Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Той самий Бабіч
Añadido 14 jul. 2024

Той самий Бабіч

@toisamyibabich
Número de suscriptores: 3 049
Fotos: 898
Videos: 17
Enlaces: 1,180
Descripción:
Канал заархівовано. Усі дописи в цьому каналі є особистою думкою Бабіча і не підкріплені жодним фаховим висновком чи досвідом, окрім аксіоми «Бабіч завжди правий»

👥 Número de suscriptores

3 049
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -8
Promedio/Mes:: -33

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 025
Promedio/Día:: 1,500
Promedio/Tiempo:: 3,503
ERR: 99.21%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 12,900 25-07-24 08:11
Хочу подякувати вам усім за ці три роки разом. Мені надзвичайно приємно усвідомлювати, скільки людей непомітно стояли весь час зі мною пліч-о-пліч.Але ніщо не може тривати вічно. І цей канал теж. Я думаю, ви помітили, що я майже перестав сюди дописувати. Я чи то вигорів, чи то перегорів. Канал ріс, а я не міг прикласти голови, чим я хочу, аби він був. І так вийшло, що з плином часу він став настільки "всім", що для мене став практично "нічим". Я просто не знаю, що, як і навіщо сюди писати. Так стається.Проте я вдячний усім, хто його читав, коментував, з ким ми провели ці три роки на одній хвилі.І, дивіться, я не зникаю. Я "переїжджаю", тож, якщо вам і надалі приємна моя компанія, то запрошую вас переїхати разом зі мною. А від цього каналу ви можете з чистою совістю відписатися, він переходить в архівний режим.Тож чекаю на вас за наступними адресами:🚨 Дивовижний світ веброзробки:Мої думки про розробку, цікаві факти про HTML, CSS та JS, поради зі співбесід та багато чого іншого, що стосується саме веброзробки.@babichdevБабіч × БабічОсь тут будуть і огірки, і фотки зі ставка, і мої якісь випадкові думки, і збори, і, звичайно ж, Гепі Міл.@babichxbabichБорода БабічаЗа тупими шутками — сюди.https://www.threads.com/@babich_ssДякую за все і цьом вам у лобіка!
👁 6,720 25-07-18 06:40
Доброго ранку, котики! Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За два минулі тижні ми разом з вами зібрали 4 950 гривень, згуртувавши таким чином 33 добродії, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 115 420 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 150 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 150. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873P.S. Особливий цьом у лобіка тим, хто долучається до Гепі Мілу без нагадування..
👁 3,070 25-07-11 08:46
Доброго ранку, котики! Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За два минулі тижні ми разом з вами зібрали 2 850 гривень, згуртувавши таким чином 19 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 110 470 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 150 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 150. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873P.S. Особливий цьом у лобіка тим, хто долучається до Гепі Мілу без нагадування..
👁 2,850 25-07-04 06:19
Доброго ранку, котики! Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За два минулі тижні ми разом з вами зібрали 3 750 гривень, згуртувавши таким чином 25 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 107 620 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 150 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 150. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873P.S. Особливий цьом у лобіка тим, хто долучається до Гепі Мілу без нагадування..
👁 5,480 25-06-27 07:00
Доброго ранку, котики! Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За два минулі тижні ми разом з вами зібрали 2 550 гривень, згуртувавши таким чином 17 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 103 870 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 150 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 150. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873P.S. Особливий цьом у лобіка тим, хто долучається до Гепі Мілу без нагадування..
👁 2,700 25-06-20 06:37
Доброго ранку, котики! Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За два минулі тижні ми разом з вами зібрали 2 550 гривень, згуртувавши таким чином 17 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 101 320 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 150 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 150. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873P.S. Особливий цьом у лобіка тим, хто долучається до Гепі Мілу без нагадування..
👁 2,200 25-06-06 05:57
Доброго ранку, котики! Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За два минулі тижні ми разом з вами зібрали 3 000 гривень, згуртувавши таким чином 20 добродії, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 95 470 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 150 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 150. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873P.S. Особливий цьом у лобіка тим, хто долучається до Гепі Мілу без нагадування..
👁 1,500 25-05-30 06:09
Доброго ранку, котики! Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За два минулі тижні ми разом з вами зібрали 3 450 гривень, згуртувавши таким чином 23 добродії, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 92 470 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 150 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 150. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873P.S. Особливий цьом у лобіка тим, хто долучається до Гепі Мілу без нагадування..
👁 1,900 25-05-23 06:53
Доброго ранку, котики! Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За два минулі тижні ми разом з вами зібрали 4 950 гривень, згуртувавши таким чином 33 добродії, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 89 020 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 150 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 150. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873P.S. Особливий цьом у лобіка тим, хто долучається до Гепі Мілу без нагадування..
👁 1,700 25-05-02 15:12
Колись бузок буяв сильніше, колись кульбаба квітла довше.Ось таке неправдиве твердження крутиться увесь цей тиждень у мене в голові. Але спостереження, на жаль, дуже й дуже правдиве. Чим ти доросліший, тим менше часу роздивлятися по сторонах, помічати дрібниці й слідкувати за квітом.Кульбаба колись квітла довше. Дорогою зі школи додому (а це цілих пів кварталу), була така собі галявинка поряд дитячої поліклініки. Ніби як клумба, але по факту — галявинка. І от щороку я буквально щодня спостерігав, як спочатку маленькі жовті цяточки виростають у могутні довжелезні кульбаби, з яких уже можна було назбирати букета для мами.А по тому жовтий квіт поволі зникав, поступаючись уже білим шапкам, які так в задоволення завжди було здувати, най і просто так, і зачаровано дивитися, як пливуть ті парашутики за вітром, іноді осідаючи неподалік, а іноді зникаючи в далечині пронизливо синього неба.Бузок колись буяв сильніше. Бо ріс попід вікнами, великий, пишний, на пару із кущем жасміну, який приймав естафету у травні. Запах бузку для мене це машина часу, що миттю відносить мене у безтурботні дні мого дитинства та юнацтва.Цей запах супроводжував мене протягом усього часу, що я жив за адресою дитинства, увесь двадцять один рік. Кожна весна густо пахла бузком, особливо пронизливо — відразу після дощу. І щодня, щовечора він сповивав мою кімнату, вікна якої виходили у двір, прямісінько на пару нерозлучних друзів — кущ жасміну й кущ бузку.Тоді кульбаби й бузок для мене квітли нескінченно довго, розцятковуючи зелень газонів та сірість асфальту жовтими ліхтариками, огортаючи усі закутки мого дитинства густим, справжнім бузковим ароматом.А сьогодні, як не прикро визнавати, вони квітнуть уже не для мене, і якщо я встигну бодай помітити хоч разочок маленькі пухнасті зірки прямо попід вікнами кухні, чи бодай раз на повні груди вдихнути тонкі пахощі сусідського бузку, що росте просто за вікном кабінету, і якщо я б мав бажання, мені достатньо було б лише простягнути руку, аби нишком зірвати гілочку з пишним квітом, то це вже неабияка вдача.Але кульбаба й бузок квітнуть так само, як і двадцять років тому. Просто я мчу вперед занадто стрімко, і такі прості речі розмиваються з чіткої картинки, на якій видно кожну деталь, у розтягнуту в часі смужку присутности.Нагадуйте собі час від часу як не зупинятися, то бодай пригальмовувати. Бо кульбаби й бузок квітнуть так само довго.