Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тайм-аут (НБА)
Añadido 14 jul. 2024

Тайм-аут (НБА)

@timeoutnbaua
Número de suscriptores: 2 042
Fotos: 914
Videos: 489
Enlaces: 2,560
Descripción:
Роблю відоси і пишу про НБА, але багато чого ще нравиця. ЮТЮБ-КАНАЛ мій найкращий і про НБА — https://youtube.com/@timeoutnbaua?si=GXV1oMlchZ5OtfAy Реклама, зв‘язок - @uuidbshh Підтримка: Банка - https://send.monobank.ua/jar/5WwjBRSKtt

👥 Número de suscriptores

2 042
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +13

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 680
Promedio/Día:: 966
Promedio/Tiempo:: 1,556
ERR: 82.27%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 1
Promedio semanal: 1.4
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 11,800 26-05-31 15:00
😀Благодійний розіграш баскетбольних призів за донат на авто для ППО Відкриваю додаткову банку з ціллю зібрати 25 000 гривень до загального благодійного збору спільноти Ювентіні на позашляховик із причепом. Автівка потрібна підрозділу зі складу 14-ї радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького ПС ЗСУ, який виконує важливі бойові завдання з протиповітряної оборони на південному напрямку. Чинний військовий та керівник харківського фан-руху Ювентуса — «JUVE SQUADRA», Кирило, організовує цей збір та запропонував призи зі своєї колекції: За найбільший донат ви отримаєте джерсі Далтона Кнехта. За донат від 100 грн берете участь у розіграші: 1. Мʼяча Wilson з лого усіх команд НБА 😀 2. Кепки Нью-Йорк Нікс 😍 3. Джерсі Реал Мадрид 👑 Більше донатів кратних 100 гривням - відповідно більше ваших шансів на перемогу. *в коментарях до платежу прохання залишити номер телефону, щоб міг звʼязатись з вами у випадку виграшу. 🎯Ціль: 25 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/6K26E2Wgpq💳Номер картки банки4874 1000 3862 6100Тайм-аут
👁 1,150 26-04-11 10:00
😀Ситуація перед останнім ігровим днем в НБА (відбудеться в ніч з неділі на понеділок, не сьогодні): На Заході гарантували собі місця 😜 Оклахома — 1 🌪 Сперс — 2😗 Хʼюстон — 5 🤪 Міннесота — 6 🏞 Фінікс — 7 🟡 ГСВ — 10 Лейкерс будуть вище Денвера в разі однакової кількості перемог (!) На Сході: 🤨 Детройт — 1😅 Селтікс — 2😍 Нікс — 3⭕️ Клівленд — 4 Тут важче. В разі рівної кількості перемог у Торонто перевага над Атлантою та Орландо (Атланта теж переважає Орландо). Цікавіше, що Філадельфія вийде на 6 місце в разі поразок Торонто та Орландо. Маямі обжене Шарлотт за однокової кількості перемог.Важливі матчі (жирним виділено команди, яким важливо перемогти): 01:00 — 🧐 Торонто проти Брукліна 😘01:00 — 😆 Маямі проти Атланти 🙂01:00 — 🙃 Філадельфія проти Мілуокі 🥲01:00 — 😅 Бостон проти Орландо 🥸01:00 — 😍 Нью-Йорк проти Шарлотт 😙03:30 — 😉 Портленд проти Сакраменто 🤩03:30 — 😄 Лейкерс проти Юти 🎵03:30 — 🛳 Кліпперс проти ГСВ 🤣03:30 — 🌪 Сперс проти Наггетс 🥹 Прикольно, що після минулорічного бенгера в останній ігровий день між Кілпперс і ГСВ, коли вони вирішували хто напряму вийде в ПО і закрили регулярку їх і тут запихнули в 82 матч. *Раніше матчі відбувались о 19:00 та 22:00, але часи змінились і, на жаль, не зручно для нас. Тайм-аут
👁 1,100 26-04-06 18:00
Братські народи новини ❤️🤣 Вперше на паркеті зʼявились обидва Каррі. Стеф повернувся після 27 матчів пропуску, вийшов з лави (такого не було з 2012), дав 29 очок, але ГСВ програли Хʼюстону -1.🥲 Паралельно в Мілвокі крутий хайлайт дали брати Андетокумбо, але УВАГА — Алекс та Танасіс. Янніс, в звичній ролі, на лаві залишився думати кидати йому рідню влітку чи ні. 🥹 Весело і в Денвері. Величезний брат Йокіча накричав на вболівальника Сперс, який ображав Ніколу. У їхньої бабусі хочеться взяти номер телефону. *до речі, на трибунах в першому ряду сидів Нене. Реально культовий гравець для цих країв, без перебільшення. 😄 В Лос-Анджелесі за відсутності Дончіча й Рівза (мінімум 3 тижні не буде обох 😢) ЛеБрон взявся готувати сина до рятування честі сімʼї в плей-оф. Паралельно вийшла крута боротьба з Купером Флеггом — наймолодший гравець ліги проти найстаршого (новачок народився, коли Лебрич грав третій сезон в лізі…). 45 очок та перемога за молодістю. На завершення. Я не знаю, як брат-близнюк вмовив Брукса знятись, але це прекрасно. Тайм-аут
👁 1,170 26-03-26 15:05
Де, командам, які додадуться в НБА шукати гравців? (Що таке драфт-розширення) ❤️Молодьож, як я, не заставала драфтів-розширення ліги, останній з яких відбувся у 2004 році. (Кожна франшиза обирає 8 гравців, яких вона захищає. Будь-якого з інших можуть драфтанути нові команди. Тобто лишається 7 з 30 команд — Сіетлу і Вегасу є 210 гравців на вибір) Тоді додавали 30-ту франшизу — Шарлотт Бобкетс, взяли 19 гравців. Вийшло хоча б раз в складі команди — лише 8 … (при цьому 8 обраних були новачками, а найдосвідченіший, Джагіді Вайт, провів 6 сезонів в лізі) Єдиним Ол-старом став Джеральд Воллес (у 2010, тоді ж був у першій збірній зірок захисту. Забрали його з Сакраменто, провів у Шарлотт 7 сезонів). Ще цікаво, що вони пікнули Зазу Пачулію з Орландо (де на заміточку і зараз є грузинський центровий), але зразу ж відправили у Мілуокі. Шарлотт другими пікали на драфті новачків і взяли Емеку Окафора. У 1995 році в лігу додавались Торонто Репторз та Ванкувер Гріззліс, тут цікавіше. Мішки обрали вище обирати на драфті новачків (6), а дракончики пікали на одного гравця більше на драфті-розширенні (14 проти 13 і пікали першими). Обидва драфти проходили у столиці Канади. Першими Торонто Репторз вибрали Бі Джея Армстронга, триразового чемпіона НБА та Ол-стара 1994 у складі Чикаго Буллз. Правда, жодного матчу за канадців він не зіграв. Далі по гравцям все погано, ніхто надовго не затримався. РЕЗУЛЬТАТИ В ПЕРШОМУ СЕЗОНІ ПІСЛЯ ПРИЄДНАННЯ: Бобкетс 😙 — 18-64. Гріззліс 😌 — 15-67. Репторз 🧐 — 21-61 (в 2019 стали чемпіонами, 2 команди вище поки не були) *при цьому є зовсім інша історія, якраз з Лас-Вегаса ⚔️. В 2018 там створили хокейну франшизу, яка в перший же сезон дійшла до ФІНАЛУ КУБКА СТЕНЛІ, а в 2023 стала чемпіоном!! **І будемо чесними, зараз рівень 9-15 гравців команд виріс не в один раз порівняно з тими часами і буде легше (або ні) Тайм-аут
👁 1,170 26-02-17 17:30
🎇 МАРК КʼЮБАН, колишній власник Далласа, викотив текст в твітері, в якому заявив, що НБА має прийняти танкінг: Чому НБА має прийняти танкінг НБА надто довго помилково вважала, що вболівальники хочуть бачити, як їхні команди борються щовечора з шансом на перемогу. Насправді це ніколи не було головним.Коли я прийшов у НБА, там думали, що вони в баскетбольному бізнесі. Але це не так. Вони в бізнесі створення досвіду для фанів.Мало хто пам’ятає рахунок останнього матчу, який дивився або відвідував. Не пам’ятають конкретні данки чи кидки. Натомість пам’ятають, з ким вони були — із сім’єю, друзями, на побаченні. Саме це робить досвід особливим.Фани знають, що їхня команда не може вигравати кожну гру. Вони знають, що лише одна команда здобуває чемпіонський перстень. Те, чого вони справді хочуть — це надія. Надія, що команда стане кращою, що з’явиться шанс поборотися за плей-оф, а потім, можливо, і за титул.Найпростіший спосіб наблизитися до цього — драфт. А ще обміни та вільний простір під стелею зарплат. І шанс покращитися за всіма трьома напрямками зростає, коли ти танкуєш.Ми танкували нечасто — лише кілька разів за 23 роки. Але коли це робили, наші фанати це розуміли й підтримували. Саме так ми отримали можливість посилитися, піднятися на драфті, щоб взяти Луку, і зробити команду сильнішою.НБА варто більше хвилюватися про досвід уболівальників, а не про танкінг. Більше про те, що ціни на квитки витісняють людей з арен, ніж про спроби команд програвати.Знаєте, кому найменше важливий танкінг? Батькам, які не можуть дозволити собі привести трьох дітей на матч і купити їм джерсі улюбленого гравця.Проблема не в танкінгу. Проблема — у доступності та якості презентації гри. Він написав ще довжелезний текст у другій частині. І, до речі, вона набагато цікавіша. Якщо тут він не зовсім доніс те, що мав на увазі (мені здається, та і він сам вибачився за друкарські помилки, бо кудись там біг), то в другій є багато справді цікавих думок.Вміє людина шоу зробити, нічого не скажеш. Тисячі коментарів, де його матюкають вже є ❤️Тайм-аут
👁 1,170 26-02-13 19:00
😀Перед стартом Ол-стар вікенду НБА штрафанула Юту 🎵 та Індіану 😚 за танкінг (та вкотре своєю непослідовністю змусила ставитись несерйозно до керівництва ліги) Комісар НБА, Адам Сільвер: «Коли команда відверто надає перевагу вищій позиції на драфті, а не перемозі — це підрив основ НБА, і ми відповідно відреагуємо на будь-які подальші дії, які ставить під загрозу чесність наших ігор». 🎵 Юту штрафанули на $500 тисяч доларів — 7 та 9 лютого не випускали Лаурі Маркканена та Джарена Джексона-молодшого в останній чверті. 😚 Індіану на $100 тисяч — 3 лютого не випустили Паскаля Сіакама та ще двох стартерів на гру.Реакція американських журналістів: Том Хебестро: минулого березня, Торонто Репторз регулярно саджали Скотті Барнса на лаву запасних у ключових ситуаціях , не випускали стартерів і не отримали жодного штрафу . Адам Сільвер жорстко критикує Джаз, але Репторз поводили себе 1 в 1. Кевін ОʼКоннор: Бакс, Гріззліс, Візардс, Буллз, Маверікс, Нетс та Кінгз роблять те саме, що Джаз та Пейсерс. Штраф заслужений, але є ще сім команд, які роблять те саме. Боббі Маркс: власники-мільярдери з радістю сплатять штраф, якщо це дасть їм перевагу на драфті. Інша справа, якщо б ми почали забирати у франшиз ресурси. Раян Сміт: рішення не має сенсу. Юта виграла матч 9 лютого у Маямі. Виглядає це трішки менш убого, ніж правило тамперінгу, яке порушують всі 30 команд і вибірково у двох кожен рік забирають пік другого раунду.Та прикольніше, що після жосткого наїзду на нечесну Юту, Адам Сільвер чудово проведе час на Ол-старі в Лос-Анджелесі з Стівеном Балмером. Який не поставив під загрозу «чесність ігор в НБА», коли дав Кавай Леонарду 28 млн в конверті за новий контракт. Ну це не помітили, з ким не буває то 😀Тайм-аут
👁 1,110 26-02-11 19:00
Ще трошки про спортивні книгиНещодавно мав зʼїздити до друга в Німеччину і подивитись що там по книгарням/газетним кіоскам. Харашо там все. На фото пʼятиповерхова книгарня в центрі Берліну і чисто її спортивних відділ книг німецькою (!)Англомовні в іншому місці і там спортивні між усіма іншими, але їх не настільки багато. Величезна кількість книг про НФЛ 🏈 німецькою. Глибоких з комбінацією і які хочеш. Туди ліга зайшла глибоко, муралів амфуту більше ніж братів Вагнерів і там матчі проводили, але є купу книг про той же бейсбол (до речі, про бейсбол я й українською одну читав, але художню)Газетних кіосків дофіга теж, але не прям на кожні три метра. В одному з них 80-річний дід розказував мені наскільки Кікер класіка. До речі, Більд спорт стояв майже в кожному кіоску в метро, Кікер прям ні. В Чехії і Польщі не настільки круто, але все дуже добре. Місцеві спортивні газети були в супермаркетах, величезні книгарні зі спортивними великими відділами на місці. Ну польський ЕМПІК — це взагалі фантастика. Власники ентузіасти ще ті — кількість сідішок, вініла, журналів не менша ніж в профільних магазинах. Ціни дуже топ. В центрі Варшави в Емпіку було десь 3 журнали про НБА з акцентом на Сохані. Стояли біля плейбоя, на подумать. Про ситуацію в Україні колись писав пост. Я розумію, що глобально в цифрову еру це все може бути цікаво дуже маленькій кількості людей. Але просто знайте, що знаючи англійську/німецьку/італійську/французьку/польську ви можете дістати багато якісного спортивного матеріалу. В україномовному сегменті ситуація теж покращується, будьмо чесними. Тайм-аут
👁 4,019 26-02-05 20:30
Короткий переказ трейд-дедлайну (від Андердог НБА):⭕️ Джеймс Харден — Кавальєрс🥳 Ентоні Девіс — Візардс🥳 Трей Янг — Візардс🎵 Джарен Джексон-молодший — Юта🛳 Даріус Гарленд — Кліпперс😚 Івіца Зубац — Пейсерс🤣 Крістапс Порзінгіс — ГСВ😅 Нікола Вучевич — Селтікс😙 Кобі Вайт — Хорнетс☺️ Анферні Саймонс — Буллз🙂 Джонатан Кумінга — Хокс🙂 Сі Джей Макколлум — Хокс😜 Джаред Маккейн — Тандер🛳 Бенедикт Матюрін — Кліпперс😄 Люк Кеннард — ЛейкерсЧутки про обмін Янніса в міжсезоння😉 Віт Крейчі — Блейзерс🥲 Усман Дієнг — Бакс🥲 Найджел Хейз-Девіс — Бакс☺️ Джейден Айві — Буллз☺️ Коллін Секстон — Буллз☺️ Гершон Ябуселе — Буллз☺️ Роб Діллінгем — Буллз☺️ Нік Річардс — Буллз☺️ Леонард Міллер — Буллз⭕️ Денніс Шрьодер — Кавальєрс⭕️ Кеон Елліс — Кавальєрс🛳 Айзея Джексон — Кліпперс😌 Волтер Клейтон — Гріззліс😌 Кайл Андерсон — Гріззліс😌 Тейлор Хендрікс — Гріззліс😌 Ерік Гордон — Гріззліс🙂 Корі Кісперт — Хокс🙂 Бадді Хілд — Хокс🙂 Джок Лендейл — Хокс🙂 Гейб Вінсент — Хокс😙 Малакі Бренем — Хорнетс🎵 Джон Кончар — Юта🎵 Вінс Вільямс-молодший — Юта🤩 Де'Андре Хантер — Кінгз😍 Хосе Альварадо — Нікс🎇 Кріс Міддлтон — Маверікс🎇 Таюс Джонс — Маверікс🎇 Ей Джей Джонсон — Маверікс🎇 Марвін Беглі — Маверікс😘 Очай Агбаджі — Нетс😘 Джош Мінотт переходить — Нетс😘 Хантер Тайсон — Нетс😚 Кобі Браун — Пейсерс😋 Дален Террі — Пеліканз🤨 Кевін Хьортер — Пістонс🤨 Даріо Шарич — Пістонс🧐 Трейс Джексон-Девіс — Репторз🏞 Коул Ентоні — Санз🏞 Амір Коффі — Санз🥳 Д'Анджело Рассел — Візардс🥳 Джейден Гарді — Візардс🥳 Данте Ексум — Візардс🧐 Кріса Пол — поки ТоронтоКема Томаса відчислилиМайка Конлі відчислилиЛонзо Болл обміняли і відчислилиМейсон Пламлі обміняли і відчислилиЖоржа Ньянга обміняли і відчислилиКріса Буше обміняли і відчислилиДуопа Ріда обміняли і відчислилиЯкщо правильно порахував 65 мувів гравців 🤯. Чикаго Буллз зробили мувів за попередні років 5 :) З топів посилився лише Клівленд, причому дуже цікаво. Найнезрозумілішою командою ліги стає Атланта Хокс) Тайм-аут
👁 954 26-02-02 19:00
📞 Рівно рік тому Даллас обміняв Луку Дончича в Лейкерс. Дискваліфікація Пола Джорджа та Ол-стар1. Стався справжній вибух в результаті якого вже за декілька годин зранку за київським часом фактично всі передові подкасти випустили спешл про це 🏆І навіть близько за наступний рік такого хайпу не було. Хоча скільки не було до цього питання цікаве. Культовий день, як би там не було. 🥰 За дані дні дедлайну найцікавішим моментом став мільйонний обмін Денніса Шрьодера (МВП та переможець чемпіонатів Європи та Світу чинний) в НБА. Щей на ДеАндре Хантера, якого рік тому Клівленд Кавальєрс виміняв в останні години дедлайну (і цей мув називали ЧЕМПІОНСЬКИМ). 2. Звісно є дискваліфікація Пола Джорджа — це мемно і поки головна новина останніх днів 🗡️Бо має звучати питання імені Михайла Мудрика: а як би він без допінгу грав (с) 3. Цьогорічний формат Ол-стару, як ми і прогнозували призвів до несправедливостей — від Світу гратиме Карл-Ентоні Таунс, а в США не помістився Кавай. Хто поїде замість Янніса страшно уявити навіть …Велика радість — на МВЗ вперше поїде Джамал Мюррей і перестане бути найсильнішим гравцем без жодного Ол-стару. Також дебютують Джейлен Джонсон та Джейлен Дюрен, Чер Халмгрен, Норман Пауелл та Дені Авдія, що теж чудово на відміну від формату міні-турніру замість нормального матчу 💔Тайм-аут
👁 1,520 26-01-28 09:01
😌 Звичайні спортивні фани не дуже цікавляться чим займаються власники франшиз НБА Але про ведмедика, думаю вже чули Роберт Пера звати, у 2012 році (йому було 34) став наймолодшим мажоритарним власником команди НБА, купивши Мемфіс Гріззліс. Форбс оцінює статки десь в 34 мільярди, Блумберг на 25, але всеодно людина не бідна. Вчора Hunterbrook Media вийшли з новиною, що технологічна компанія Пера Ubiquiti Inc. забезпечує російську армію звʼязком на території України. Медіа ідентифікувало купу російських підрозділів, які відкрито говорять про обладнання Ubiquiti. (А ще Пера вже штрафував уряд США за «ігнорування санкцій проти Ірану») Компанія заявляє, що не знає куди дистрибʼютори продають товар, однак в розслідування стверджують — є всі технічні можливості щоб відстежувати пристрої. Далі завантажувати не буду, бо треба дивитись. Там прекрасна журналістська робота і ще купа подробиць про обхід санкцій і тд. І як людина з Hunterbrooka видавши себе за російського офіцера домовилась про поставку обладнання.https://x.com/hntrbrkmedia/status/2016120041691914580?s=46https://x.com/pablofindsout/status/2016120210026004538?s=46Тайм-аут