Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Той самий Бабіч
Añadido 14 jul. 2024

Той самий Бабіч

@toisamyibabich
Número de suscriptores: 3 049
Fotos: 898
Videos: 17
Enlaces: 1,180
Descripción:
Канал заархівовано. Усі дописи в цьому каналі є особистою думкою Бабіча і не підкріплені жодним фаховим висновком чи досвідом, окрім аксіоми «Бабіч завжди правий»

👥 Número de suscriptores

3 049
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -8
Promedio/Mes:: -33

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 025
Promedio/Día:: 1,500
Promedio/Tiempo:: 3,503
ERR: 99.21%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,300 25-01-30 19:23
КОРИСНІ ОГОЛОШЕННЯз етеру Співбесіда Tech Lead з Олегом Дутченко***Допомагай знаходити роботу та змінюй життя разом із SKELAR та Superhumans!SKELAR запустив проєкт, у якому за успішні рекомендації спеціалістів компанія буде донатити кошти на протезування. Це чудова можливість допомогти знайомим знайти роботу та зробити добру справу.За кожен найм SKELAR донатить:$300 — Trainee/Junior$600 — Middle$900 — SeniorЯк взяти участь?1. Переглянь вакансії SKELAR2. Заповни форму на сайті3. Стань для когось супергероєм!Деталі за посиланням — https://bit.ly/40qGxwK---Опануй DevOps та впроваджуй сучасні рішення у своїх проєктах!robot_dreams разом із Владиславом Папідохою, DevOps Engineer з 6-річним досвідом, запрошують на курс, де ти навчишся працювати з найпопулярнішими DevOps-інструментами.За 38 занять ти ознайомишся з методологією DevOps та Linux, опануєш CI/CD, Docker і Git, налаштуєш моніторинг і логування систем таі презентуєш власний фінальний проєкт — застосунок на базі мікросервісної архітектуриДеталі та реєстрація за посиланням — https://bit.ly/4g7ThhA---Навчіться писати код, який легко підтримувати та розширювати!Fwdays Academy запрошує розробників будь-якого рівня на курс із дизайн-принципів в об’єктно-орієнтованому програмуванні. Ви зрозумієте ключові принципи проєктування, навчитеся застосовувати їх на практиці та дізнаєтеся, як адаптувати патерни під свої завдання.Менторка курсу — Наталя Ништа, Senior Software Engineer із 15+ роками досвіду в IT. Вона вміє пояснювати складні речі просто, адже навчає навіть школярів! Промокод для моїх підписників на 15% дисконт: Babich-15, діє до 15 лютого.Приєднуйтесь зараз: https://bit.ly/4juekhj
👁 1,600 25-01-24 07:51
Доброго ранку, котики. Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте майже 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За минулий тиждень ми разом з вами зібрали 3 920 гривень, згуртувавши таким чином 28 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 15 120 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 140 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 140. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873.
👁 8,600 25-01-21 07:19
Подкасти повертаються! Уже цього четверга відбудеться запис випуску на тему "Хто такі, курвамать, ті синьйори, як їх відрізнити від нормальних людей і чи варто ломиться в синьйори усім поголовно".А допоможе мені розібратися в цій темі неперевершений Нікіта Галкін, найбільший експерт з NodeJS, якого я знаю, справжній системний архітектор (не то шо я), Google Developer Expert і просто неймовірної душі людина.Обовʼязково поговоримо про те, кому нафіг впали грейди в компаніях, які навички треба, аби вважатись гідним високого звання старшого розробника, як з личинки джуна перетворитися на прекрасного синйьора і чи дійсно потрібно усім прагнути до цієї карʼєрної сходинки.ВАЖЛИВО1. Запис буде. Але згодом. Змонтований.2. Під час етеру будемо збирати донати на ЗСУ та розіграємо подарунки3. Виключно під час етеру ви матимете нагоду поставити своє запитання гостю4. Ще раз: запис буде викладено згодом, відредагований.5. Приходьте на етер, буде цікаво ;)23 січня, канал "Сергій Бабіч та Дивовижний світ веброзробки", 19:00.
👁 1,900 25-01-10 07:09
Вітаю, котики. Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте майже 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За минулий тиждень ми разом з вами зібрали 3 780 гривень, згуртувавши таким чином 27 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 7 140 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 140 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 140. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873.
👁 5,700 25-01-03 10:42
Вітаю, котики. Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Тим паче, що ми розпочинаємо з вами новий рік цієї ініціативи.Чому Незамовлений Гепі Міл? Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте майже 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За минулий тиждень, а отже вперше у 2025 році, ми разом з вами зібрали 3 360 гривень, згуртувавши таким чином 24 добродії.Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 140 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 140. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873.
👁 657 24-11-05 07:48
Така собі думка-кліфгенґер до дня кукухи — я цілком свідомо й без злого умислу змістив фокус цього каналу на фахові та особисті теми. Колись, давно, коли я ще хоч трошки міг натягнути реальність на мою картину світу, хоч ця конструкція й верещала як сова, я дозволяв собі писати актуальні коментарі на злобу дня, і щодо соціяльних подій, і щодо політичної ситуації, як внутрішньої, так і зовнішньої.Я дійшов до точки, коли я настільки ніхуя не розумію, що не здатен навіть пропускати цей йобаний цирк крізь призму сарказму й чорного гумору.Тому й обрав для себе шлях, слідуючи яким я знаходжу хоч якийсь внутрішній лад та спокій. Бо HTML, CSS, JS я люблю, знаю і розумію. Особисті переживання й думки я хоча б знаю, як сформулювати. І навіть час від часу вдаюся до ескапізму, барвисто розмальовуючи дитячі спогади, які, по правді, можна втиснути в два речення. Але мені це нецікаво. Мені цікаво їх згадати так, що у самого защемило в грудях, а очі трошечки набрякли.А от те, що коїться довкола, я давно перестав намагатися зрозуміти. Максимум для себе пробую структурувати факти, і викласти їх хоч у якусь подобу причинно-наслідкових звʼязків. Але й це далеко не завжди виходить.Тому так, зараз в цьому каналі — мій ютуб, спогади, якісь фахові приколи й роздуми, коти, коштозбори для ЗСУ, благодійність на користь дитячого центру, і іноді незрозумілі навіть мені висловлювання, написані в четвертій ранку по пʼяні. Межі моєї некомпетентности успішно досягнуто )Всім цьом у лобіка, котики мої.
👁 4,600 24-11-01 06:40
Доброго ранку, котики, сьогодні п'ятниця, а отже пора знову вам нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 500 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За минулий тиждень ми разом з вами зібрали 3 920 гривень, згуртувавши таким чином 28 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали уже 324 660 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.💖 Подарували Гепі Міл? Поставте серденько та поширте сей допис.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 140 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 140. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873
👁 1,100 24-10-30 11:27
#партнерський_дописТрошечки цікавої промоції для вас, котики. 7 листопада відбудеться наступний мітап від SKELAR під назвою "За і проти у frontend". Подія проводиметься офлайн у Києві та онлайн у вас вдома. Формат дискусійний, і цього разу експерти SKELAR та запрошені гості сперечатимуться на наступні теми:— Використання AI у front-end розробці: за чи проти. Про це я й сам із радістю подискутував: чи варто взагалі, а якщо варто, то до якої міри? Цікава тема, а загальному.— Наймати front-end розробника за конкретними фреймворками: за чи проти. Ну ви самі знаєте моє ставлення до фреймворк-абізян, тому тут теж має бути цікаво.— Виділення позиції верстальника як окремої функції в команді: за чи проти. Як би дивно це не звучало сьогодні, але деякі компанії дійсно виділяють окремо цю роль. Для чого? Чи доцільно? Сподіваюся, тут дискусія розкриє усі карти.— Розвиток front-end спеціаліст в сторону fullstack: за чи проти. На мою думку тут нема шо дискутувати, але яку саме сторону я підтримую, ви дізнаєтесь якось згодом ) А поки варто буде послухати, що на цю доволі цікаву й актуальну тему говоритимуть учасники мітапу.Серед спікерів будуть представники SKELAR, а також такі прекрасні люди, як Юрій Артюх, Founder & CTO at agency Riverco та Тетяна Мельник, Engineering Team Lead, Frontend Lead у Projector Institute.Реєстрація на подію обовʼязкова: https://bit.ly/4fqAhLp.І коли я кажу обовʼязкова, я маю на увазі обовʼязкова. Таке пропускати не варто ;)P.S. SKELAR сумлінно виконали умови розміщення допису та переказали рекламний бюджет в рахунок нашого коштозбору.
👁 1,500 24-10-28 12:21
#коштозбір"Таня, привіт. Ми розсередились Житомирській та сусідній області. Це вносить серйозні корективи в начальний процес та логістику.Постійно розвозимо викладачів. Організовуємо частково он-лайн навчання. Для цього потрібні якісні веб-камери. 15 штук".Не авто. Не дрони. Навіть не броніки. Але цей запит також дуже важливий, бо безпосередньо впливає на якість навчання наших захисників. Сподіваюсь, мені не потрібно пояснювати, боєць, який пройшов якісну підготовку, набагато ефективніший за бійця, який пройшов неякісну підготовку.Загальна сума цього збору — 64 109,70 гривеньЗараз на банці 1 886 гривень, ще +11 550 грн додам з коштів, зібраних під час суботнього етеру.Тож наразі є 13 436 з 64 109,70 грн.Закрити збір ми зможем супер швидко, якщо КОЖЕН, хто перегляне цей допис, докладе усього 50 гривень.Вірю в вас, котики.Рахунок на підтвердження суми прикріплю в коментарях. Також, коли усе оплатим і все приїде, викладу акт прийому-передачі.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/AeXQ6YRf2X💳Номер картки банки5375411202918178
👁 1,500 24-10-24 07:19
Доброго ранку, котики!Сьогодні четвер, а значить — #день_кукухи на каналі, день, коли ми говоримо про все, що з нами сталося хорошого, поганого, сумного та веселого, шукаємо підтримки та підтримуємо один одного.Цей тиждень промайнув так само блискавично, як мене домчав додому потяг укразілізничний. Під час відвідин Києва я отримав неймовірний заряд енергії від спілкування та нових знайомств під час React+ fwdays'24 (Сашко, подумай над неймінгом, пальці раком стають, бггг). І якщо ваше афтеафтепаті не завершується о першій ночі на сходинках готелю, навіть не кличте мене на таку нудну конференцію ;)Емоцій було безліч, але декілька не надто приємних для мене особисто висновків довелося зробити. По перше, культурна прірва між мною та моєю авдиторією усе ширша й глибша, і мене це трохи засмучує. Уявляєте, довелося пояснювати залі, хто такі KISS, яких авдиторія не впізнала по фотці(!). Старий дід стаю.Друге — глядач бажає технічного хардкору в доповідях, який останнім часом мені просто нецікавий чомусь. Але шо вдієш, доведеться на наступний раз готувати вам технічний хардкор, а те, що я хотів розповісти, якось у інші формати переводити.Але боронь боже ще раз хто нажаліється, шо я матюкаюсь зі сцени, я вам лічно повну шапку напхаю. Змиріться, ви або любите цього сварливого діда, або просто не ходите на його виступи. Не морочте сраку.Але наступні рази точно будуть, бо, хоч мені й подобається сидіти в своєму лісі, однак я неймовірно скучив за цим рок-н-ролом. Для мене це як коли ЛОЕ дали світло після восьмигодинного відключення, і я заряджаю усі павербанки одночасно. Ось стільки енергії ви мені даєте.Тож з кукухою у мене все чудово цей тиждень, хіба від дороги відходжу вже навіть не один день, відсипатись доводиться довго.Певно, більше поки й нема про шо розповісти, бо ця поїздка затьмарила по враженнях усе інше, тож нема сенсу шось там ще притягувати за вуха. Я переконався, що ви мене усе ще любите, і це для мене головне.Цьом вам у лобіка,Ваш дід.