Fuente
той шо Харківець | АНОНС СТРІМА НА ЗАВТРА 🚨значить так, завтра буде ламповий, домашній, д...
178 Vistas/Alcance
2025-12-29 14:16
Mensaje №5949
АНОНС СТРІМА НА ЗАВТРА 🚨значить так, завтра буде ламповий, домашній, дружній передноворічний, останній в цьому році стріму вас буде можливість зідзвонитись з Сантою в прямому ефірі, розказати як ви себе вели, що робили цілий рік і головне - розповісти віршик, це обовʼязково! (для цього потрібен Діскорд, така програма як був раніше Скайп, де можна буде зідзвонитись)після цього у нас буде Сонг-батл /для тих хто не в курсі, тут співати не треба) вам треба підготувати один трек, який ви закинете на сайт, де будуть рандомно підбиратись пари треків і ми будемо в чаті голосуванням вибирати хто проходить даліТЕМА СОНГ-БАТЛА - ваш найкращий трек за 2025 рік / не обовʼязково новорічний чи різдвяний, просто трек який ви слухали найбільше, чи який повпливав на вас, чи просто Смарагдове небоВАЖЛИВО! Підготуйте на всякий декілька треків, бо я впевнений будуть повтори і якшо модери видалять ваш трек, то треба буде закинути ще якийсь (не робіть ставки на Смарагдове небо і Шугар - Олєг) Так шо якось так)) готуйтесь на завтра, початок о ~21:00, проведемо цікаво і дампово вечір 😍🫶🏻 (за найкращий віршик і переможцю сонгбатла Санта-Клаус обіцяв маленькі підгончики по 500грн на карту, щоб ви шпроти купили собі😂)