Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Телеком-кружок
Añadido 14 jul. 2024

Телеком-кружок

@tkukr
Número de suscriptores: 4 427
Fotos: 17,000
Videos: 2,970
Enlaces: 8,780
Descripción:
Надіслати новину @tk_sendnews_bot Все про: інтернет, телекомунікації, інфраструктуру, мобільний зв`язок, технології, медіа, контент, сервіси Канал спільноти "Телеком-Кружок" - www.facebook.com/groups/tk.ukraine

👥 Número de suscriptores

4 427
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: +4
Promedio/Mes:: +28

👁️ Vistas promedio por mensaje

946
Promedio/Día:: 1,100
Promedio/Tiempo:: 916
ERR: 21.37%

📊 Mensajes por Día

4.5
Último día: 5
Promedio semanal: 4.9
Promedio por día: 4.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,050 26-01-09 16:58
Держспецзв’язку оприлюднила відкритий перелік забороненого до використання програмного забезпечення та комунікаційного (мережевого) обладнання. Він є централізованим та офіційним джерелом інформації для органів державної влади, місцевого самоврядування, військових формувань, держпідприємств, операторів критичної інфраструктури щодо технологічних рішень, використання яких створює неприпустимі ризики для нацбезпеки.Ознайомитися з ним можна на вебсайті Держспецзв’язку у розділі «Діяльність» ➡️ «Перелік забороненого до використання програмного забезпечення та комунікаційного (мережевого) обладнання».Перелік буде оновлюватися та доповнюватися. Відмова від використання ПЗ та комунікаційного обладнання, що можуть містити приховані вразливості або використовуватися для шпигунства та диверсій, є запорукою забезпечення стійкості держави в умовах повномасштабної агресії рф.ℹ️ Формування та ведення переліку здійснюється Адміністрацією Держспецзв’язку згідно з постановою Уряду від 22 жовтня 2025 року № 1335.
👁 911 26-01-08 21:14
📱 Ринок провайдерів фіксованого інтернету: підсумки 2025 рокуПопри закиди диванних експертів про те, що ринок піде в тінь, навпаки почав легалізовуватися. Це підтверджують показники надходжень до бюджету.📊 Станом на 01.12.2025 до бюджету платниками сплачено 6,1 млрд грн, тоді як за цей період 2024 року було лише 4,1 млрд грн, тобто надійшло на 2 млрд грн більше (+48,5%).У тому числі:▪️ПДФО+ВЗ – 1,9 млрд грн ( +61%)▪️Податок на прибуток – 0,6 млрд грн ( +25,8%)▪️ПДВ –  3,27 млрд грн (+58,1%).Рівень сплати ПДВ також зріс з 8,61% до 9,71%.💼 Середня заробітна плата:▪️жовтень 2024 – 14,1 тис грн;▪️жовтень 2025 – 17,9 тис грн (+26,9%).Ринок провайдерів фіксованого інтернету поступово виходить з тіні: зростають податкові надходження, прибутковість бізнесу та офіційні доходи працівників. Не зупиняємось!Водночас, окремі оператори не припинили подрібнення, а робота БЕБ щодо припинення злочинів у цій сфері та притягнення до відповідальності винних осіб поки не набула системного характеру.#підсумки2025
👁 773 26-01-07 16:29
❤️ Друзі, на порозі Нового року саме час підвести підсумки і подякувати вам за наші спільні хороші справи у цьому році.Нагадуємо, що під час цьогорічної зустрічі Telecom Ukraine 2025 нам вдалося зібрати 500 000 грн для 3-го батальйону 1-го окремого штурмового полку, а також на пластик для друку скидів для дронів.За ці кошти наші захисники придбали бус, авто Рено Кенго та облаштували автомайстерню для обслуговування техніки безпосередньо на фронті.А наші телекомдрузі закупили пластик і перетворили його на «подарунки» для окупантів. Ось стільки гарних справ ми з вами встигли зробити за один збір. Надсилаємо фотозвіт - як підтвердження того, що кожен ваш донат працює.❗️Водночас нагадуємо, що в цьому році маємо ще одну важливу незавершену справу. Триває збір для в/ч А4350 на:- 3 зарядні станції Jackery 1000 Pro- 3 інверторні генератори MaXpeedingRods MXR3500s💰 Загальна сума: 160 500 грн Зібрано: 18 400 грн❗️Залишилось: 142 100 грн🎄 У передсвятковій суєті не забувайте подякувати нашим захисникам, бо саме завдяки їм ми маємо можливість зустрічати цей Новий рік.Важлива кожна гривня 🙏🫶🔽 Реквізити для донатів:🫙 Банка: https://send.monobank.ua/jar/AJZLM1MPEm💳 Номер карти: 5375 4112 0263 6796Слава Україні! 💙💛#допомогаємо_перемагаємо
👁 584 25-12-29 19:12
Київстар – нарешті майже український чеболь?За 2025 рік Київстар витратив на "шопінг" українських компаній близько $175 млн. Вони вже скупили все, до чого дотягнулися: Uklon, частку в Helsi (тепер у них 98%), сонячні електростанції.ЗМІ пишуть, що Київстар тепер мітить у лідери e-commerce. Ходять чутки, що вони приглядаються до Comfy або великих маркетплейсів типу RIA.com (Auto.ria, Dim.ria).Чому на це варто звернути увагу? Вони будують не "зручну екосистему", а збирають дані про наше життя: куди ти їздиш (Uklon), чим хворієш і які ліки приймаєш (Helsi + спроби купити Tabletki.ua), що ти купуєш (Comfy?). У них тепер є платформи для збору даних про 24 мільйони українців.Один збій чи хакерська атака (як у 2023-му) – і в Україні лягає не тільки зв'язок, а й медицина, таксі та комерція. Але ці поглинання – це навіть нормально. Так, трохи небезпечно, але це така собі вертикальна холдингова інтеграція українського біг–дата гіганта. Але є одне дуже велике "але"...російські власники. Офіційно нам кажуть про "американські інвестиції" і що росіян у капіталі немає, але за всім цим стирчать вуха російського олігарха Михайла Фрідмана. Головною компанією, яка володіє Київстаром, є VEON, яка чомусь перенесла свою штаб-квартиру в Дубай. Цікаво, чому? Це точно не тому, що це місто – один із центрів концентрації російського бізнесу. Просто клімат інший, він більше підходить для власників вже компанії VEON.Ми не хочемо заборонити Київстар – це успішна компанія. Один лише фінт із виходом на біржу багато про що каже. Це важкий процес, що вимагає високого рівня організації та управління. Проте вихід на NASDAQ у серпні 2025–го виглядає як крута схема, щоб бути "щитом", який завадить Україні конфіскувати активи російського олігарха.На біржу виходять, щоб залучити капітал. А на які такі потреби Київстару потрібен капітал, при тому, що він і так сидить на мішку грошей і скуповує в Україні все направо і наліво? Зате тепер націоналізувати Київстар буде дуже важко, і не лише через Помпео у раді директорів. І знову-таки, ми не кажемо про "знищення" компанії, але вона не може бути в російських руках.АМКУ намагається їх гальмувати, бо Київстар просто з’їдає технологічні компанії на сніданок (нещодавно їм не дали купити GigaCloud). Але інші державні органи із задоволенням працюють собі з російським капіталом. Чому, наприклад, Мінцифри це допускає?Як підсумок: Київстар – успішна і дуже ефективна компанія, і саме тому вона має бути позбавлена російського капіталу. Через націоналізацію чи інші механізми – немає значення. Київстар має бути українським!Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі
👁 1,190 25-12-24 21:30
Боже. як давно то все було? Це і є рубрика #ретротехно на каналі ПЕРЕГОВОРКАРазом з нашими гостями ностальгуємо за першими комп'ютерами, іграми, доступом до мережі інтернет через діал-ап, першими програмами, піратським софтом, музикою, ділимось емоціями від знайомства з інтернет, технологіями, і розповідаємо про доісторичну доінтернетну епоху. Коли за доступ до знань треба було боротися. Ретро Техно - це час перезавантажити спогадиВ гостях у нас Сергій Шишкін з Дніпра! Нам цікаво як то все було в регіонах, а не тільки в КиєвіПро що говорили:🔹 перші комп`ютери🔹 перші ігри🔹 перші відеосалони та голівудські фільми🔹 історія про появу піратських відеокасет в срср і до чого тут кдб🔹 перші комерційні телеканали🔹 перші комерційні радіостанції🔹 перший інтернет через діал-ап🔹 супутникова рибалка🔹 перша локальна мережа🔹 як з`явився Інтернет-провайдер Фрегат🔹 як з`явився Informator.ua🔹 як з`явилось Інформатор FM🔹 і багато чого ще цікавого2 години інфотейнментуприємного перегляду - https://youtu.be/Aa6VbutAQec📹    YouTube        |    🎬 Телеканал     |  🌐    TikTok             |    😎 Facebook       | ✉️   СПІВПРАЦЯ   |    🏦 Задонатити  |
👁 1,160 25-12-20 08:54
Новини від Миколи Кучерука з Краматорська: Вчора до нас в гості завітала команда Міністерство цифрової трансформації України Це було доволі неочікувано, бо зазвичай, окрім Олександр Федієнко ми не часто бачимо гостей такого рівня у Краматорську.Розмовляли майже 4 години.І скажу відверто - був приємно вражений бажанням дізнатись реальний стан справ операторів в регіоні,почути про те, з якими проблемами ми стикаємось, яка допомога є актуальною, що непокоїть.Ми з колегою з Добропілля намагались розказати все як є:- про заборону кредитування в регіоні- про тиск з боку податкової щодо єдиного податку (схоже, що зараз починається новий раунд тиску на бізнес)- про те, скільки часу витрачається на адміністрування при загальній системі- про ризики для людей, які забезпечують зв'язок- про блокування інтернет-ресурсів- якою ціною дається підтримування зв’язку в області.Також поїздили по наших вузлах та вживу показали, як працює інтернет під час тривалих блекаутів.Сподіваюсь, що діалог буде продовжуватись і болісні питання будуть вирішуватись. Бо працювати у нас дійсно важко.📹 Підписатись    |    🏦 Задонатити😎 Долучитись    |    📩 Надіслати новину
👁 986 25-12-19 08:59
⚡️ Влада рф готує новий етап посилення контролю за мобільним зв’язком. Цього разу через обов’язкову реєстрацію мобільних телефонів у державній базі.◽️ мінцифри рф планує запустити єдиний реєстр IMEI — унікальних номерів мобільних телефонів. Із 2027 року IMEI мають бути жорстко прив’язані до абонентських номерів, а з 2028-го — до мережі зможуть підключатися лише ті пристрої, які внесені до державної бази. ◽️ Фактично це означає, що SIM-картку буде неможливо використовувати в «необлікованому» телефоні. Ініціативу подають як технічне регулювання ринку, але на практиці вона створює інфраструктуру тотального обліку мобільних пристроїв.◽️ Реєстрація стане обов’язковою та платною. Таким чином держава ще й отримує додаткове джерело доходів за рахунок громадян.❗️ У нинішній тоталітарній росії мобільний зв’язок перестає бути приватним сервісом і стає елементом державного нагляду. Під приводом «порядку» та «безпеки» влада посилює контроль над комунікаціями громадян, поступово рухаючись до моделі повної інформаційної ізоляції.🇺🇦 Центр протидії дезінформації
👁 994 25-12-14 12:26
BBC постить криптографічні загадки в прямому етері 🤔cicada 3301 вийшла на новий рівень 😅 Його величність в тупу ВІДКРИТО вербує хакерів та фахівців з криптографії. До того: британська служба зовнішньої розвідки MI6 створила новий онлайн-портал, який дозволить потенційним шпигунам у Росії та інших країнах безпечно надсилати агентству повідомлення через даркнет.А раніше ЦРУ запустило ролик на YouTube, де відкрито рекламує свій TOR портал для шпигунів в отсосіє, прям з QR, блеать!На першому році війни, Бородатий ходив до наших погонів з такими самими ідеями.Хтось з Вас бачив TOR портал СБУ, ГУР чи СЗР? Може ви чули про криптографічні конкурси від СБУ, ГУР чи СЗР? Може знаєте, що вони відвідують ВНЗ та разом з профільними кафедрами створюють змагання для студентів? Нє, в нас блять максимум CTF роблять 🤦‍♂️ ще б блять на олімпіаді з математики хакерів шукали 😬 сука, ну ви ж підписані, дбл блд, покажіть пост керівництву, тикніть їх як кота мордою в сечу: ОТ БЛЯТЬ ПОКАЗУЮТЬ ЯК НАДО!І в ДАРКНЕТІ ще!
👁 1,030 25-12-13 18:06
🎉Національний CTF – завершено: ГУР оголошує переможців кіберзмаганьНаціональні кіберзмагання у форматі CTF, організовані спільнотою HackenProof спільно з ГУР МО України, – завершено. Учасники продемонстрували високий рівень технічної підготовки, витримку та здатність протидіяти складним і максимально реалістичним сценаріям кібератак.▪️У турнірі взяли участь понад 1500 фахівців з кібербезпеки з України та з-за кордону. Нижче — результати ТОП-100 найкращих команд.У спеціальному заліку Ліга Легенд перемогу здобула команда dcua. Ліга Легенд — це найвищий рівень змагань, окремий етап надскладних випробувань для команд, що демонструють справді унікальні компетенції у кіберзахисті та кібернападі.💪Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам за внесок у зміцнення кібербезпеки України!ГУР МО України оголошує про запуск Red Team, запрошення до якої отримали представники сотні найкращих команд за підсумками турніру. Red Team – це національна спільнота фахівців з інформаційної безпеки, спрямованих на проведення кібероперацій проти ворога та посилення кіберстійкості української держави.👉Стежте за Red Team Головного управління розвідки в Х: https://x.com/RedTeamDIКонтакти для зв’язку зі спільнотою – за посиланням: https://redteam.com.ua/ua ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 816 25-12-11 21:28
Дякую аналітикам Molfar Intelligence Institute за цікавий матеріал https://www.molfar.institute/yak-rosiyany-testuyut-shahedy-v-turechchyni-ta-kazahstani-analiz-sekretnyh-dokumentiv-z-oez-alabuga-vid-mii/Росіяни тестують SIM-карти для трекерів у Шахедах в Казахстані та Туреччині.Що я для себе підкреслив цікавого.1. Алабуга ставити в модеми SIM-карти російського оператора, але обов'язково з пакетом роумінгових послуг у Республіці Білорусь. Як Ви, напевно, здогадуєтеся, російські SIM-карти не працюють на території України в роумінгу, але піднімаючи антени на прикордонних базових станціях мобільного зв'язку в росії та Білорусі в небо, російські Шахеди отримують канал передачі даних на кілька десятків кілометрів вглиб нашої країни. Приблизну відстань показав на карті. А перевіряти статус модему (збитий чи не збитий Шахед) можна навіть на 70-90 км.Що тут можна зробити? Знаходити такі базові станції і знищувати. На фото показую Вам таку прикордонну російську станцію, у якої антена дивиться в наш бік «в небо». А що робити з білоруськими станціями? Напевно нічого. Ми не атакуємо РБ. Хоча... якщо довести, що прикордонні мобільні станції РБ використовуються Шахедами (а це цілком реально зробити засобами РЕР), то ми можемо з чистою совістю заглушити приймальні частоти цих станцій РЕБом з нашої території під час тривог і Шахедів поблизу кордонів. 2. Тестування набору Сім-карт різних країн в Туреччині виконувалося строго на території готелю. Фахівцю відразу зрозуміло, що метою було не відпрацювання поведінки модемів «в польоті», а перевірка швидкості передачі даних, часу реєстрації карт в мережі, затримок в каналах передачі даних та інших можливих дрібниць, таких як робота VPN-тунелів, фрод-алгоритмів моніторингу зміни IMEI.3. Ми давно і успішно боремося з сім-картами і модемами на Шахедах. Саме тому я давав рекомендації поки не відключати мобільний зв'язок в країні. Ця велика і невидима робота виконується представниками операторів мобільного зв'язку і різними силовими відомствами. Ми маємо досвід протидії як сім-картами росії, так і картами інших країн (які до нас постійно прилітають в Шахедах). Тому я припускаю, що ці експерименти росіян пов'язані з планами по експлуатації трекерів в БПЛА на території ЄС. upd Бідолахам заборонені «зв'язки з представницями сектора надання інтимних послуг». Тверезі росіяни... за легендою, туристи... в Туреччині... без інтимних послуг... це ж точно розвідники )))