaje №6346
сьогодні по укр.твічу робили знову накрутку і спам.в тому числі Ярохам, спамили моїм посиланням.вони подумали, шо це я, попросив своїх людей з чату таке робить і сказали, шо дадуть мені репорт за це (робить мені нєхуй, чим отакою хуйньою займатись, ну то похуй, хай, що хочуть те і думають)а потім ті самі боти, прийшли до мене і писали - нахуя ви Ярохам спамите, вони будуть вам репорт кидати (прикріпив скріни)я перевірив тих, хто це писав, а вони навіть не зафоловлені на ярох )потім мені писали в чаті, що це Смокі робить, і тд і тп (останній скрін)потім накрутили мені 450 онлайну 👍того, якшо у вас є голова на плечах, ви зрозумієте, шо це все боти і пишуть вони як реальні люди.бо не можуть за один вечір всі стрімери придумать, щоб люди з їхнього чату писали іншим стрімерам і спамили їм.короче отака хуйня. на репорти Ярох по факту похуй, хай передивляться мій стрім і побачать, шо я нікого і нічого не просив спамить, але то треба додуматись до такого, то може вони таке і не зроблять. знову ж таки - похуй.я чистий, моя совість чиста, до завтра.будемо дзвонить гадалкам 💋