Fuente
Телеком-кружок | ️ Влада рф готує новий етап посилення контролю за мобільним зв’язком. ...
986 Vistas/Alcance
2025-12-19 08:59
Mensaje №20124
⚡️ Влада рф готує новий етап посилення контролю за мобільним зв’язком. Цього разу через обов’язкову реєстрацію мобільних телефонів у державній базі.◽️ мінцифри рф планує запустити єдиний реєстр IMEI — унікальних номерів мобільних телефонів. Із 2027 року IMEI мають бути жорстко прив’язані до абонентських номерів, а з 2028-го — до мережі зможуть підключатися лише ті пристрої, які внесені до державної бази. ◽️ Фактично це означає, що SIM-картку буде неможливо використовувати в «необлікованому» телефоні. Ініціативу подають як технічне регулювання ринку, але на практиці вона створює інфраструктуру тотального обліку мобільних пристроїв.◽️ Реєстрація стане обов’язковою та платною. Таким чином держава ще й отримує додаткове джерело доходів за рахунок громадян.❗️ У нинішній тоталітарній росії мобільний зв’язок перестає бути приватним сервісом і стає елементом державного нагляду. Під приводом «порядку» та «безпеки» влада посилює контроль над комунікаціями громадян, поступово рухаючись до моделі повної інформаційної ізоляції.🇺🇦 Центр протидії дезінформації